Н. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга icon

Н. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга
Скачати 40.28 Kb.
НазваН. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга
Н. К. Крупської<> <> XV регіональний фестиваль<> <> <>«ПРЕСА І
Дата28.07.2012
Розмір40.28 Kb.
ТипКнига

Донецька обласна державна адміністрація

Донецька обласна універсальна наукова бібліотека ім. Н. К. Крупської

XV регіональний фестиваль

«ПРЕСА І КНИГА ДОНЕЧЧИНИ – 2010»

26 травня – 6 червня 2010 року

У програмі фестивалю конкурс «Книга Донбасу – 2010»

  1. Для участі в конкурсі приймаються книги, видані у регіоні, або книги донецьких авторів, видані за межами регіону протягом 2009–2010 років.

  2. Заявку на участь у конкурсі подають автори або видавці та видавничі підприємства.

  3. Конкурс проводиться по таких номінаціях:

    • «Соціально-політичні науки» – видання з історії, філософії, релігієзнавства, соціології, політології, психології та ін.

    • «Економічні науки» – видання з питань економіки.

    • «Юридичні науки» – видання з питань юридичної теорії та практики.

    • «Природничі та медичні науки» – видання з фізико-математичних, хімічних, біологічних, медичних наук, а також з питань екології, фізкультури та спорту.

    • «Технічні та сільськогосподарські науки» – видання з різних галузей технічних наук та сільськогосподарського виробництва.

    • «Гуманітарні науки» – видання з питань науки, освіти, книжкової справи, філології, архівної справи, а також видання із загальних питань краєзнавства.

    • «Культура і мистецтво» – видання з питань культури, музейної справи, бібліотекознавства та бібліографії, мистецтва, а також видання з проблем життя і творчості національних меншин, що мешкають на території Донбасу.

    • «До 65-річчя від Дня Перемоги» – книги присвячені темі Великої Вітчизняної війни. «Українська художня книга» – художня література (проза, поезія).

    • «Дитяча книга» – видання для дітей з різних галузей знань.

  1. Для участі в конкурсі до оргкомітету фестивалю мають бути подані: книга-здобувач (1 примірник), заява на участь у конкурсі (заповнюється на кожну книгу окремо і включає такі дані про неї: автор книги, її назва, наклад видання, назва видавництва та підприємства поліграфії, мова видання, рік видання, адреса, телефони). Книги-здобувачі приймаються до 17 травня 2010 року включно.

  2. Критеріями для визначення переможців є: актуальність теми, зміст, наукова новизна, краєзнавчий аспект, поліграфічне оформлення, відповідність вимогам чинного законодавства у видавничій сфері, наявність ISBN.

Книги, видані у видавництвах, які не внесені до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції, до участі у конкурсі не допускаються!

  1. Для полегшення визначення переможця бажано надати статті, рецензії, інші відгуки в пресі про книгу-здобувача за умови їх наявності. Книги-здобувачі та додаткові матеріали направляти на адресу Донецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н. К. Крупської (м. Донецьк, вул. Артема, 84, кім. 6).

  2. У разі необхідності журі може звертатися за допомогою до незалежних експертів.

  3. У кожній номінації визначається один переможець і один лауреат, ними можуть бути тільки автор, авторський колектив, укладач. Журі також має право відзначати окремі видання спеціальними дипломами.

Телефони для довідок: 335-22-39, 345-10-13. Факс: 335-01-79.

УВАГА!


З 2007 року Донецька ОУНБ ім. Н. К. Крупської реалізує проект зі створення електронної бібліотеки Донеччини. Пропонуємо авторам безкоштовно розмістити електронні версії власних книг на сайті бібліотеки: http:www.library.donetsk.ua Книги, подані для участі в конкурсі, не повертаються (передаються до фонду Донецької ОУНБ ім. Н. К. Крупської).

Бажаючим прийняти участь у конкурсі звертатися до ауд.4002(Відділ комплектування бібліотеки Донецького національного университету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановского)


_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

ЗАЯВКА


на участь у конкурсі


у номінації
Подається книга


Відомості про автора або організацію, яка подає книгу

П.І.Б. (повністю українською мовою)

Адреса:
Телефон:
e-mail:


Додаткові відомості:
Схожі:

Н. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга iconН. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга
move to 502-815
Н. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга icon"затверджую"
Журналістська етика. Принципи державної економічної підтримки масмедіа в Україні. Преса І бізнес. Розподіл змі за формою власності:...
Н. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга iconО. Л. Голубенко " " р. Пояснювальна записка
Журналістська етика. Принципи державної економічної підтримки масмедіа в Україні. Преса І бізнес. Розподіл змі за формою власності:...
Н. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга iconПоложення про Фестиваль мистецтв хду "Молода хвиля 2013"
Фестиваль має продемонструвати розмаїття творчих здобутків, особливості діяльності кожного факультету
Н. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга iconСабадаш Валентин Іванович Заслужений тренер України з веслування на байдарках І каное. З 1975 по 1994 роки працював у хдпі ім. Н. К. Крупської на посаді голови Спортивного клубу
України та 5-разовим переможцем спартакіади педвузів СРСР. Вагомий внесок зробив у розвиток спортивно-масової роботи інституту. Ініціатор...
Н. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга iconПоложення про відкритий регіональний фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах «Мереживо» пам'яті Олександра Степанова Загальні положення
України, композитора, виконавця-баяніста, педагога, аранжувальника й громадського діяча, завідуючого кафедри народних інструментів...
Н. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга iconФорма, тема Категория Ответственный Фестиваль педагогических идей «Инновации в начальной школе»
Фестиваль педагогических идей «Использование инновационных технологий в работе учителя русского языка и литературы»
Н. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга iconКнига первая (элегии 1-5, 10) Книга третья (элегии 2, 3, 7, 9-13) Книга четвертая (элегия 1) Книга пятая (элегии 5, 7, 8, 10, 13)

Н. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга iconІ. О. Тимченко Регіональний менеджмент
Регіональний менеджмент : конспект лекцій / укладачі: А. Ю. Жулавський, О. О. Павленко, Ю. А. Опанасюк, І. О. Тимченко. – Суми :...
Н. К. Крупської XV регіональний фестиваль преса І книга iconПоложення про VIII всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок
Всеукраїнський фестиваль колядок та щедрівок відбувається щороку в студентсько-викладацькому храмі преп. Федора Острозького Національного...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи