Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка icon

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Скачати 158.58 Kb.
НазваПолтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Дата03.08.2012
Розмір158.58 Kb.
ТипДокументи

ПОЛТАВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ

ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені Юрія Кондратюка


ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИЙ

ФАКУЛЬТЕТ

Вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка


Наш навчальний заклад створений 18 серпня 1930 року як інститут інженерів сільськогосподарського будівництва. У 1961 році він перетворився на інженерно-будівельний інститут, у якому здійснювалася підготовка спеціалістів за шістьма будівельними напрямами, включаючи й архітектуру.

З
З 2003 року університет
очолює ректор – доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Онищенко Володимир Олександрович

перших років існування України як незалежної держави, в умовах трансформаційних змін в економіці стало очевидним зростання потреб регіону у фахівцях не тільки будівельного профілю. Саме тому вчена рада інституту на початку 90-х років ухвалила рішення реформуватися з монопрофільного навчального закладу в багатопрофільний технічний університет. Університет сьогодні – це більше ніж 10 тис. студентів, котрі за допомогою висококваліфікованих науково-педагогічних кадрів (серед яких 40 докторів наук, професорів, 250 кандидатів наук, доцентів) здобувають фундаментальні, технічні та гуманітарні знання.

Навчально-лабораторна база нашого навчального закладу налічує 60 спеціалізованих навчально-наукових лабораторій, обладнаних натурним устаткуванням, де студенти здобувають знання за 38-ма спеціальностями і спеціалізаціями на 8-ми факультетах. Для забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців використовується понад 30 комп’ютерних класів.

На 20-ти кафедрах університету працює аспірантура, де щорічно навчаються понад 70 аспірантів за 16-ма спеціальностями, діють три спеціалізовані вчені ради для захисту кандидатських і докторських дисертацій.

Ураховуючи загальнодержавне і міжнародне визнання результатів діяльності ПолтНТУ та його внесок у розвиток національної освіти і науки, Указом Президента України в 2001р. нашому університету надано статус національного.

Лекційна аудиторія № 318

У читальній залі бібліотеки


Розташований у мальовничому районі зеленої красуні Полтави університет має 9 навчальних корпусів, затишне студентське містечко з 5-ма гуртожитками, де працює їдальня на 500 місць, Інтернет-клуб, профілакторій, де оздоровлюється протягом року понад 1200 студентів. Навчально-оздоровчий комплекс "Ворскла" у сосновому бору поблизу Полтави щороку гостинно приймає на відпочинок студентів і викладачів, гартує спортивну еліту навчального закладу.

На сайті університету (http://www.pntu.edu.ua/index.php) Ви маєте змогу детальніше ознайомитися з різними напрямами діяльності згуртованого колективу ПолтНТУ, переконатися, що у навчально-виховному і науковому процесі ми реалізовуємо важливі положення Національної доктрини освіти України, Закону "Про вищу освіту України", стратегічну лінію Міністерства освіти і науки України, спрямовану на підготовку конкурентоспроможних фахівців, ініціативних, самодостатніх, відданих громадян незалежної держави – України.

Вибираючи свій шлях у житті, скористайтеся напрацьованим досвідом підготовки понад 50-ти тисяч висококваліфікованих спеціалістів, який має науково-педагогічний колектив нашого університету.


Ми чекаємо на Вас!


Електромеханічний факультет заснований у 1992 році. Перший випуск фахівців за кваліфікацією "інженер-механік" відбувся у 1994 році.

У складі факультету функціонує п'ять кафедр: будівельних машин і обладнання, автоматики та електроприводу, вищої математики, технології машинобудування, українознавства та гуманітарної підготовки.

На факультеті з 2007 року здійснюється прийом на навчання за напрямами: "Інженерна механіка", "Машинобудування", "Автомобільний транспорт", "Електромеханіка", що відповідає підготовці фахівців за професійними спрямуваннями: "Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання", "Технологія машинобудування", "Автомобілі та автомобільне господарство", "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод".

Також проводиться набір на навчання за скороченим терміном (бакалавр за 3 роки) випускників технікумів і коледжів, які навчаються за окремими інтегрованими навчальними планами.

Ф
Ректор проф. Онищенко В.О., [Д.т.н., проф. Онищенко О.Г.], доц. Васильєв А.В., [доц. Уст’янцев В.У.] за обговоренням нової наукової розробки
ахівці-механіки, машинобудівники та автомобілісти орієнтовані на такі сфери діяльності, як конструювання, експлуатація, ремонт, монтаж, виробництво. Вони готуються для роботи у конструкторських та технологічних відділах підприємств, інститутів і бюро, у монтажних, ремонтних службах, в організаційно-управлінських службах, а також у різноманітних науково-дослідних інститутах, лабораторіях, у комерційних фірмах, пов'язаних із сервісом та продажем технологічного обладнання та машин, у рекламних агентствах аналогічного профілю.

Фахівці-електромеханіки у своїй діяльності орієнтовані на об'єкти, основу яких становить електромеханічне перетворення енергії і керування нею. Сферою їх діяльності є автоматизовані електроприводи промислових установок і технологічних комплексів, виробництво електричних машин та апаратів, електропобутова техніка, електрообладнання транспортних засобів, гірнича електромеханіка, електротехнологічні установки й системи. Вони можуть працювати у сфері проектування, виробництва, експлуатації, організаційно-управлінської, інженерно-економічної, екологічної та комерційної діяльності, а також займатися науково-дослідницькою та викладацькою роботою.

Випускаючі кафедри факультету: будівельних машин і обладнання, автоматики й електроприводу, технології машинобудування - ведуть безперервну навчально-методичну роботу та працюють над створенням сучасної лабораторної бази. Усі випускники факультету мають достатню підготовку з інформатики, яку вони отримують у комп'ютерних класах, виконуючи розрахункові завдання, курсові роботи й проекти.

В
[Д.т.н., проф. Онищенко О.Г.] зі своїми учнями, лауреатами премії Президента України для молодих учених
икладацький колектив факультету сприяє досягненню достатнього рівня підготовки майбутніх інженерів-фахівців, вихованню в особистості студента високих моральних якостей, оволодінню національними й загальнолюдськими цінностями.

Підготовка фахівців здійснюється за чотирма напрямами:

"Машинобудування"("Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання"):

 • освітньо-кваліфікаційний рівень: "бакалавр", "спеціаліст", "магістр";

 • кваліфікація фахівця: "бакалавр машинобудування", "інженер-механік", "магістр машинобудування ";

 • профіль роботи: дослідження, розроблення, виготовлення, експлуатація, ремонт підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх, меліоративних машин, автоматизованих комплексів і устаткування;

 • о
  Зал тренажерів будівельних машин
  сновні місця роботи: проектні, конструкторські, науково-дослідні організації з розроблення та проектування засобів механізації й автоматизації вантажно-розвантажувальних, будівельних, дорожніх робіт; організації, котрі займаються ремонтом та експлуатацією підйомно-транспортних, будівельних, дорожніх машин і обладнання, навчальні заклади всіх рівнів акредитації;

 • можливі посади: інженер-конструктор, майстер, технолог, начальник ремонтно-механічного цеху, машинобудівних, автотранспортних підприємств, заводів залізобетонних виробів, підприємств із виробництва будівельних матеріалів та будівельних конструкцій; інженер-механік дорожньо-будівельних управлінь, ПМК, управлінь механізації та меліорації, відділу головного механіка; науковий працівник науково-дослідних установ, майстер виробничого навчання, старший лаборант, викладач професійно-технічного училища та ін. вищих навчальних закладів освіти І-ІV рівнів акредитації, старший лаборант, у вищих навчальних закладах освіти, працівник комерційної фірми, діяльність якої пов'язана з передпродажним сервісом та торгівлею будівельними машинами й технологічним обладнанням, рекламних фірм аналогічного профілю, інженер із випробовування і налагодження машин і обладнання у сервісних організаціях.

"Автомобільний транспорт"("Автомобілі та автомобільне господарство"):

 • освітньо-кваліфікаційний рівень: "бакалавр", "спеціаліст", "магістр";

 • кваліфікація фахівця: "бакалавр автомобільного транспорту", "інженер з автомобільного транспорту", "магістр з автомобільного транспорту ";

 • профіль роботи: дослідження, розроблення, експлуатація, діагностування, ремонт автомобілів та організація діяльності автомобільного господарства;

 • о
  Лабораторія експлуатації та діагностики автомобілів
  сновні місця роботи: проектні, конструкторські, науково-дослідні організації з розроблення та проектування автотранспортних засобів; організації, які займаються ремонтом й експлуатацією автотранспорту, автосервісні підприємства, автотранспортні підприємства, підприємства різних галузей промисловості, організаційно-управлінські служби, викладач професійно-технічного училища або вищого навчального закладу І-І
  V рівнів акредитації, комерційні фірми, діяльність яких пов'язана з передпродажним сервісом та торгівлею автомобілями й технологічним обладнанням, рекламні фірми аналогічного профілю;

 • займані посади: майстер, старший майстер, механік або старший механік підприємств автомобільного сервісу, автобаз, автотранспортних цехів підприємств, пересувних механізованих колон, управлінь механізації, ремонтних майстерень тощо, викладач навчальних закладів усіх рівнів акредитації, старший лаборант, майстер виробничого навчання у вищих навчальних закладах освіти, майстер-виконавець робіт чи інженер із випробування й налагодження в сервісних організаціях; майстер, старший майстер на ремонтних підприємствах; інженер-конструктор спеціальних конструкторських бюро; викладач відповідних дисциплін у професійно-технічних училищах або вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації; інженер в інформаційних службах науково-виробничих об'єднань.

"Електромеханіка" ("Електромеханічні системи автоматизації та електропривод"):

 • освітньо-кваліфікаційний рівень: "бакалавр", "спеціаліст", "магістр";

 • кваліфікація фахівця: "бакалавр електромеханіки", "інженер-електрик", "магістр електромеханіки";

 • профіль роботи: дослідження, проектування, розроблення автоматизованого електричного приводу загальнопромислових установок, механізмів, установок та систем автоматичного керування технологічними процесами; експлуатація, налагодження, випробування автоматизованих електроприводів, електрообладнання транспортних засобів, електропобутової техніки;

 • о
  Лабораторія електричних машин
  сновні місця роботи: проектні, конструкторські, науково-дослідні організації з розроблення автоматизованого електроприводу різних механізмів; промислові підприємства, що мають установки й обладнання з автоматизованими електроприводами і системами комплексної автоматизації технологічних процесів, спеціалізовані монтажні та налагоджувальні організації; навчальні заклади освіти всіх рівнів акредитації; майстер-виконавець робіт, сервісні організації;

 • займані посади: інженер-проектувальник, інженер-дослідник, науковий працівник, майстер виробничого навчання, викладач, начальник дослідної лабораторії, інженер контрольно-вимірювальних приладів та автоматики у відділі головного енергетика підприємства, інженер із випробовування і налагодження у сервісних організаціях.

"Інженерна механіка" ("Технологія машинобудування"):

 • освітньо-кваліфікаційний рівень: "бакалавр", "спеціаліст", "магістр";

 • кваліфікація фахівця: "бакалавр інженерної механіки", "інженер - механік", "магістр з інженерної механіки ";

 • профіль роботи: конструювання, експлуатація, ремонт, монтаж, виробництво машин й обладнання машинобудівних заводів;

 • о
  Лабораторія металорізальних верстатів
  сновні місця роботи: проектні, конструкторські, науково-дослідні організації, навчальні заклади всіх рівнів акредитації, підприємства машинобудівного комплексу; енергетичного, важкого, транспортного, тракторного, гірничого, сільськогосподарського, будівельного машинобудування; верстатобудівної та інструментальної промисловості, хімічного й нафтохімічного машинобудування, машинобудування для легкої і харчової промисловості;

 • займані посади: інженер-конструктор, інженер-технолог, інженер-механік, інженер з упровадження нової техніки і технології, з якості, механізації та автоматизації виробництва, науково-технічної інформації, організації і нормування праці, організації експлуатації й ремонту машин та механізмів, механік-налагоджувальник, механік цеху; старший лаборант, майстер виробничого навчання, викладач навчальних закладів усіх рівнів акредитації.

Нині факультет налічує близько 900 студентів.

Кафедри факультету мають сучасну матеріально-технічну базу, оснащені лабораторії. Працюють комп'ютерні класи з великою кількістю прикладних програм.

П
Лабораторні заняття з різання металів
ерший випуск фахівців за кваліфікацією "інженер-механік" відбувся в 1994 році зі спеціальності "Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання". Випускаючою кафедрою у підготовці фахівців за цією спеціальністю є кафедра будівельних машин і обладнання. Вона забезпечує викладання низки загальноінженерних та спеціальних дисциплін. Викладачі кафедри й студенти беруть участь у роботі наукових підрозділів: галузевої науково-дослідницької лабораторії механізації ручної праці у будівництві (ГНДЛМРПБ) (науковий керівник - радник ректора університету, доктор технічних наук, професор О.Г. Онищенко) та КБ "Вібротехніка" (науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент М.П. Нестеренко). ГНДЛМРПБ розробляє та досліджує машини для комплексної механізації штукатурних робіт і транспортування розчинів, а КБ "Вібротехніка" - вібраційне устаткування для виробництва збірного залізобетону. Розроблення знайшли широке впровадження у виробництві, більшість із них захищені свідоцтвами й патентами на винахід. При кафедрі діють аспірантура та спеціалізована вчена рада із захисту дисертацій на здобуття вченого ступеня кандидата технічних наук, у якій за останні роки захищено понад 14 кандидатських дисертацій. Колектив кафедри спільно з викладачами і студентами університету підготував базу для відкриття у 1996 році на факультеті ще двох спеціальностей: "Обладнання нафтових і газових промислів" та "Технологія машинобудування". Також у 2000 році колектив кафедри відкрив нову в університеті спеціальність "Автомобілі і автомобільне господарство", для якої підготовлено сучасну навчально-лабораторну й методичну базу. Лабораторії експлуатації автомобілів, двигунів внутрішнього згоряння, електронного й електричного обладнання автомобілів, правил та безпеки дорожнього руху, використання експлуатаційних матеріалів та економії паливно-енергетичних ресурсів оснащено сучасними стендами й устаткуванням для діагностування та ремонту автомобілів і їхнього обладнання.

На випускаючій кафедрі автоматики та електроприводу готуються фахівці за спеціальністю "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод". Основними напрямами наукових досліджень кафедри є розроблення електронних пускорегулюючих пристроїв, дослідження і розроблення високовольтних стабілізованих стартерів, дослідження й розроблення саморегулюючих джерел світла, інфрачервоних нагрівачів для опалення приміщень з автоматичним керуванням режиму та ін. На кафедрі діє аспірантура..

Випускаюча кафедра "Технології машинобудування" заснована на електромеханічному факультеті у 1996 році. На сьогодні вона має сучасну навчально-лабораторну базу для проведення всіх видів занять. Студенти мають можливість набути практичні навички роботи на сучасному металорізальному обладнанні та опанувати спеціальні види комп'ютерних технологій на основі поширених програмних продуктів та використання комп'ютерної техніки у керуванні технологічними процесами на виробництві, залучаються до науково-дослідницької роботи.

Підвищенню і збереженню працездатності студентів на багато років сприяють систематичні заняття фізичними вправами і спортом. Тому фізичне виховання є невід'ємною складовою частиною навчання, виховання й професійної підготовки студентів у вищих навчальних закладах. У цьому напрямі і зосереджені творчі плани спортивного клубу та кафедри фізичного виховання при університеті. За останні роки значно поліпшився стан спортивної роботи на факультеті. На щорічних спартакіадах між факультетами його команда постійно займає призові місця.

Кращі студенти факультету мають можливість навчатися на військовій кафедрі (заняття проводяться на базі нашого університету).

На основі інтегрованих навчальних планів студенти факультету додатково мають можливість паралельно, починаючи з 4 курсу або після закінчення навчання, за 1,5...2 роки здобути другу вищу освіту зі спеціальностей економічного напряму в Центрі післядипломної освіти, який створено при нашому навчальному закладові.

Випускники факультету користуються великим попитом на ринку праці.

^ Бажаючі поступити до університету можуть зареєструватися на сайті www.pntu.edu.ua у розділі «Вступнику» (приймальна комісія)

Більше про факультет Ви зможете дізнатись за адресою: м. Полтава, Першотравневий проспект, 24.

Телефони:

приймальна комісія 8 (05322) 7-38-67,

деканат факультету 8 (05322) 7-23-46

Сайт електромеханічного факультету:

http://www.pntu.edu.ua/faculties/fac_id=9


Електромеханічний факультет Полт НТУ

Освітньо-кваліфікаційні рівні та напрями підготовки

Освітньо-кваліфікаційний рівень

Шифр

напряму, спеціальності

Напрям підготовки, спеціальність

Ліцензований обсяг набору

Держзамовлення у 2012 р.

Термін навчання,

роки

Вартість навчання грн. за рік у 2012 р.

Бакалавр

6.050503

Машинобудування

60

15

4

5800

Прискорена форма

10

3

5800

6.050502

Інженерна механіка

75

20

4

5800

Прискорена форма

5

3

5800

6.070106

Автомобільний транспорт

75

20

4

6300

Прискорена форма

5

3

6100

6.050702

Електромеханіка

125

20

4

6300

Прискорена форма

15

3

6100

Спеціаліст

7.07010601

Автомобілі і автомобільне господарство

65

20

1

7500

7.05050308

Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання

45

15

1

7500

7.05070204

Електромеханічні системи автоматизації та електропривод

100

18

1

7500

7.05050201

Технологія машинобудування

65

19

1

7500

Магістр

8.07010601

Автомобілі і автомобільне господарство

10

5

1

7600

8.05050308

Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання

15

5

1

7500

8.05070204

Електромеханічні системи автоматизації та електропривод

50

10

1

7600

8.05050201

Технологія машинобудування

25

5

1

7500

Схожі:

Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка iconПолтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
move to 928-10859
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка iconПолтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Онищенко Володимир Олександрович завідувач кафедри фінансів, банківської справи та державного управління, д е н., професор, ректор,...
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка iconУкраїна міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни полтавський національний технічний університет імені юрія кондратюка
України від 18. 11. 2011 року №1324 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році» Полтавський...
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка iconОбсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2012 році Код 250 Назва : Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка Набір 2012 року на окр бакалавр
Код 250 Назва : Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка iconОбсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2012 році Код 250 Назва : Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка Набір 2012 року на окр магістр
Код 250 Назва : Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка iconОбсяг державного замовлення на підготовку фахівців з вищою освітою у 2012 році Код 250 Назва : Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка Набір 2012 року на окр спеціаліст
Код 250 Назва : Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка Кафедра залізобетонних І кам’яних конструкцій та опору матеріалів інформаційне повідомлення ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з опору матеріалів Полтава,
України від 23 січня 2013 року №46 “Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012/2013 навчальному році” базовим вищим...
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка iconІмені юрія кондратюка
України від 18 листопада 2011 року №1324 "Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році" базовим...
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка
move to 0-22396244
Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка електромеханічний факультет вас вітає провідний вищий навчальний заклад центрального регіону України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту України Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка програма
move to 0-22396281
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи