Положення про внутрівузівські студентські науково-практичні конференції icon

Положення про внутрівузівські студентські науково-практичні конференції
Скачати 41.77 Kb.
НазваПоложення про внутрівузівські студентські науково-практичні конференції
Дата02.08.2012
Розмір41.77 Kb.
ТипДокументи


ЗАТВЕРДЖУЮ


Ректор С.М.Тимченко

„______”______________ 200_ р.


ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ВНУТРІВУЗІВСЬКІ СТУДЕНТСЬКІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІ КОНФЕРЕНЦІЇ


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Студентські науково-практичні конференції (далі - Конференції) проводяться з метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу; створення у вищих навчальних закладах системи широкого залучення студентів до участі у наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності; росту студентів у процесі навчання й оволодіння спеціальністю.

1.2. Організатором Конференцій є Запорізький національний університет та Наукове студентське товариство ЗНУ.

^ 2. ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

2.1. Внутрівузівські студентські науково-практичні конференції проводяться згідно плану проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів; плану Запорізького національного університету та плану Наукового студентського товариства ЗНУ.

2.1.1. Терміни проведення Конференцій затверджуються наказом Міністерства освіти і науки України про проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій та семінарів молодих учених і студентів; наказами ректора університету.

2.2. До участі в організації та проведенні Конференцій можуть залучатися представники громадських та інших організацій, підприємств, установ.

2.3. Для підготовки та проведення Конференцій створюється оргкомітет, склад якого затверджується наказом ректора.

2.4. До оргкомітету включаються провідні фахівці, керівники, педагогічні, науково-педагогічні працівники університету, науковці, активісти Наукового студентського товариства ЗНУ.

2.5. Оргкомітет Конференції працює на громадських засадах та самостійно визначає порядок своєї роботи.

2.6. Оргкомітет:

2.6.1 Доводить до відома інформацію про терміни та умови проведення Конференції;

2.6.2 Розробляє і затверджує план і програму Конференції та розсилає їх потенційним учасникам;

2.6.3 Затверджує перелік учасників Конференції за результатами попереднього розгляду поданих заявок, документів;

2.6.4 Здійснює поточну взаємодію з організаційних питань з учасниками Конференції;

2.6.5 Виконує інші функції, необхідні для організації та проведення Конференції.

2.7. Робота Конференції проводиться у секціях (відповідно до тематики наукового заходу).

2.8. Кандидатури керівників секцій затверджуються наказом ректора за поданням оргкомітету.

2.9. Керівником секції призначається доктор наук або кандидат наук.

2.10. Секретарем секції може бути призначений старший викладач, ассистент кафедри, голови наукових студентських товариств факультетів.

2.12. Для ухвалення рішення про включення доповідей в програму Конференції тези слід подавати в роздрукованому та електронному вигляді на магнітному носії 3,5 дюйма у форматі Word 6.0.

Матеріали, надіслані з недотриманням терміну їх подання до проекту програми не включаються.

2.13. Тези оформлюються:

а) шрифт Times New Roman, кегль 12, інтервал - одинарний, поля: верхнє, нижнє - 2 см, ліве - 3 см, праве - 1,5 см;

б) на білому папері формату А4 відповідно до вимог оформлення тез, викладених вище.

Ілюстративні матеріали (схеми, малюнки, таблиці та ін.) повинні бути пронумеровані і розташовані в тексті тільки після посилань на них.

2.13.1. Тези, оформлення яких не відповідає зазначеним вимогам або які надруковані нечітко та неохайно, до друку не прийматимуться.

2.13.2. Тези доповідей учасників Конференції, рекомендовані оргкомітетом, будуть надруковані у вигляді тез-доповідей у збірнику.

2.11.3. Робочі мови Конференцій - українська, російська (для студентів російського відділення філологічного фак-ту).

2.11.4. Відповідальність за зміст та орфографію поданих тез несуть наукові керівники студентських доповідей.

2.14. Учасники Конференції вносять реєстраційний внесок (для публікації збірника тез-доповідей), якщо це передбачається умовами проведення Конференції (розмір внеску визначається оргкомітетом).

2.15. Заявки на участь у Конференціях та тези-доповідей подаються не пізніше як за 10 днів до проведення Конференції до оргкомітету наукового заходу.

^ 3. УЧАСНИКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

3.1. У роботі Конференцій можуть брати участь студенти та магістранти.

3.2. Викладачі, провідні фахівці, науковці беруть участь у Конференції в якості експертів.


^ 4. ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

4.1. Фінансування Конференцій здійснюється:

- Запорізьким національним університетом;

- за рахунок залучення інших джерел та надходжень, що не заборонених чинним законодавством.

4.2. Для забезпечення підготовки та проведення Конференцій в установленому порядку можуть залучатися благодійні внески, спонсорська допомога та інші надходження, що не заборонені законодавством України.


УЗГОДЖЕНО:


Проректор з наукової роботи


________________ О.Г. Мордвінов


Положення підготувала:

Заст. начальника НДС


____________О.В.ДерюгінаСхожі:

Положення про внутрівузівські студентські науково-практичні конференції iconПоложення про студентські наукові проблемні групи в запорізькому національному університеті
Студентська науково-дослідна робота – це комплекс заходів наукового, методичного та організаційного характеру, спрямований на залучення...
Положення про внутрівузівські студентські науково-практичні конференції iconІнформація про захід Організатором науково-практичної конференції «Теоретичні та практичні аспекти розвитку сучасної медицини» є громадська організація «Львівська медична спільнота» (м. Львів)
Організатором науково-практичної конференції «Теоретичні та практичні аспекти розвитку сучасної медицини» є громадська організація...
Положення про внутрівузівські студентські науково-практичні конференції iconПоложення про конкурс «Науково-технічних ідей з напрямку «Енергозбереження»»   Загальні положення  Положення про огляд-конкурс «Науково-технічних ідей з напрямку «Енергозбереження»
«Науково-технічних ідей з напрямку «Енергозбереження»» розроблено відповідно до закону України “Про вищу освіту”, Національної доктрини...
Положення про внутрівузівські студентські науково-практичні конференції iconНауково-практичні інтернет-конференції Шановні колеги! Всеукраїнське громадське партнерство «нова освіта»
Конференція проводиться у заочній формі з виданням збірника матеріалів конференції у
Положення про внутрівузівські студентські науково-практичні конференції iconПоложення про студентське містечко нуфвсу І. Загальні положення Дане положення встановлює порядок надання житлової площі в гуртожитках нуфвсу, користування цими гуртожитками та їх утримання
Студентські гуртожитки нуфвсу призначаються для мешкання аспірантів, слухачів підготовчих відділень, центру перепідготовки та підвищення...
Положення про внутрівузівські студентські науково-практичні конференції iconНаказ №645 Про підсумки проведення регіональної науково-практичної конференції «Освітній моніторинг в умовах модернізації загальної середньої освіти: теоретично-практичні аспекти»
Чернівецької обласної державної адміністрації 30 листопада 2011 року на базі Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької...
Положення про внутрівузівські студентські науково-практичні конференції iconМіжнародна науковО-практична конференція «Теоретичні та практичні проблеми правового регулювання суспільних відносин»
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Теоретичні та практичні проблеми правового регулювання...
Положення про внутрівузівські студентські науково-практичні конференції iconПрограма ХІІІ міжнародної науково-практичної конференції «ідеї академіка вернадського та науково-практичні проблеми сталого розвитку регіонів»
«ідеї академіка вернадського та науково-практичні проблеми сталого розвитку регіонів»
Положення про внутрівузівські студентські науково-практичні конференції iconПрограма ХІІІ міжнародної науково-практичної конференції «ідеї академіка вернадського та науково-практичні проблеми сталого розвитку регіонів»
«ідеї академіка вернадського та науково-практичні проблеми сталого розвитку регіонів»
Положення про внутрівузівські студентські науково-практичні конференції iconМіжнародні науково-практичні конференції та круглі столи (2013/2014 н р.)

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи