Звернення до icon

Звернення до
Скачати 19.24 Kb.
НазваЗвернення до
Дата22.09.2012
Розмір19.24 Kb.
ТипДокументи

Звернення до авторів


Науковий журнал “Екологічна безпека” видається в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського з 2008 року. Виходить два рази на рік. Свідоцтво про державну реєстрацію серії КВ № 18237-7037ПР від 05.09.2011 р.

У 2009 році журнал "Екологічна безпека" пройшов реєстрацію у Міжнародному центрі ISSN і отримав міжнародний стандартний серійний номер (International standard serial number) на друковану та он-лайн версію видання - ISSN 2073-5057.

Відповідно до постанови президії ВАК України від 22.12.2010 р. № 1-05/8 науковий журнал внесений до Переліку фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата технічних наук.

Реферується у загальнодержавній базі даних «УКРАЇНІКА НАУКОВА» (реферативний журнал «ДЖЕРЕЛО»).

Журнал публікує після рецензування та редагування статті, які містять нові теоретичні та практичні результати в галузі екологічної безпеки. Статті, що подаються до друку, мають бути оформлені згідно вимог журналу та відповідно до ДСТУ 7152:2010 і Постанови ВАК України № 7-05/1 для фахових видань.

З метою подальшого підвищення наукового авторитету та рейтингу журналу і його авторів через реферування у міжнародних базах даних, редколегія просить звернути особливу увагу на такі положення:

1. ЗАГОЛОВОК наукової статті англійською мовою повинен бути інформативним, без скорочень і транслітерації. Відомості, що містить заголовок, не мають повторюватись в анотації.

2. ПРІЗВИЩА авторів статей повинні мати незмінну транслітерацію (Постанова КМУ від 27 січня 2010 р. № 55 «Про впорядкування транслітерації ...») для забезпечення ідентифікації у міжнародних базах даних, де профіль автора створюється автоматично при співпаданні всіх його даних по двох публікаціях.

3. ОРГАНІЗАЦІЯ та її адреса подається без скорочень. Усі англійські слова, крім артиклів та прийменників, повинні починатись з великої літери.

4. АНОТАЦІЯ англійською мовою є єдиним джерелом інформації для іноземних учених. Вона має бути інформативною (без загальних слів), змістовною і структурованою, (стисло повторювати статтю: актуальність роботи, матеріал і результати досліджень, висновки) і компетентною (написана грамотною англійською мовою з використанням сучасної термінології, характерної для іноземних наукових видань).

5. ЛІТЕРАТУРА є одним з головних показників якості статті, її перелік демонструє професійний рівень автора та свідчить про її відповідність профілю видання. Назва цитованої публікації українською або російською мовами перекладається на англійську, а прізвище її авторів подаються транслітерацією. Наполегливо радимо робити посилання на роботи іноземних науковців, а також на надруковані в нашому журналі статті інших авторів і власні статті. Це сприятиме визнанню Ваших наукових здобутків на національному та міжнародному рівнях.


Бажаємо успіхів

Схожі:

Звернення до iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України враховуючи Ваше звернення від 26. 06
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту України враховуючи Ваше звернення від 26. 06. 2012 №01-266/27 збільшує державне замовлення...
Звернення до iconПротокол №19 юридичний факультет
Кримінально-правова охорона власності в Україні поняття та розміри звернення чужого майна на свою користь 19
Звернення до iconЛ и с т n 3464/Кл від 28. 04. 2001 Міністерством внутрішніх справ України розглянуто колективне звернення щодо роз'яснень окремих положень чинного закон

Звернення до iconІ. П. Мозговий релігійна спрямованість шкіл ранньогрецької філософії
В статті аналізується звернення найдавніших грецьких філософів до релігійної проблематики, розвиток ними богошукацької традиції
Звернення до iconРозділ економічна теорія та методологія управління удк 338. 51 Макаренко
Регулювання цін у перехідній економіці потребує звернення до теоретичних засад ціноутворення. У статті аналізуєть
Звернення до iconМіністерство охорони здоров'я україни
Достовірної статистичної інформації щодо поширеності аз в Україні на сьогодні немає. Виявлення аз є недостатнім, несвоєчасним І проводиться...
Звернення до iconПереднє слово 4 Поняття Особливої частини кримінального права України 7
Кримінально-правова охорона власності в Україні поняття та розміри звернення чужого майна на свою користь 19
Звернення до iconЗвернення до авторів І читачів «журналу нано- та електронної фізики»
Ж. нано- І електрон фіз./Zh nano- I electron fiz. 2009. Т. 1, №1 2009 СумДУ
Звернення до iconКабінет міністрів україни постанов а від 4 грудня 1998 р. N 1926
Зазначений центральний заклад може виступати гарантом у разі відповідного звернення іноземних установ та організацій щодо врегулювання...
Звернення до iconДодаток 3
Начальники та підлеглі. Дотримання військовослужбовцями статутних стосунків. Правила військової ввічливості. Порядок віддання І виконання...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи