Положення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана» icon

Положення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана»
Скачати 30.71 Kb.
НазваПоложення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана»
Дата17.10.2012
Розмір30.71 Kb.
ТипПоложення


ПОЛОЖЕННЯ

про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки ДВНЗ « КНЕУ ім. Вадима Гетьмана »

  1. Загальні положення

1.1. «Положення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» визначає порядок формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки КНЕУ.

1.2. Дане Положення розроблено з урахуванням вимог Закону України «Про авторське право і суміжні права» №2627-3 від 11.07.2001р., «Примірного положення про бібліотеку вищого навчального закладу ІІІ-ІУ рівня акредитації» Наказ МОН України №641 від 06.08.2004р. та «Типових правил користування бібліотекою вищого закладу освіти Міністерства освіти України» №321 від 31.08.1998р.

Дисертація – кваліфікаційна наукова робота у визначеній галузі науки, що пройшла попередню експертизу і представлена до захисту на здобуття наукового ступеню у спеціалізованій вченій раді.

Автореферат дисертації – наукове видання у вигляді брошури, що має складений автором реферат проведеного їм дослідження та поданого на здобуття ученого ступеню.

2. Основні положення

2.1. Бібліотека ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана» (далі – КНЕУ) є зберігачем дисертаційного фонду, до складу якого входять дисертації, захищені в КНЕУ та автореферати дисертацій.

2.2. Дисертаційний фонд входить до складу документного фонду бібліотеки.

2.3. Бібліотека здійснює зберігання дисертаційного фонду та обслуговування ним користувачів у відповідності до вимог даного Положення.


3. Порядок

організації зберігання дисертаційного фонду

3.1. Один примірник дисертації, поданий до захисту в КНЕУ та автореферат дисертації у друкованому вигляді передається автором до кабінету економічної класики бібліотеки для зберігання та ознайомлення з ними користувачів терміном на один місяць. Факт прийому - передачі фіксується у журналі обліку.

3.2. Захищені дисертації та автореферати дисертацій передаються співробітниками кабінету економічної класики до відділу комплектування для подальшого обліку, наукової обробки та на зберігання до основного книгосховища бібліотеки.

3.3. Дисертації зберігаються в книгосховищі в металевих шафах-стелажах.

3.4. Автореферати дисертацій, що надійшли до бібліотеки у продовж останніх 10 років, зберігаються у кабінеті економічної класики. Після завершення терміну зберігання автореферати повертаються на постійне зберігання до фонду основного книгосховища.

3.5. Інформація про дисертаційний фонд відображається в каталогах дисертацій та авторефератів дисертацій розміщених в залі каталогів бібліотеки, а також в електронних базах «AFDIS - Автореферати дисертацій» та «DISS – Дисертації».

4. Порядок

користування дисертаційним фондом

4.1. З авторефератами дисертацій мають право працювати всі користувачі бібліотеки.

4.2. Дисертації, подані до захисту, надаються користувачам для ознайомлення в кабінеті економічної класики без права копіювання, без обмежень по кількості.

4.3. Захищені дисертації, що зберігаються в відділі книгозберігання, видаються для ознайомлення в кабінет економічної класики:

- професорсько-викладацькому складу, науковим співробітникам та іншим категоріям користувачів КНЕУ за заявою з дозволом проректора з наукової роботи університету (див. Додаток №1);

- користувачам інших навчальних та наукових установ – на підставі офіційного листа-клопотання від установи та дозволу проректора з наукової роботи КНЕУ (див. Додаток №2).

Термін дії дозволу – один тиждень.

4.4. Лист-клопотання чи заява з дозволом проректора візується директором бібліотеки.

4.5. Дисертації з відділу книгозберігання (книгосховища) бібліотеки замовляються користувачами у кабінеті економічної класики одноразово у кількості не більше 5 примірників (щодня до 15-ої години). Замовлення надані після 15-ї години виконуються на наступний робочий день.

4.6. Користувачам забороняється:

- виносити дисертації з підрозділу бібліотеки;

- копіювати чи фотографувати тексти дисертацій або їх окремі частини (таблиці, схеми, ілюстрації, інше).

4.7. Користувач, що порушив правила, позбавляється права користування дисертаційним фондом.


Узгоджено:

Директор бібліотеки Т. В.Куриленко

Схожі:

Положення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана» iconПоложення про інституційний репозитарій двнз кнеу імені Вадима Гетьмана схвалити. Розмістити інформацію про створення інституційного репозитарію на сайті університету та довести Положення до структурних підрозділів
Положення про інституційний репозитарій двнз кнеу імені Вадима Гетьмана схвалити
Положення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана» iconПоложення про інституційний репозитарій кримського економічного інституту двнз «кнеу ім. В. Гетьмана» м. Сімферополь 2010 Загальні положення та терміни. 1
Міністерство освіти І науки україни кримський економічний інститут двнз «кнеу ім. В. Гетьмана»
Положення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана» iconПоложення про приймальну комісію державного вищого навчального закладу «київський національний економічний університет імені вадима гетьмана» І. Загальна частина
Двнз «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (далі – Приймальна комісія) – робочий орган двнз «кнеу...
Положення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана» iconРектор двнз “кнеу імені вадима гетьмана”
Спартакіади "Здоров'я" серед професорсько-викладацького складу та співробітників двнз “Київського національного економічного університету...
Положення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана» iconДодаток №1 Заява на дозвіл ознайомлення з дисертаційним фондом від науковців кнеу проректорові з наукової роботи
Прошу Вашого дозволу на ознайомлення з дисертаційним фондом Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана» по темі
Положення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана» iconЗатверджено затверджено голова профспілкового Ректор комітету студентів та двнз «кнеу імені Вадима аспірантів двнз «кнеу гетьмана»
Підготовка проекту Угоди між адміністрацією та університету та профкомом студентів та аспірантів та внесення змін до Правил внутрішнього...
Положення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана» iconЗатверджено затверджено голова профспілкового Ректор комітету студентів та двнз «кнеу імені Вадима аспірантів двнз «кнеу гетьмана»
Підготовка проекту Угоди між адміністрацією та університету та профкомом студентів та аспірантів та внесення змін до Правил внутрішнього...
Положення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана» iconВадима Гетьмана та Філіппс-Університетом м. Марбург (Німеччина), які досягнуті при підписанні Угоди про співробітництво у галузі освіти І науки та передбачають проведення поглиблених наукових досліджень, які відповідають світовому рівню, наказую
Про створення структурного підрозділу двнз «кнеу ім. В. Гетьмана» Інституту фінансового контролінгу
Положення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана» iconПравила прийому до коледжу інформаційних систем І технологій державного вищого навчального закладу " київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” (надалі – кіст двнз “кнеу імені Вадима Гетьмана”) здійснюється...
Положення про формування, зберігання та використання дисертаційного фонду Бібліотеки двнз «кнеу ім. Вадима Гетьмана» iconПоложення про науково-експертну раду двнз «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» Науково-експертна рада двнз «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»
Науково-експертна рада двнз «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (далі – Університет) є дорадчим...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи