Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю icon

Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю
Скачати 45.36 Kb.
НазваШановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю
Дата19.03.2013
Розмір45.36 Kb.
ТипДокументи

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка

Факультет філології та журналістики

Кафедра англійської та німецької філології

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ


ШАНОВНІ КОЛЕГИ!


Запрошуємо Вас узяти участь у роботі


V Всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю

Когнітологія в системі гуманітарних наук”, який відбудеться

28 березня 2013 року в Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка.

^ Метою семінару є розгляд проблем моделювання когнітивних процесів, концептуалізації, категоризації, моделювання вербалізованих ментальних одиниць крізь призму лінгвістики, психології, філософії, літературознавства, соціології, політології та інших споріднених дисциплін.

До участі в семінарі запрошуються лінгвісти, літературознавці, філософи, психологи, політологи, соціологи, усі науковці, зацікавлені проблематикою парадигмальної моделі інтеграції когнітивних наук та організацією знання у процесі пізнання та когнітивних практик.


^ Робочі мови семінару: українська, російська, англійська.

Формат семінару: Інтернет-семінар у режимі реального часу.


Статті доповідей буде опубліковано окремою збіркою наукових праць і надіслано учасникам семінару після роботи семінару.

Програму семінару буде надіслано учасникам електронною поштою на початку березня 2013 року.

Планується розсилка Збірки наукових праць, програми конференції та сертифікат учасник Інтернет-семінару з Когнітології в системі гуманітарних наук.


Для участі в семінарі просимо надіслати до 15 березня 2013 року організаційному комітетові на електрону адресу (kravchenkov@yahoo.com), вказавши у темі “Інтернет-семінар ” :

  1. стаття виступу;

  2. інформація про учасника семінару;

  3. копію документа (квитанції) про сплату оргвнеску.


Оргвнесок – 100 гривень (кошти на публікацію та пересилку збірки , програмки та сертифікат учасника Інтернет-семінару).

^

Вимоги щодо оформлення матеріалів


Файл із тезами називати прізвищем автора кирилицею за зразком Марченко_стаття

Файл із заявкою (інформація про автора) – аналогічно, наприклад: Марченко_інфо

Обсяг тексту – 5-10 сторінок.

Параметри сторінки: усі береги – 2 см.

Тип шрифту – Times New Roman; кегль – 14; міжрядковий інтервал – 1; абзац – 1,25 см. (увага! Виставляйте абзац в “Формат – Абзац”, а не табуляцією)


У правову верхньому кутку напівжирним курсивом записують прізвище та ініціали автора, у наступному рядку – курсивом назва навчального закладу, далі – назва доповіді напівжирними літерами, потім подають текст.

Наприклад:

Марченко М.А.

Ніжинський університет

^

Мовні засоби втілення концепту РАДІСТЬПісля назви коротка анотація та ключові слова.


Слова, речення, текстові фрагменти, що аналізуються в статті, подаються курсивом; поняття беруться в лапки (наприклад: для вираження поняття “гостинний” в англійській мові існує слово hospitable); концепти пишуться великими літерами (наприклад: концепт ЛЮБОВ вербалізується в сучасній англійській мові за допомогою цілого спектра слів: love, passion …). Потрібні фрагменти підкреслюються.


Покликання оформлюються так: [1, с. 3], [5, с. 4-7; 8, с. 17-21], де перша цифра – номер джерела в списку літератури, цифра після с. – номер сторінки. (увага(!): після с. перед номером сторінки є пробіл). Покликання є обов’язковими.

Література оформлюється згідно з вимогами ВАК України (Бюлетень ВАК України №3, 2008) і подається в алфавітному порядку після заголовку Література. Окремо подається Список джерел фактичного матеріалу.

^ В кінці статті подати назву статті, коротку анотацію та ключові слова англійською мовою.


Увага!

Обов’язково розрізняти дефіс (-) і тире (–).

Лапки ставити такі:“”.

Апостроф ставити такий:’ (наприклад, п’ять).

Не допускається: по два пробіли між словами, наявність таких знаків, як “розрив рядка”, “почати нову сторінку”, “почати новий розділ”.

У зв’язку з можливими технічними труднощами при верстці збірника не використовувати схеми, таблиці та рисунки. Але якщо існує потреба, прислати їх також окремим файлом.


^ За зміст статтей та коректність покликань відповідальність несе автор.


Матеріали, що не відповідають зазначеним вище вимогам не друкуватимуться. Оргвнесок повертається за вирахуванням оплати поштових послуг.

^ Отримання нами Ваших матеріалів буде також підтверджено електронної поштою – тільки за таких умов вважається отримання нами Ваших матеріалів.


Поштові перекази на адресу:

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка, кафедра англійської та німецької філології, вул. Остроградського, 2, м. Полтава, 36003.

Поштові перекази адресувати членові оргкомітету ^ Кравченко Вікторії Леонідівні, доценту кафедри англійської та німецької філології.


електронною поштою (статті, копію квитанції та заявку):

kravchenkov@yahoo.com (доц. Кравченко Вікторія Леонідівна)

Телефон для довідок: (05322) 2 08 54 (кафедра англійської та німецької філології, контактна особа – Таран Лариса Анатоліївна)

Електронна адреса для довідок: kravchenkov@yahoo.com (доц. Кравченко Вікторія Леонідівна)


Інформація

про учасника V Всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю

^ Когнітологія в системі гуманітарних наук ”

Прізвище, ім’я, по батькові __________________________________________


Назва вишу (повна, не абревіатура)_______________________________________

­­­­­­­­­­­­­­­____________________________________________________

Науковий ступінь __________________________________________________

Учене звання __________________________________________________________

Посада _______________________________________________________________

Назва доповіді _________________________________________________________

Участь очна/заочна (необхідне підкреслити)

Індекс та поштова адреса, на яку буде надіслано збірку матеріалів семінару _______________________________________________________________________

Електронна адреса __________________________________________________

Skype адреса _______________________________________________________

Контактні телефони (домашній) ____________________

(мобільний) ______________________


Сподіваємося на плідну співпрацю!

Схожі:

Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю iconШановні представники духовенства
Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка запрошує Вас узяти участь у роботі Всеукраїнського науково-практичного...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю iconШановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у Всеукраїнському семінарі з міжнародною участю «Підготовка майбутніх керівників навчальних закладів до інноваційного управління»
Запорізький Класичний приватний університет Інститут інформаціних і соціальних технологій
Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю icon15 березня 2011 р. Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь в роботі міжвузівської науково-методичної конференції «Лінгвістичні студії»
Вас узяти участь в роботі міжвузівської науково-методичної конференції «Лінгвістичні студії», яка відбудеться 15 березня 2011 р на...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю icon15 березня 2011 р. Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь в роботі міжвузівської науково-методичної конференції «Лінгвістичні студії»
Вас узяти участь в роботі міжвузівської науково-методичної конференції «Лінгвістичні студії», яка відбудеться 15 березня 2011 р на...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю iconІнформаційне повідомлення шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання теорії та практики психолого-педагогічної підготовки майбутніх фахівців»
Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання теорії та практики...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю iconШановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі ІV всеукраїнської науково-практичної конференції Особистісно орієнтоване навчання математики: сьогодення І перспективи
Методологічні та науково-методичні засади творення і функціонування систем навчання математики і особистість
Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю iconШановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі науково-методичного семінару "Університетський комплекс форма інноваційного розвитку освітніх...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю iconВсеукраїнського семінару "програми наукової мобільності європейського союзу. Дії марії кюрі"
...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі х-ої Міжнародної науково-практичної конференції
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі х-ої Міжнародної науково-практичної конференції «Дослідження та оптимізація економічних процесів...
Шановні колеги! Запрошуємо Вас узяти участь у роботі V всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю iconШановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIIІ міжнародної науково-практичної конференції
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIIІ міжнародної науково-практичної конференції «Дослідження та оптимізація економічних процесів...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи