Вельмишановн icon

Вельмишановн
Скачати 58.79 Kb.
НазваВельмишановн
Дата04.08.2012
Розмір58.79 Kb.
ТипДокументи

ВЕЛЬМИШАНОВН


Маємо честь запросити Вас взяти участь у роботі науково-практичної конференції «Невирішені питання бронхіальної астми у дітей», яка відбудеться 17-18 листопада 2011 року в м. Чернівці. Конференція внесена до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, що проводитимуться у 2011 р. Будемо раді вітати Вас на гостинній Буковинській землі.

Оргкомітет


Науково-практичні напрямки конференції:

 1. Вікові особливості перебігу бронхіальної астми;

 2. Психологічні аспекти бронхіальної астми;

 3. Діагностичні критерії верифікації тяжкості та контрольованості бронхіальної астми;

 4. Підвищення комплайнсу лікування;

 5. Невідкладна допомога при бронхіальній астмі;

 6. Застосування гормонозберігаючих препаратів у процесі контролюючої терапії;

 7. Індивідуалізовані підходи до лікування бронхіальної астми, засновані на фенотипових особливостях;

 8. Алгоритми контролюючої терапії та моніторингу, які скеровані на досягнення і підтримку контролю над захворюванням у дітей з фенотиповими особливостями (типи та інтенсивність запалення дихальних шляхів, варіабельність гіперчутливості й гіперреактивності бронхів, генетичні мітки особливостей метаболізму).


Форми участі у конференції:

 • Усна доповідь;

 • Стендова доповідь;

 • Участь без доповіді та публікації;

 • Публікація статті та / або тез;

 • Для фірм і організацій – проведення виставок сучасних засобів діагностики та лікування, демонстрація новітніх інформаційних технологій в медичній практиці.


Форми публікації:

 • Стаття у науково-практичному журналі „Буковинський медичний вісник” (включений ВАК України до переліку фахових видань)

 • Тези у збірнику матеріалів конференції.

При підготовці статті в журнал просимо дотримуватись наступних вимог:

 1. Стаття повинна супроводжуватися відношенням установи, де вона написана, з рекомендаціями до друку, висновком експертної комісії, підписами наукового керівника або керівника установи, що завірені печаткою.

 2. Текст статті потрібно друкувати з одного боку стан-дартного аркуша А4 в форматі WORD через 1,5 інтервала шрифтом Times New Roman розміром шрифта 14 пунктів. Поля (верхнє, нижнє, праве, ліве) – по 20 мм. Обсяг оригінальної статті щонайбільше 12 сторінок, оглядової статті – до 20 сторінок.


Послідовність викладення матеріалу: УДК; ініціали та прізвища авторів; назва статті (великими літерами без скорочень); найменування кафедри та установи (в дужках вказати вчене звання, ініціали та прізвище керівника); ключові слова (не більше 5) українською мовою; резюме українською мовою (1/3 сторінки); резюме англійською мовою (до 1/2 сторінки); вступ; мета і завдання дослідження; матеріал і методи; результати дослідження та їх обговорення; висновки; перспективи подальших досліджень, список літератури.

Структура резюме: назва статті (великими літерами); ініціали і прізвище авторів; текст резюме; ключові слова; назва установи, де виконана робота, і (в дужках) місто, де знаходиться установа.

Автори рукописів повинні дотримуватись міжнародних номенклатур, скорочення термінів (окрім загальноприйня-тих) неприпустиме, а результати вимірювань подаються в одиницях Міжнародної системи (СІ). Таблиці повинні бути компактні, мати номер (якщо таблиць 2 та більше), назву. Ілюстрації надсилаються у двох примірниках з позначеннями на одному з них, вони не повинні займати загалом більше 2 сторінок. Бібліографічні посилання у тексті статті позначаються номерами у квадратних дужках у відповідності до списку літератури, а список літератури наводиться в такому порядку: наукові праці, надруковані кирилицею (спершу – українською мовою), потім – наукові роботи, надруковані латиницею, в алфавітному порядку згідно до вимог Держстандарту 7.1-84.

^ Стаття подається на адресу оргкомітету в 2 примірниках і на електронному носії (дискета 3,5 або диск) разом із заповненою анкетою та квитанцією про оплату. Вартість 1 стор. – 30 грн.

^ Правила оформлення тез:

Обсяг – до 2-х сторінок формату А4 в редакторі Microsoft Word; поля всі по 2,5 см, шрифт Times New Roman, кегль 12, інтервал 1,5. Перший рядок – ініціали і прізвища авторів, другий – назва тез (напівжирний шрифт); третій – назва організації, де виконана робота, місто; четвертий - основний текст, що друкується через 1 інтервал від заголовка.

Вартість 1 стор. – 40 грн.


Якщо електронною поштою: надсилати вкладеним документом за прізвищем першого автора тези (Іванов_тези), заповнену анкету (Іванов_анкета) і відскановану квитанцію про оплату (Іванов_оплата) на одну з адрес: sazhynsergij@gmail.com або tanja.vorotnjak@gmail.com


Якщо звичайною поштою: тези у двох надрукованих примірниках, диск з електронним варіантом тез, заповнена анкета та квитанція про оплату на адресу оргкомітету.


^ Матеріали для публікації необхідно надіслати на адресу оргкомітету до 5 вересня 2011 року.


Оплату за публікації надсилати:

Чернівецьке відділення №925 ПАТ «Укрсоцбанк» МФО 300023 ОКПО 00039019 транзитний рахунок 29243925000010 з обов’язковою вказівкою призначення платежу: для поповнення СКР №26257925036954 Гарас Микола Нестерович „За публікацію статті (чи тез)”


Адреса оргкомітету:

58023, м. Чернівці, вул. Руська, буд. 207 а, ОДКЛ, Колосковій Олені Костянтинівні


Матеріали, в яких порушуються принципи біоетики, та такі, що не відповідають вищевикладеним вимогам, до друку не приймаються.

Інформація для учасників:

  • Офіційні мови конференції – українська, російська, англійська.

  • Регламент доповіді: усної – до 15 хв; участь в обговоренні – до 5 хвилин. Стендова доповідь з презентацією – до 3 хвилин.

  • Оргкомітет забезпечує: мультимедійним проектором.

  • Прохання придбати квитки на зворотній проїзд заздалегідь.

  • Про дату, час приїзду та вид транспорту доповідачів просимо повідомити оргкомітет заздалегідь.

  • Актуальна інформація стосовно конференції - на сайті Буковинського державного медичного університету www.bsmu.edu.ua та на інтернет-сторінці кафедри www.pediatria.bsmu.edu.ua.


Контактні телефони: проф. Колоскова Олена Костянтинівна (050-655-39-88), доц. Колюбакіна Лариса Вікторівна (050-90-13-773), ас. Воротняк Тетяна Михайлівна (050-221-35-16).

^

Реєстраційна карта


Прізвище, ім’я, по-батькові (повністю): _____________

Посада і місце роботи (кафедра або відділення, установа): _____________________________________

Вчене звання і науковий ступінь: __________________

Адреса для листування (індекс, країна, місто, вул., буд., кв.): ___________________________________________

Контактний телефон: ____________________________

e-mail: _________________________________________


Бажана форма участі:

 1. публікація статті у журналі «Буковинський медичний вісник» (назва статті)

 2. публікація тез у збірнику конференції (назва тез)

 3. усна доповідь (назва доповіді)

 4. стендова доповідь (назва доповіді)

 5. публікація (назва статті або тез) + усна чи стендова доповідь (назва доповіді)

 6. участь без доповіді та публікації


Бронювання готелю: потрібне / не потрібне
Міністерство охорони здоров’я України

БуковинськИЙ державнИЙ медичнИЙ Університет

Головне Управління охорони здоров’я Чернівецької облдержадміністРації

Обласний осередок Асоціації педіатрів України

Кафедра педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БуковинськоГО державного медичного університету


НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

НЕВИРІШЕНІ ПИТАННЯ БРОНХІАЛЬНОЇ АСТМИ У ДІТЕЙ”

Запрошення


м. Чернівці

17-18 листопада 2011 року

Схожі:

Вельмишановн iconВельмишановн
Ми будемо раді вітати Вас у конгрес-центрі Тернопільського державного медичного університету „Червона калина”, який спеціально створений...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи