Рішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи» icon

Рішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи»
Скачати 70.23 Kb.
НазваРішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи»
Дата17.09.2012
Розмір70.23 Kb.
ТипРішенняДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА імені Альфреда Нобеля


БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

«ПЛАНЕТА АЛЬФРЕДА НОБЕЛЯ»


Міжнародний Нобелівський Інформаційний Центр (Росія)


ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ


ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

^ ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ


Віртуальний Міжнародний Нобелівський економічний форум


Шановні колеги!


Маємо честь запросити Вас прийняти участь у Другій віртуальній сесії Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли і кризи», присвяченій 110-ій річниці з дня народження лауреата Нобелівської премії з економіки Саймона Кузнеця, яка відбудеться 18-20 травня 2011 року.

У 2008 р. та 2010 роках за ініціативи Дніпропетровського університету економіки та права імені Альфреда Нобеля та Благодійного фонду «Планета Альфреда Нобеля», а також за підтримки нобелівських лауреатів Ж.І.Алфьорова та Дж.Стігліца, Національної академії наук України, Російської академії наук, провідних наукових інституцій інших країн відбулися два Міжнародних Нобелівських економічних форуми «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи».

У рамках підготовки до другого Форуму Дніпропетровський університет економіки та права імені Альфреда Нобеля та Благодійний фонд «Планета Альфреда Нобеля» провели Віртуальну сесію Міжнародного Нобелівського економічного форуму, яка показала свою ефективність у підготовці до пленарних засідань Міжнародних Нобелівських економічних форумів. Учасниками другого Форуму було прийнято рішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи».

У якості основної теми дискусії на Другій Віртуальній сесії Міжнародного Нобелівського економічного форуму визначено «Інтелектуальний потенціал світового розвитку». Обговоренню цієї проблеми буде присвячено ряд панелей:

 • формування інтелектуального клімату світової економіки;

 • генерація нових знань: криза науки чи перезавантаження?

 • сучасні теорії дослідження світової економіки: синергетика, еволюційний та цивілізаційний підходи;

 • кількісні аспекти економічного зростання країн світу;

 • освіта як основа розвитку інноваційної економіки.


Регламентом Віртуального Форуму передбачені наступні форми участі в ньому:


1. Надання матеріалів (статей, тез, мультимедійних презентацій, відео презентацій) для розміщення на сайті Благодійного фонду «Планета Альфреда Нобеля» (www.nobelplanet.org) та Дніпропетровського університету економіки та права імені Альфреда Нобеля (www.duep.edu) з метою їх презентації та обговорення в режимі електронної переписки учасників Форуму. Статті, які викличуть інтерес учасників Форуму, будуть опубліковані у Бюлетені Міжнародного Нобелівського економічного форуму та інших фахових виданнях, які видаються Дніпропетровським університетом економіки та права імені Альфреда Нобеля (журнал «Академічний огляд», науковий збірник «Європейський вектор економічного розвитку»). Вимоги до матеріалів, які подаються для обговорення на Форумі, наведені у Додатку 1.


2. Участь у форумі, що відкрито на сайті Дніпропетровського університету економіки та права імені Альфреда Нобеля (www.duep.edu), по обговоренню актуальних проблем сучасного світового економічного розвитку, які викладені в матеріал, поданих на Віртуальний Міжнародний Нобелівський економічний форум, поширення Нобелівського руху в світі. Для обговорення на форумі запропоновано кілька тем, які можуть стати основними при проведенні Третього пленарного засідання у травні 2012 р.


3. Участь у відеоконференції в режимі живого спілкування, під час якої будуть заслухані та обговорені попередньо відібрані організаційним комітетом доповіді та прийняті підсумкові документи Другого Віртуального Міжнародного Нобелівського економічного форуму. Вимоги до реєстрації учасників відеоконференції та технічного забезпечення участі надсилаються учасникам за спеціальною заявкою.


^ Регламент проведення Другої віртуальної сесії Міжнародного Нобелівського економічного форуму:

 • реєстрація учасників Форуму – з 10 січня по 1 березня 2011 р.

 • розміщення на сайтах матеріалів, надісланих для участі у Форумі, та реєстрація учасників – з 1 березня по 1 квітня 2011 р.;

 • відкриття форуму на сайті Дніпропетровського університету економіки та права імені Альфреда Нобеля – з 1 березня 2011 р.;

 • проведення відео конференції – 19 та 20 травня 2011 р. з 14.00 до 16.00 за Київським часом;

 • прийом відредагованих та доопрацьованих статей, які обговорювалися на Форумі, для публікації у виданнях Дніпропетровського університету економіки та права – до 25 травня 2011 р. ;

 • публікація матеріалів Другого Віртуального Міжнародного Нобелівського економічного форуму – до 1 липня 2011 р.


Учасники, які надішлють матеріали для розміщення на сайтах Форуму та пройдуть відповідну реєстрацію за їх заявкою будуть отримувати від організаційного комітету інформацію про надходження усіх інших матеріалів.


Робочі мови Форуму – українська, російська, англійська.


Розраховуємо на плідну співпрацю.


Контакти:

Задоя Анатолій Олександрович, доктор економічних наук, професор, перший проректор з науково-педагогічної роботи Дніпропетровського університету економіки та права імені Альфреда Нобеля, т. +38 0562 778 56 53, E-mail nobelforum@duep.edu


Дашевська Ольга Володимирівна, кандидат економічних наук, начальник наукового відділу Дніпропетровського університету економіки та права імені Альфреда Нобеля,

т. +38 056 791 12 65, E-mail science@duep.edu


Організаційний комітет

Додаток 1.


Вимоги до участі у віртуальному Міжнародному Нобелівському економічному форумі


1. Матеріали, які учасники Форуму хотіли б розмістити на сайтах для обговорення, можуть подаватися у наступних формах:


- стаття (обсяг 10-12 стор., набраних у форматі Word, розмір шрифту – 14, інтервал – 1,5);


- тези (обсяг 2-3 стор., набраних у форматі Word, розмір шрифту – 14, інтервал – 1,5);


- мультимедійні презентації (обсягом до 20 слайдів, виконаних у форматі pdf (Adobe Acrobat) або ppt (Microsoft PowerPoint) з використанням тільки базового набору шрифтів Microsoft Windows);


- відеодоповіді - хронометраж до 10 хв., можливі формати – mpg4, Windows(wmv), m2p. Учасники, які бажають розмістити свої відеодоповіді, повинні надіслати заявки за електронною адресою nobelforum@duep.edu та отримати відповідні додаткові інструкції.


Назва файлів повинна бути англійською мовою без пробілів. Для текстових файлів та презентацій використовується формат не вище MS Office 2003.


2. Статті, які автори хотіли б опублікувати в одному з видань Дніпропетровського університету економіки та права імені Альфреда Нобеля повинні містити наступні формальні структурні елементи: анотацію трьома мовами (українська, російська, англійська); ключові слова з теми статті (до 10 слів); актуальність дослідження та його зв'язок з теорією та практикою; огляд літератури та постановка невирішений наукових задач; формулювання мети статті та методів дослідження; виклад основного матеріалу (можливий поділ на окремі структурні частини); висновки з визначенням перспективних напрямків подальших досліджень; список використаної літератури.


3. Для участі у відеоконференції необхідно мати наступні технічні умови:

- наявність достатньої кількості робочих місць (настільних комп’ютерів або ноутбуків), обладнаних відеокамерами для учасників відеоконференції з розрахунку одне місце для індивідуального учасника або групи учасників у залежності від обраної форми презентації;

- наявність швидкісного підключення до мережі Інтернет не нижче 1 Мбит/с;

- наявність програмного забезпечення Microsoft Communicator або Microsoft Remote Access (останнє можна безкоштовно завантажити з сату компанії Microsoft www.microsoft.com).


Організаціям, зацікавленим в участі у відеоконференції необхідно до 1 березня 2011 р. встановити зв'язок з Організаційним комітетом для з’ясування технічних деталей та проведення тестового сеансу зв’язку.

Відеоконференція буде безпосередньо транслюватися з Зали засідання вченої ради Дніпропетровського університету економіки та права в мережі Інтернет через відповідне посилання на сайті ДУЕП (www.duep.edu).


 1. Для участі у віртуальному Міжнародному Нобелівському економічному форумі учасники не пізніше 1 лютого 2011 р. подають наступну заяву (за електронною адресою nobelforum@duep.edu або science@duep.edu):


^ Заява

на участь у Другій віртуальній сесії Міжнародного Нобелівського економічного форуму


Прізвище ______________________________________________________________________


Ім’я ___________________________________________________________________________


По батькові ____________________________________________________________________


Місце роботи ___________________________________________________________________


Посада _________________________________________________________________________


Наукова ступінь ________________________________________________________________


Вчене звання ___________________________________________________________________


Електронна адреса ______________________________________________________________


Поштова адреса _________________________________________________________________


^ Прошу розмістити на сайтах для обговорення на Форумі наступні матеріали:


Вид матеріалу: стаття, тези, мультимедійна презентація, відео матеріали (необхідне підкреслити)


Тема : _________________________________________________________________________


_______________________________________________________________________________


Прошу надсилати мені інформацію про

розміщення на сайтах матеріалів інших учасників: так ні (необхідне підкреслити)


Прошу надіслати мені додаткові інформацію

про розміщення відеоматеріалів: так ні (необхідне підкреслити)


Маю намір приймати участь у відеоконференції

і прошу надіслати відповідні технічні умови так ні (необхідне підкреслити)

Схожі:

Рішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи» iconМіжнародний Нобелівський Інформаційний Центр (Росія) харківський національний економічний університет одеський державний економічний університет інформаційне повідомлення
Вас прийняти участь у Другій віртуальній сесії Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли...
Рішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи» iconРішення від
«Світова архітектура кінця хіх-початку ХХІ століть: Теорія та критика.» для студентів 5 курсу напрямку підготовки 1201 «Архітектура»...
Рішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи» iconРозумно І з користю Відбулася щорічна конференція «Біотехнологія ХХІ століття»
Відбулася щорічна конференція «Біотехнологія ХХІ століття», в якій взяли участь студенти та молоді викладачі кафедри біотехнології...
Рішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи» iconМіжнародна науковО-практична конференція «Медична наука та практика ХХІ століття»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Медична наука та практика ХХІ століття», яка відбудеться...
Рішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи» iconПоложення «Про організацію та фінансування підготовки монографії у Державному вищому навчальному закладі «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана»» Контроль за виконанням ухвали покласти на першого проректора М.І. Вакуленка
«Про призначення винагороди авторському колективу монографії «Глобальна економіка ХХІ століття: людський вимір» за редакцією
Рішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи» iconДодаток 2 до листа №47/05 від 8 травня 2012 року Наукова та ділова програма Міжнародного форуму фармацевтичної індустрії pharmcomplEX
Наукова та ділова програма Міжнародного форуму фармацевтичної індустрії pharmcomplEX
Рішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи» iconXviii й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка І молодь в ХХІ столітті»
Харківський національний університет радіоелектроніки (хнурэ) запрошує студентів, аспірантів І молодих учених взяти участь в роботі...
Рішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи» iconО. Ю. Висоцький м. Дніпропетровськ Демократія, постдемократія та легітимаційна політика
Висоцький О. Ю. Демократія, постдемократія та легітимаційна політика // ХХІ століття: альтернативні моделі розвитку суспільства....
Рішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи» iconМіжнародна наукова конференція “сьомі юридичні читання” культура І право на початку ХХІ століття
Сьомі юридичні читання. Культура І право на початку ХХІ століття, яка відбудеться 19-20 травня 2011 року в нпу імені М. П. Драгоманова,...
Рішення про проведення віртуальних сесій напередодні кожного наступного Міжнародного Нобелівського економічного форуму «Світова економіка ХХІ століття: цикли та кризи» iconУхвала вченої ради Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана «Про внесення змін до встановлених термінів виплати заробітної плати»
За погодженням профспілкової організації співробітників та викладачів (протокол №20 від 28 листопада 2006 р.) перенести терміни виплати...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи