Навчальний посібник icon

Навчальний посібник
Скачати 18.63 Kb.
НазваНавчальний посібник
Дата02.08.2012
Розмір18.63 Kb.
ТипДокументи

Навчальний посібник «Православні церкви України (20–30-ті рр. ХХ ст.). Джерела з історії»

1. Коротке описання розробки

Сформульовано практичні завдання і подано оригінальний історичний матеріал для вивчення організаційного стану і динаміки розвитку православних церков України у 20–30-ті рр. ХХ ст. Представлено тексти цінних історичних пам’яток, виявлених укладачем у центральних і місцевих архівах, бібліотеках. У переважній більшості вони опубліковані вперше. Матеріали яскраво характеризують внутрішній і зовнішній стан православних конфесій, котрі знаходилися в стані розколу й шукали шляхів його подолання.^ 2. Спеціальність, для якої призначено розробку

Посібник рекомендовано МОН України для студентів вищих навчальних закладів. Він призначений для вивчення студентами історичного факультету спецкурсу „Православні церкви України (20–30-ті рр. ХХ ст.)“, а також для поглиблення знань студентів інших спеціальностей із дисциплін гуманітарного профілю. Зміст посібника доповнює навчальні видання з курсів „Історія України“, „Історія СРСР“, „Історія релігій“, „Історія релігій і церкви в Україні“, „Джерела з історії України“ завдяки наявному вмісту теоретичного і практичного матеріалу з історії релігійних організацій в Україні доби 20–30-х рр. ХХ ст.

^ 3. Науковий та соціальний ефекти

Теоретико-методологічна побудова й методичне забезпечення, довідкові та бібліографічні матеріали посібника зорієнтовані на ефективне засвоєння студентами систематизованих знань.

Структура посібника передбачає наявність вхідного і підсумкового контролю знань студентів. Різнопланове фактографічне наповнення посібника сприяє удосконаленню навичок самостійного аналізу історичних джерел.


^ 4 Сфера використання

Для професійної підготовки майбутніх спеціалістів з історії, студентів інших гуманітарних спеціальностей. Посібник доповнює матеріал навчального посібника „Православні церкви України у стані розколу та пошуках єдності (20–30-ті рр. ХХ ст.). Він слугує поглибленню практичних навичок самостійної роботи студентів з історичними джерелами, довідковими матеріалами та бібліографічними даними. Може бути застосований науковцями і викладачами, які вивчають проблеми міжконфесійних відносин та державно-церковних взаємин, при викладанні курсів історії України, релігієзнавства, історії релігій і церкви, соціології, культурології.


5. Автор

Ігнатуша Олександр Миколайович, д-р іст. наук, проф., професор кафедри історії України 228-76-32, ignatusha@yandex.ua

Схожі:

Навчальний посібник iconНавчальний посібник
Навчальний посібник «Православні церкви України в стані розколу та пошуках єдності (20–30-ті рр. Хх ст.)»
Навчальний посібник iconО. В. Завальний Навчальний посібник з дисципліни "урбаністика"
Рекомендовано Міністерством освіти І науки як навчальний посібник для студентів та слухачів будівельних спеціальностей
Навчальний посібник iconНавчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів «Видавництво «Центр учбової літератури»
Текст] : навчальний посібник / [І. І. Д’яконова, М. І. Макаренко, Ф. О. Журавка та ін.]; за ред
Навчальний посібник iconМ. М. Поколодна, Л. Д. Божко туристське краєзнавство навчальний посібник
Рекомендовано Міністерством освіти І науки України, як навчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів
Навчальний посібник iconНавчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів
Ч – 75 Проектний аналіз: Навчальний посібник. — Харків: Консум, 2003. Рис. 17. Табл. 27. Бібліогр.: 37 назв. — 228 с
Навчальний посібник iconВ. Т. Семенов, В. О. Хесін, Р. В. Амельченко, Д. В. Бабкіна навчальний посібник з дисциплін «Теоретичні та методичні основи архітектурного проектування»
Рекомендовано мон україни як навчальний посібник, гриф надано (рішення від )
Навчальний посібник iconВ. О. Хесін, Д. В. Бабкіна, Р. В. Амельченко навчальний посібник до самостійної роботи «Генеральні плани житлових та громадських будівель І споруд»
Рекомендовано мон україни як навчальний посібник, гриф надано (рішення від )
Навчальний посібник iconНавчальний посібник
Рекомендовано Науково-методичною радою Національного університету Львівська політехніка як навчальний посібник для студентів усіх...
Навчальний посібник iconНавчальний посібник для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямом підготовки «Енергетичне машинобудування»
М48 Монтаж, експлуатація, обслуговування холодильних і теплонасосних установок: навчальний посібник
Навчальний посібник iconЯк навчальний посібник Суми
К 93 Теоретичні основи теплотехніки: Навчальний посібник/ За редакцією доц. А. Ф. Курилова. – Суми: Вид-во СумДУ, 2006. 85с
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи