Російськомовний інтерфейс для ebsco icon

Російськомовний інтерфейс для ebsco
Скачати 18.71 Kb.
НазваРосійськомовний інтерфейс для ebsco
Дата24.09.2012
Розмір18.71 Kb.
ТипДокументи

Російськомовний інтерфейс для EBSCO


Електронні ресурси баз даних EBSCO тепер мають російськомовний інтерфейс, що має полегшити сприйняття інформації та початок роботи з базами даних .


EBSCOhost пропонує понад 10000 повнотекстових електронних журналів, газет, бюлетенів новин, понад 1300 брошур і довідників. Для доступу до баз даних EBSCO слід перейти за посиланням: http://search.ebscohost.com/ з будь-якого комп’ютера в мережі університету.


До вашої уваги пропонуються такі бази даних та ресурси:

  1. ^ Academic Search Premier. Повні тексти приблизно 4650 періодичних видань, в тому числі повні тексти понад 3600 назв рецензованих видань природничого та математичного профілю - з фізики, хімії, біології, математики - найвідоміших видавництв (American Institute of Physics, Springer-Verlag, Taylor & Francis, Blackwell Science, American Chemical Society та ін.)

  2. Business Source Premier. Понад 4500 повнотекстових статей спеціалізованих бізнес видань, які присвячені висвітленню питань менеджменту, економіки, фінансів, бухгалтерської звітності, міжнародному бізнесу та ін.

  3. Regional Business News. Повнотекстові матеріали регіональних публікацій з бізнесу з 75 наукових журналів, газет та стрічок новин з усіх столичних та периферійних регіонів на території США.

  4. Master FILE Premier. 1880 повнотекстових статей, які висвітлюють практично всі сфери людської діяльності, включаючи загальні питання бізнесу, здоров’я та ін.

  5. MEDLINE. Авторитетна інформація з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров’я, фундаментальних медичних наук та ін. Дозволяє здійснювати пошук анотацій по більш ніж 4000 сучасним біохімічним виданням.

  6. Clinical Pharmacology . Забезпечує доступ до найновіших коротких монографій, що призначені для використовування у клінічній медицині, про медикаменти та ліки, що відпускаються за рецептом у США, трав'яним та дієтологічним добавкам, що рідко зустрічаються, лікам, що продаються без рецепта, а також новим лікам.

  7. Health Source: Consumer Edition. Пошук інформації на теми здоров’я, включаючи наукові матеріали з медицини, дієтології і раціонального харчування, догляду за дітьми, спортивної медицини та загальні питання здоров’я.

  8. ERIC (the Educational Resource Information Center). Цитування та анотації з понад 980 журналів в галузі освіти. База даних також має понад 2,200 дайджестів із довідковою та додатковою інформацією.

  9. Library, Information Science and Technology Abstracts (LISTA) new. Вміщує понад 600 періодичних видань, а також книги, науково-дослідні звіти та вчені записки. Серед тем - бібліотечна справа, категоризація, каталогизація, бібліометрія, онлайновий пошук інформації, управління інформацією та багато іншого. Матеріали цієї бази даних охоплюють період з середини 1960-х рр. до наших днів.

З питаннями щодо користування електронними ресурсами звертайтеся до Воропаєвої Вікторії Яківни за адресою: voropayeva@donntu.edu.ua або за тел.334-11-72

Схожі:

Російськомовний інтерфейс для ebsco icon" графічний інтерфейс windows"
Графічний інтерфейс користувача (graphical user interface gui) Windows забезпечує взаємодія користувача з операційною системою І...
Російськомовний інтерфейс для ebsco iconБіблія в ресурсах Internet Дослідницькі ресурси on-line
Библейские исследования русские страницы : Перший російськомовний академічний ресурс з біблеїстики
Російськомовний інтерфейс для ebsco iconHumanities Source
Супер база Humanities Source создана из баз ebsco publishing I hw wilson и содержит много уникальных источников, которые никогда...
Російськомовний інтерфейс для ebsco iconЛабораторна робота № Вбудовані інтерфейси C# Мета роботи: Вивчення використання в програмах вбудованих інтерфейсів Варіанти завдань для Лабораторної роботи №3
...
Російськомовний інтерфейс для ebsco iconЛекція 10. Інтерфейси
Від абстрактного класу інтерфейс відрізняється деякими деталями в синтаксисі І поведінці
Російськомовний інтерфейс для ebsco iconЛекція Інтерфейси План
Від абстрактного класу інтерфейс відрізняється деякими деталями в синтаксисі і поведінці
Російськомовний інтерфейс для ebsco iconЛекція 11. Вбудовані інтерфейси С#
У попередній лекції ми говорили, що інтерфейс це повністю абстрактний клас, всі методи якого абстрактні (не містять реалізації)
Російськомовний інтерфейс для ebsco iconЛекція Вбудовані інтерфейси С# План
У попередній лекції ми говорили, що інтерфейс це повністю абстрактний клас, всі методи якого абстрактні (не містять реалізації)
Російськомовний інтерфейс для ebsco iconРозробка методик та програмного забезпечення для розрахунку конструкцій із гумових та гумовокордних матеріалів
Вищезгадані розробки реалізовані у вигляді пакету прикладних програм, який має зручний графічний інтерфейс користувача. Досліджено...
Російськомовний інтерфейс для ebsco iconІ. О. Завадський Пояснювальна записка
Розроблені учнями програми мають привабливий інтерфейс, принципи їхньої роботи повністю узгоджуються з принципами функціонування...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи