Затверджую” Ректор А. Ф. Павленко icon

Затверджую” Ректор А. Ф. Павленко
НазваЗатверджую” Ректор А. Ф. Павленко
Дата18.09.2012
Розмір30 Kb.
ТипДокументи


"ЗАТВЕРДЖУЮ”


Ректор ________________А.Ф.Павленко

“25” березня 2010 р.


Ухвала

Вченої ради

Державного вищого навчального закладу

«Київський національний економічний університет

імені Вадима Гетьмана»

«Про навчальні плани бакалаврського рівня підготовки»


від «25» березня 2010 р.


Заслухавши та обговоривши інформацію з даного питання проректора з науково-педагогічної роботи професора Колота А.М., Вчена рада відзначає, що розроблені навчальними підрозділами університету робочі навчальні плани відповідають вимогам Галузевих стандартів вищої освіти бакалаврського рівня підготовки напрямів галузі знань «Економіка і підприємництво», що затверджений у 2010 році та галузі знань «Менеджмент і адміністрування», що затверджений у 2009 році.

В навчальних планах враховані вимоги наказу МОН України від 09.07.2009 р. № 642 щодо обсягів нормативної та вибіркової складової дисциплін циклу гуманітарної підготовки, організації занять з фізвиховання як позакредитної навчальної дисципліни, організації занять з дисципліни БЖД. Враховані також вимоги наказу МОН України від 21.12.2009 р. № 1150 щодо організації вивчення навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)» з проведенням державної атестації у 5 семестрі після трьох семестрів вивчення.

Новими навчальними планами за рахунок вибіркової складової циклу гуманітарної підготовки посилена нормативна компонента навчальної дисципліни «Іноземна мова» для всіх напрямків на 5 кредитів, а для напряму «Міжнародна економіка» – на 14 кредитів. На відміну від діючих навчальних планів в нових передбачені 2 іспити з дисципліни «Вища математика», збільшується кількість вибіркових дисциплін, які буде вивчати студент за період навчання (загальним обсягом 81 кредитів замість 52 кредитів), статус дисциплін за вибором Університету надається (крім дисципліни «Економічний аналіз») дисциплінам «Психологія та педагогіка», «Політологія», «Правознавство» «Друга іноземна мова (для напряму 6503). З переліку вибіркових дисциплін циклу гуманітарної підготовки виключено Пакет №1 – поглиблена вивчення іноземної мови.

Новим розділом навчального плану є окремий цикл – Практична підготовка – загальним обсягом 10 кредитів. Для реалізації цього тривалість теоретичних занять у 8 семестрі скорочена до 14 тижнів.

Для деяких напрямів внесені зміни до переліку дисциплін фахової підготовки та їх обсягів, що безумовно забезпечить підвищення якості бакалаврської підготовки.

Враховуючи вище викладене,

^ Вчена рада ухвалила:

  1. Затвердити робочі навчальні плани підготовки бакалаврів за напрямами галузі знань 0305 – «Економіка і підприємництво», які розроблені з урахуванням вимог Нового Галузевого стандарту, що затверджений МОН України у 2010 році.

  2. Затвердити робочі навчальні плани підготовки бакалаврів за напрямами галузі знань 0306 – «Менеджмент і адміністрування», які розроблені з урахуванням вимог нового Галузевого стандарту, що затверджений МОН України у 2009 році.

  3. Навчальний процес у 2010/2011 Навчальному році зі студентами бакалаврського рівня підготовки здійснювати:

    1. За напрямами підготовки галузей знань «Економіка і підприємництво» та «Менеджмент і адміністрування» – за новими навчальними планами на першому і другому курсах всіх форм навчання; на 3 та 4 курсах – за діючими навчальними планами, що затверджені Вченою радою 26 червня 2008 р.

    2. За напрямами підготовки галузей знань «Право», «Інформатика та обчислювальна техніка» – за діючими навчальними планами на всіх курсах та формах навчання.

  4. Завідувачам кафедр в термін до 1 травня 2010 року розробити або переглянути навчально-методичні матеріали нормативних та вибіркових дисциплін бакалаврського рівня підготовки відповідно до вимог нових Галузевих стандартів та забезпечити якісне проведення навчальних занять за новими навчальними планами.

  5. Навчальному центру (А.М. Береза) у зв’язку з необхідністю організації занять за декільками навчальними планами здійснити аналіз розбіжностей у дисциплінах другого курсу та забезпечити їх усунення розкладом занять першого та другого семестрів 2010/2011 навчального року.

  6. Контроль за виконання Ухвали покласти на проректора з науково-Зпедагогічної роботи професора А.М. КолотаВчений секретар Ю.І. Кусий


Схожі:

Затверджую” Ректор А. Ф. Павленко iconЗатверджую ректор А. Ф. Павленко
Про удосконалення структури Кримського економічного інституту кнеу ім. Вадима Гетьмана
Затверджую” Ректор А. Ф. Павленко icon“затверджую” Ректор А. Ф. Павленко
«Про стан навчально-методичного забезпечення та вдосконалення видавничої діяльності в університеті»
Затверджую” Ректор А. Ф. Павленко icon“затверджую” Ректор А. Ф. Павленко
Про затвердження нової редакції варіативної складової навчальних планів бакалаврського рівня підготовки”
Затверджую” Ректор А. Ф. Павленко icon“затверджую” Ректор А. Ф. Павленко
«Про робочі навчальні плани бакалаврського рівня підготовки на 2007/2008 навчальний рік»
Затверджую” Ректор А. Ф. Павленко iconЗатверджую: Ректор А. Ф. Павленко
Ці та інші напрацювання утворюють базу для формування модулів навчального плану та освітньо-професійних програм
Затверджую” Ректор А. Ф. Павленко icon“затверджую” Ректор А. Ф. Павленко
«Про підсумки щорічної науково-методичної конференції професорсько-викладацького складу університету 5-8 лютого 2008р.»
Затверджую” Ректор А. Ф. Павленко iconЗатверджую” Ректор А. Ф. Павленко
Про підсумки літньої екзаменаційної сесії 2008/2009 навчального року та роботу Державних екзаменаційних комісій
Затверджую” Ректор А. Ф. Павленко icon“затверджую” Ректор А. Ф. Павленко
Про підсумки огляду кафедр І факультетів базового вищого навчального закладу та стан їх готовності до нового 2008/2009 н р.”
Затверджую” Ректор А. Ф. Павленко icon“затверджую” Ректор А. Ф. Павленко
Про підсумки огляду кафедр та готовність факультетів і кафедр університету до нового 2009/2010 н р.”
Затверджую” Ректор А. Ф. Павленко icon“затверджую” Ректор А. Ф. Павленко
Економічний ресурс, який являє собою сукупність І комбінацію інформації, знань, інтелекту, інновацій, є настільки важливим, що його...
Затверджую” Ректор А. Ф. Павленко iconЗатверджую ректор А. Ф. Павленко
Про встановлення надбавки за інтенсивність навчально-виховного процесу: науково-педагогічному, адміністративно-управлінському, навчально-допоміжному...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи