Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами» icon

Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами»
Скачати 32.86 Kb.
НазваРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами»
Дата27.11.2012
Розмір32.86 Kb.
ТипРегламент

РОБОЧИЙ РЕГЛАМЕНТ

МОДУЛЬНО-РЕЙТИНГОВОГО КОНТРОЛЮ І ОЦІНЮВАННЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ

«Економіко-математичні методи в управлінні проектами»

(2012/13 навч. рік, 2 семестр, «Управління проектами»)


  1. Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 90 год./2,5 кред.; лк. - 20 год./6; пр. – 20 год./6; форма контролю − ДСК.

  2. Організація навчального процесу: семестрів викладання – 1; модульних циклів – 2.

  3. Шкала оцінювання з навчальної дисципліни: R = 100 балів (2,5 кред.* 40 бал./кред.).

  4. Розподіл рейтингових балів за видами навчальної роботи:

а) робота на аудиторних заняттях (0,3R = 30 балів):

- лекції: 6 лк.* 2,0 б./лк. = 12 балів;

- практичні заняття: 6 пр. * 3,0 б./пр. = 18 балів;

б) розв’язання задач на практичних заняттях − максимально 18 балів (при позитивному оцінюванні з кожної практичної роботи 1,5-3 бали);

в) виконання обов’язкового домашнього завдання − від 5 до 10 балів;

г) складання комплексного письмового модульного контролю – всього 42 балів Модульний контроль складається із теоретичних питань і задач. При позитивному оцінюванні теоретичного завдання студент отримує від 0,5 до 1,0 балу. Максимально тестові завдання оцінюються в 10,0*3=30,0 балів. При позитивному оцінюванні задачі студент отримує від 6,0 до 12,0 балів.

Модульний контроль оцінюється позитивно тільки при позитивній оцінці комплексного завдання. Перескладання контрольних заходів з модуля дозволяється лише у випадку відсутності на контрольному заході з поважної причини.

  1. ^ Підсумок рейтингових балів за модульними циклами (при позитивному оцінюванні):

4-й модульний цикл: 3 лк. * 2,0 б./лк. + 3 пр.*3,0 б./пр. + 3 пр. * 3,0 б./пр. = 24 б. (max);

^ 4-й модульний цикл: 3 лк. * 2,0 б./лк. + 3 пр.*3,0 б./пр. + 3 пр. * 1,5 б./пр. = 19,5 б. (min);

5-й модульний цикл: 3 лк. * 2,0 б./лк. + 3 пр.*3,0 б./пр. + 3 пр. * 3,0 б./пр. + 10 б. ОДЗ + 42 б. компл. мод. контр. = 76 б. (max);

^ 5-й модульний цикл: 3 лк. * 2,0 б./лк. + 3 пр.*3,0 б./пр. + 3 пр. * 1,5 б./пр. + 5 б. ОДЗ + 16 б. компл. мод. контр. = 40,5 б. (min)

  1. Умови ліквідації заборгованостей з поточної роботи: перескладання підсумкового модульного контролю студентами, які отримали рейтинговий бал за модульний цикл, що відповідає незадовільній оцінці (менше зазначеної в п. 5), проводиться не пізніше двох тижнів після атестаційного. Позитивні оцінки з модульного циклу в цілому та його складових не підвищуються.

  2. ІРС за розкладом занять використовуються для консультаційної роботи (в тому числі, за призначенням викладача) та робіт за п.6.

  3. Підсумкове модульне оцінювання навчальної роботи студента: оцінювання відповідно до отриманих за семестр рейтингових балів здійснюється за такою шкалою:
^ Шкала оцінювання ECTS

Визначення

Чотирибальна національна шкала оцінювання

Рейтингова бальна шкала оцінювання

A

ВІДМІННО

5 (відмінно)

90 ≤ RD ≤ 100

B

ДУЖЕ ДОБРЕ

4 (добре)

85 ≤ RD <90

C

ДОБРЕ

75 ≤ RD < 85

D

ЗАДОВІЛЬНО

3 (задовільно)

65 ≤ RD < 75

E

ДОСТАТНЬО

60 ≤ RD < 65

FX

НЕЗАДОВІЛЬНО – можливе складання заходу підсумкового модульного контролю

2 (незадовільно)

35 ≤ RD < 60

F

НЕЗАДОВІЛЬНО – до заходу підсумкового семестрового контролю не допускається, необхідний повторний курс з навчальної дисципліни

RD < 35


Підсумковий модульний контроль складається тільки при незадовільній оцінці поточного модульного контролю «FX» (від 35 до 60 балів) і проводиться за правилами екзамену. Підвищення позитивної оцінки, визначеної на підставі рейтингових балів поточного модульного контролю, не відбувається.

Студенти, які мають рейтинговий бал за семестр менше 35, до додаткового семестрового контролю не допускаються.


Провідний викладач

навчальної дисципліни _________________ М.М. ПетрушенкоЗавідувач кафедри _________________ О.М.Теліженко


«___» __________ 20___ р.

Схожі:

Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами» iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Управління проектами”
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 144 год./4,0 кред.; Лк. 30 год./15; пр. – 30 год./15; диф. залік
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами» iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни „Міжнародна економіка”
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 180 год./5,0 кред.; Лк. 40 год./20; пр. – 30 год./15; Одз; диф залік
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами» iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни модульно-рейтингової системи контролю І оцінювання з дисципліни «Міжнародна економіка»
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 144 год./4,0 кред.; Лк. 30 год./15; пр. – 30 год./15; диф залік
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами» iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни "Вступ до професійної діяльності "Управління проектами"
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 54 год./1,5 кред.; лк. – 20 год./10; пр. – 0 год./0; лаб. – 0 год./0; пмк
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами» iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни " Соціальна та екологічна безпека діяльності " 2012/13 навч рік, 2 семестр, «Управління проектами»
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 72 год./2,0 кред.; Лк. 20 год./10; пр. – 00 год./5; Пмк
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами» iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Методи прийняття управлінських рішень”
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 108 год./3,0 кред.; Лк. 30 год./15; пр. – 20 год./10; диф залік
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами» iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Дослідження ринку”
move to 587-183037
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами» icon2012/2013 н р. Структура навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами» iconМт-91 1 Структура навчальної дисципліни
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни "фізика"
Робочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни «Економіко-математичні методи в управлінні проектами» iconРобочий регламент модульно-рейтингового контролю І оцінювання з навчальної дисципліни “Аудит І оцінювання управлінської діяльності”
Структура навчальної дисципліни: загальний обсяг 54 год./1,5 кред.; Лк. 10 год./5; пр. – 10 год./5; диф залік
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи