Регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни етика ділового спілкування (назва навчальної дисципліни) icon

Регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни етика ділового спілкування (назва навчальної дисципліни)
Скачати 23.04 Kb.
НазваРегламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни етика ділового спілкування (назва навчальної дисципліни)
Дата23.11.2012
Розмір23.04 Kb.
ТипРегламент

РЕГЛАМЕНТ

МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВОГО КОНТРОЛЮ І ОЦІНЮВАННЯ


З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ_Етика ділового спілкування______

(назва навчальної дисципліни)

  1. Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 54 год./1,5 кред.; Лк. - 10 год., Пр. – 10 год.; форма контролю – ПМК.

  2. Організація навчального процесу: семестрів викладання – 1; модульних циклів – 1.

  3. Шкала оцінювання з навчальної дисципліни: R = 100 балів.

  4. Розподіл рейтингових балів за видами навчальної роботи за модуль:

  1. За відвідування лекцій 4 бали – всього 20 балів за 5 лекцій;

  2. За відвідування практик 2 бали – всього 10 балів за 5 практик;

  3. Виконання завдань на практичних заняттях (5 занять): максимально 50 балів (при позитивному оцінюванні з кожної практичної роботи від 0 до 10 балів, а також доповідь з предмету на одному з занять – 20 балів);

  1. Підсумок рейтингових балів за мод. циклом (при позитивному оцінюванні): модульний цикл: (5 лк., 5 пр. занять; модульний контроль) – 60...100 балів.

  2. Умови ліквідації заборгованостей з поточної роботи: складання підсумкового модульного контролю студентами, які отримали рейтинговий бал за модульний цикл, що відповідає незадовільній оцінці, проводиться не пізніше двох тижнів після атестаційного.

  3. ^ Підсумкове семестрове оцінювання навчальної роботи студента: оцінювання відповідно до отриманих за семестр рейтингових балів здійснюється за такою шкалою:
Сума балів (R)

Оцінка ECTS

Оцінка за національною шкалою

Визначення

90-100

A

5 (відмінно)

Відмінне виконання лише з незначною кількістю помилок

82-89

B

4 (добре)

Вище середнього рівня з кількома помилками

74-81

C
В загальному правильна робота з певною кількістю помилок

64-73

D

3 (задовільно)

Непогано, але зі значною кількістю помилок

60-63

E
Виконання задовольняє мінімальні критерії

35-59

FX

2( незадовільно)

Можливе повторне складання

0-34

F
Необхідний повторний курс з навчальної дисципліни


8. Позитивні оцінки з модульного циклу в цілому та його складових не підвищуються.


Провідний викладач

навчальної дисципліни ______________ Тараненко Ю.В.
Завідувач кафедри ______________ Теліженко О.М.

Схожі:

Регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни етика ділового спілкування (назва навчальної дисципліни) iconРегламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни управління організаційним розвитком (назва навчальної дисципліни)
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 90 год./2,5 кред.; Лк. 30 год., Пр. – 0 год.; форма контролю – пмк
Регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни етика ділового спілкування (назва навчальної дисципліни) iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка”
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 180 год./5,0 кред.; Лк. 40 год./20; пр. – 30 год./15; Одз; диф залік
Регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни етика ділового спілкування (назва навчальної дисципліни) iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни «Міжнародна економіка»
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 144 год./4,0 кред.; Лк. 30 год./15; пр. – 30 год./15; диф залік
Регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни етика ділового спілкування (назва навчальної дисципліни) iconРегламент модульно рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Основи управлінського консультування» (2012/2013 навчальний рік, II семестр, Напрям підготовки 0502 Менеждмент)
Модульно – рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Основи управлінського консультування»
Регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни етика ділового спілкування (назва навчальної дисципліни) icon2012/2013 н р. Структура навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни
Регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни етика ділового спілкування (назва навчальної дисципліни) iconМт-91 1 Структура навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни "фізика"
Регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни етика ділового спілкування (назва навчальної дисципліни) iconРегламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Управління персоналом»
Шкала оцінювання з навчальної дисципліни: r = 40 балів (1,0 кред. 40 бал./кред.)
Регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни етика ділового спілкування (назва навчальної дисципліни) iconРегламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання 3 навчальної дисципліни «Управління персоналом» ( шостий семестр)
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг – 144год.; лекцій 30 год./15; практичних занять 30год./15
Регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни етика ділового спілкування (назва навчальної дисципліни) iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Аудит І оцінювання управлінської діяльності”
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 54 год./1,5 кред.; Лк. 10 год./5; пр. – 10 год./5; диф залік
Регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни етика ділового спілкування (назва навчальної дисципліни) iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Комунікації міжнародних проектів»
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 90 год./2,5 кред.; лк. 20 год./4; пр. – 20 год./4; форма контролю − пмк
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи