Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України icon

Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України
Скачати 66.46 Kb.
НазваМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України
Дата22.09.2012
Розмір66.46 Kb.
ТипДокументи

Міністерство освіти і науки,

молоді та спорту УкраїниКременчуцький НАЦІОНАЛЬНИЙ університет ІМЕНІ МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО

Посадова інструкціяПровідного фахівця

науково-дослідної частини

м. Кременчук

Заблоцької Тетяни Юріївни

Затверджую


Проректор КрНУ

_______________ А.В.Луговой

"____"________________ 2012 р.1 Загальні положення

 1. Провідний фахівець науково-дослідної частини (НДЧ) призначається та звільняється наказом ректора університету на умовах штатної посади.

 2. Провідний фахівець виконує розпорядження ректора, проректора з наукової роботи університету і працює під безпосереднім керівництвом начальника НДЧ.

 3. У своїй діяльності провідний фахівець керується наказами і постановами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Положеннями про науково-дослідну частину та про організацію науково-дослідної роботи у Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського і Статутом КрНУ, наказами ректора, регламентуючою документацією НДЧ.

 4. Провідний фахівець має вищу освіту і стаж науково-організаційної роботи не менше 5-ти років.
 1. Основні функції
  1. Вирішення загальних питань участі університету у міжнародних та вітчизняних рейтингах ВНЗ та наукометричних базах даних, подання керівництву університету пропозицій щодо покращення позицій КрНУ у них.

  2. Надання необхідної документації за вимогами МОНмолодьспорту України.

  3. Забезпечення розвитку інноваційної діяльності, творчої ініціативи та винахідництва в університеті.

  4. Впровадження сучасних методів організації й управління науковою та науково-дослідною діяльністю в КрНУ.

  5. Виконання обов’язків заступника відповідального секретаря та технічного редактора наукового журналу «Вісник КрНУ».

  6. Надання консультаційної допомоги щодо подання матеріалів до публікації у високорейтингові наукові видання.

  7. Участь в організації вітчизняних та міжнародних наукових заходах.

  8. Переклад англомовних матеріалів, а також переклад матеріалів англійською та російською мовами щодо науково-технічної діяльності університету у межах міжнародного свіпробітництва.3 Обов'язки


  1. Встановлення контактів та налагодження співробітництва з міжнародними та вітчизняними організаціями з питань рейтингування ВНЗ та входження КрНУ і наукових видань університету до міжнародних і вітчизняних рейтингів, реферативних баз даних, тощо.

  2. Своєчасне інформування відповідних відділів університету щодо умов участі у міжнародних та вітчизняних рейтингах ВНЗ та входження його наукових видань до наукометричних баз даних.

  3. Проведення профільного анкетування КрНУ у межах вітчизняних та міжнародних рейтингів ВНЗ, а також надає інформацію про діяльність КрНУ до рангуючих організацій з метою підвищення рейтингових позицій КрНУ.

  4. Проведення організаційно-методичної роботи щодо включення наукових видань КрНУ до наукометричних баз даних, зокрема реферативної БД Scopus.

  5. Відстеження та за необхідності корегування інформації про стан науковців КрНУ у БД Scopus.

  6. Налагодження співробітництва з міжнародними агентствами Thomson Reuters, Quacquarelli Symonds (QS), Center for Higher Education Policy Studies (CHEPS) та ін., надає відповідну інформацію про КрНУ, забезпечуючи участі університету у рейтингових заходах у межах діяльності цих організацій.

  7. Надання необхідної документації за вимогами МОНмолодьспорту України.

  8. Виконання обов’язків заступника відповідального секретаря та технічного редактора наукового журналу «Вісник КрНУ»: листування з авторами; збір, реєстрація, відбір та редагування статей щодо публікації у збірнику; редагування англомовних розділів статей; відповідає за формування та наповнення номерів журналу, забезпечення електронної версії журналу на сайті КрНУ та на сайті Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського, організація оплати публікацій у журналі; обв’язкова та авторська розсилка номерів журналу.

  9. Надання відповідних матеріалів у межах співробітництва та забезпечення реферування наукового видання «Вісник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського» у журналі ВІНІТІ Російської академії наук (м. Москва).

  10. Надання консультаційної допомоги кафедрам щодо оформлення наукових статей та подання матеріалів до публікації у високорейтингові наукові видання, в тому числі, й міжнародні.

  11. Надання консультаційної допомоги щодо оформлення матеріалів та англомовних розділів редакторам інших наукових видань КрНУ.

  12. Інформування та надання консультаційної допомоги науковцям щодо шляхів підвищення їх особистих рейтингових показників та рейтингових показників університету (індекс цитування, h-індекс та ін.).

  13. Надання інформації щодо наукової діяльності КрНУ до МОНмолодьспорт України.

  14. Участь у підготовці річного звіту з наукової та науково-технічної діяльності КрНУ до МОНмолодьспорт України, зокрема розділів, які стосуються міжнародного співробітництва КрНУ та його підрозділів.

  15. Реєстрування та облік присвоєння ISSN для друкованих та електронних видань КрНУ.

  16. Збір та облік інформації для створення переліку публікацій науковців КрНУ для подальшого складання рейтингу викладачів.

  17. Участь в організації міжнародних виставок та семінарів, зокрема забезпечує наявність необхідних англомовних матеріалів.

  18. Участь в організації та проведенні міжнародних конференцій. Забезпечує наявність необхідної англомовної документації щодо проведення наукових заходів.

  19. Участь в організації та проведенні дня науки.

  20. Підготовка інформації НДЧ та вчасне її оновлення на сайті університету та підготовка англомовних розділів за рубриками: «Конференції», «Наукові видання», «Наукові школи», «Наукове співробітництво», «Наукові розробки, відкриті для співробітництва».

  21. Виконання правил та норм охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії та пожежній безпеки.

  22. Забезпечувати особисту безпеку праці, не допускати неуважності та необережності під час роботи.4 Права


  1. Вимагати від виконавців НДР та НДДКР статистичні дані щодо міжнародного співробітництва.

  2. Вимагати від науковців дотримання вимог щодо оформлення наукових публікацій для подання у науковий журнал «Вісник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського» та своєчасної оплати публікацій та авторських примірників журналу.

  3. Вимагати від керівників тем своєчасного подання необхідної документація для представлення до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та інші керівні органи.

  4. Брати участь у науково-дослідних і пошукових роботах за договорами цивільно-правового характеру та за сумісництвом.

  5. Займатися викладацькою діяльністю на умовах сумісництва згідно чинного законодавства України і Статуту КрНУ.

5 Відповідальність

  1. За недодержання термінів представлення необхідних документів до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

  2. За несвоєчасне подання необхідної інформації про КрНУ у вітчизняні та міжнародні рангуючі організації з метою покращення рейтингу університету.

  3. За несвоєчасне інформування про стан КрНУ у вітчизняних та міжнародних рейтингах.

  4. За несвоєчасне інформування науковців про терміни та умови подання публікацій до наукового журналу «Вісник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського».

  5. За непідтримку в трудовому колективі пристойного морально-психологічного клімату.6 Взаємовідносини6.1 З директорами інститутів та деканами факультетів, завідувачами кафедр та науковцями університету:

   1. Отримує інформацію щодо формування переліку публікацій та даних про міжнародне співробітництво.

   2. Надає інформацію про результати конкурсних відборів НДР.

6.2 З науковцями університету:

   1. Отримує матеріали для публікації в науковому журналі «Вісник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського».

   2. Надає необхідну консультаційну допомогу щодо оформлення наукових статей.

  1. З керівництвом університету:

   1. Інформує про стан КрНУ, науковців та наукових видань університету у міжнародних та вітчизняних базах даних та рейтингах.

   2. Отримує пропозиції щодо покращення рейтингових позицій КрНУ та подальшого плану роботи у цьому напрямку.Начальник

науково-дослідної частини В.В. Никифоров

Погоджено:

Відділ кадрів

Відділ охорони праці

Юридичний відділ


З інструкцією ознайомлена / Т. Ю. Заблоцька /

Схожі:

Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України Національний університет фізичного виховання І спорту України лахно олена геннадіївна
Роботу виконано у Дніпропетровському державному інституті фізичної культури і спорту, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України icon­­­­Про формування варіативної складової
Міністерства освіти І науки, молоді І спорту України, схвалення відповідною комісією Науково–методичної ради з питань освіти Міністерства...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України Національний університет фізичного виховання І спорту України арєшина юлія борисівна
Роботу виконано в Інституті фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, Міністерство...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни 01135, м. Київ, проспект Перемоги
Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни національний університет фізичного виховання І спорту україни анікєєв дмитро михайлович
Роботу виконано в Національному університеті фізичного виховання І спорту України, Міністерство освіти І науки, молоді та спорту...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України Національний університет фізичного виховання І спорту України бібік руслан вікторович
Робота виконана в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України Національний університет фізичного виховання І спорту України скомороха ольга станіславівна
Роботу виконано в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України Національний університет фізичного виховання І спорту України воробйова анастасія володимирівна
Роботу виконано у Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України iconФорма № н 04 міністерство освіти І науки, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ міністерство освіти І науки, молоді та спорту автономної республіки крим рвнз «кримський гуманітраний університет» (м. Ялта) інститут економіки та управління кафедра затверджую

Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни національний університет фізичного виховання І спорту україни
Роботу виконано у Національному університеті фізичного виховання І спорту України, Міністерство освіти І науки, молоді та спорту...
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України iconМіністерство освіти і науки, молоді та спорту України Національний університет фізичного виховання і спорту України
Роботу виконано в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи