Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами icon

Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами
НазваПоложення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами
Дата27.11.2012
Розмір43 Kb.
ТипПоложення

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС соціальної реклами

«Створимо екологічне майбутнє Миколаєва»


ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

_____________________________________________________________________________________

Конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» (далі - Конкурс) проводиться в рамках V Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків» та місячника «ЕКО-ЛИСТОПАД» за підтримки департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради.


Організатори конкурсу: управління з охорони навколишнього природного середовища та благоустрою департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради, Громадська рада з екологічної безпеки та благоустрою при Миколаївському міському голові, Центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького, Міський центр екологічної інформації та культури на базі бібліотеки для дорослих № 2, Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова (кафедра дизайну), Миколаївський міський благодійний фонд МЕТА «Від спільного бачення – до спільних дій».


Мета Конкурсу – створення позитивного іміджу Миколаєва як екологічно чистого, благоустроєного міста, комфортного для проживання мешканців з високою екологічною культурою.Завдання Конкурсу:

  • підвищити екологічну культуру мешканців Миколаєва

  • привернути увагу громадськості до екологічних проблем міста

  • залучити громадськість до вирішення актуальних проблем благоустрою та озеленення міста

  • підвищити ефективність використання міських площ зовнішньої реклами для інформації соціально-екологічного спрямування.


^ УМОВИ УЧАСТІ

_____________________________________________________________________________________

До участі у Конкурсі запрошуються мешканці міста Миколаєва, незалежно від віку, роду занять, професії, які володіють навичками роботи з комп’ютерною графікою, мають здібності до дизайну й малювання, активну життєву позицію.


Конкурс проводиться за такими номінаціями:

  • «Миколаїв – місто, в якому хочеться жити». У номінації можуть бути представлені роботи, які відображають реальні картини та уявлення про комфортний міський простір, благоустроєне середовище і сприятимуть формуванню у населення почуття любові, патріотизму, поваги до рідного міста.

  • «Чисте місто». У номінації можуть бути представлені роботи, які спонукають до дотримання чистоти й порядку на вулицях, площах, інших публічних місцях міста, закладах, організаціях.

  • «Зелене місто». У номінації можуть бути представлені роботи, які спонукають до збереження зелених насаджень в місті.

  • «Місто без амброзії». У номінації можуть бути представлені роботи, які інформують про шкоду, яку наносить рослина навколишньому середовищу та здоров’ю людини, міри запобігання розповсюдженню амброзії.

  • «Допоможемо утилізувати опале листя з користю для міського довкілля». У номінації можуть бути представлені роботи, які інформують про правила утилізації опалого листя без нанесення шкоди навколишньому середовищу та здоров’ю людини.

  • «Гуманне поводження з тваринами». У номінації можуть бути представлені роботи, які інформують про правила утримання домашніх тварин в місті, спонукають до гуманного поводження з ними.


На Конкурс приймаються малюнки, плакати, ескізи, фотоколажі, інші види робіт образотворчого мистецтва або комп’ютерної графіки. Мова текстів – українська, російська. Роботи, подані на Конкурс, повинні мати змістовне навантаження. Вони можуть бути відхилені журі у разі невідповідності тематиці (номінаціям) конкурсу; наявності елементів насильства, жорстокого ставлення до довкілля.


Участь у Конкурсі означає згоду автора на використання його робіт в рекламних, просвітницьких, інформаційних кампаніях, інших заходах організаторів із вказівкою ім'я автора роботи. Учасники Конкурсу, звинувачені в плагіаті або використанні чужих ідей, безстроково дискваліфікуються і не допускаються до подальшої участі у конкурсі.


Кількість робіт, поданих на Конкурс від одного учасника, становить не більше 6-ти (по одній в кожній номінації). Подані на конкурс роботи не повертаються і не рецензуються.


^ ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

_____________________________________________________________________________________

Роботи на конкурс приймаються з 1 по 19 листопада 2012 р. Підведення підсумків Конкурсу - 20-21 листопада. Урочисте нагородження переможців Конкурсу та демонстрація робіт переможців відбудеться 27 листопада під час V Миколаївських міських екологічних читань «Збережемо для нащадків».


Переможці Конкурсу визначаються в кожній з номінацій відповідно 1, 2, 3 місця з врученням диплому та подарунку. Переможці матимуть можливість розмістити свої роботи на міських площах зовнішньої реклами в якості соціальної реклами.


Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку, в якій вказати прізвище, ім’я, по батькові, контактний телефон, місце навчання (роботи), перелік робіт. До заявки додати надані на конкурс роботи.


Роботи приймаються за адресою: 54003, м. Миколаїв, вул. Потьомкінська, 143-а, Центральна бібліотека ім. М.Л. Кропивницького, каб. 60 (відділ бібліотечного маркетингу та менеджменту) або електронною поштою на адресу: nikсlib@gmail.com з позначкою «на конкурс». Контактна інформація: (512) 24-41-20, 24-40-41.


^ ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО РОБІТ

_____________________________________________________________________________________

Роботи, виконані засобами комп’ютерної графіки, надаються в електронному вигляді у форматі TIF, CMYK, придатні для друку у форматі А3 з розширенням не менш 300dpi. Ім'я файлу повинне бути прописане латинськими буквами, без пропусків і знаків / \ : * ? " < > | і інших «технічних» символів із зазначенням номінації).

Мальовані роботи виконуються на листах формату А4, А3.


^ ПРОЦЕДУРА ОЦІНКИ

_____________________________________________________________________________________

Експертна оцінка представлених на Конкурс робіт здійснюється журі, склад якого затверджується оргкомітетом Миколаївських міських екологічних читань. До складу журі входять фахівці в області реклами та дизайну, екологи, представники громадськості, органів місцевого самоврядування. Журі розглядає представлені роботи, визначає переможців, здійснює нагородження. Рішення журі остаточне і оскарженню не підлягає. Роботи оцінюються за наступними критеріями: відповідність темі конкурсу, оригінальність, загальне сприйняття, соціальна спрямованість, художній рівень, оригінальність ідеї і зміст роботи, техніка і якість виконання.

Схожі:

Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про проведення Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами я хочу жити саме так загальні положення
Це положення регламентує статус І порядок проведення Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами «Я хочу жити саме так» (далі – Конкурс),...
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про Конкурс соціальної реклами «Сильна Україна 2009» Загальні положення > Конкурс «Сильна Україна 2009»
Активізації творчої молоді, пошуку молодих талантів та сприяння їхній самореалізації, творчому зростанню
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconУдк 331. 1: 327. 36 доц., к е. н., Чала Ю. В. Двнз «Українська академія банківської справи Національного банку України»
В статті розглянуто теоретичні аспекти розвитку соціальної реклами. Визначено та обґрунтовано основні тенденції формування та розвитку...
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про відкритий студентський конкурс соціальної реклами «призма» Загальні положення > Мета конкурсу: активізація творчого студентства, пошук молодих талантів та сприяння їхній самореалізації, творчому зростанню
Мета конкурсу: активізація творчого студентства, пошук молодих талантів та сприяння їхній самореалізації, творчому зростанню
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconОголошено конкурс соціальної реклами "Сильна Україна 2009"
Учасником конкурсу може бути кожна молода людина або група людей, які подадуть роботу на конкурс до вказаного терміну, повідомляє...
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про конкурс творчих робіт до 211-ої річниці з дня народження Володимира Даля Загальні положення
Конкурс творчих робіт «Где родился, там и пригодился» (надалі – творчий конкурс) проводиться з метою
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами icon«Я хочу жити саме так»
Конкурс проводиться з метою виховання молоді держави через створення соціальної реклами, яка закріплює загальнолюдські цінності:...
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про Конкурс «Кібернетичний всесвіт» Конкурс проводиться за ініціативою кафедри економічної кібернетики двнз «Української академії банківської справи Національного банку України»
Стимулювання інтелектуального, культурного розвитку молоді та підвищення її соціальної активності
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про Конкурс «Кібернетичний всесвіт» Конкурс проводиться за ініціативою кафедри економічної кібернетики двнз «Української академії банківської справи Національного банку України»
Стимулювання інтелектуального, культурного розвитку молоді та підвищення її соціальної активності
Положення про конкурс соціальної реклами «Створимо екологічне майбутнє Миколаєва» загальні положення конкурс соціальної реклами iconПоложення про огляд-конкурс студентських Рад Луганськ 2004 Загальні положення
Дане положення про огляд-конкурс студентських Рад навчально- наукових інститутів, факультетів, гуртожитків розроблено згідно з чинним...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи