Скачати 61.1 Kb.
|
Програма фахового вступного випробування на навчання за ОКР магістра зі спеціальності 8.02030302 Мова і література (англійська) Німецька мова Основною метою екзамену з практичного курсу німецької мови є виявлення висококваліфікованих професійно мотивованих, здатних до автономного підвищення своєї кваліфікації фахівців-філологів — учителів німецької мови, спеціалістів, які хочуть і вміють учитися і які володіють усіма необхідними професійними знаннями. Загальна мета володіння німецької мовою є комплексною, вона, поруч із забезпеченням наступності у викладанні німецької мови включає в себе перевірку комунікативної, лінгвістичної і соціокультурної компетенції. Комунікативна мета виступає основною метою навчання. Вона здійснюється шляхом формування необхідних мовних і мовленнєвих умінь і навичок базових видів мовленнєвої діяльності. Абітурієнти повинні вільно і правильно (тобто на основі володіння достатньо об'ємним словниковим запасом з дотриманням фонетичних, граматичних і стилістичних норм) говорити і писати, читати і розуміти німецьке мовлення на слух, перекладати з німецької мови на рідну і навпаки, а також читати, реферувати і анотувати тексти , (крім вузькоспеціальних). Пріоритетним при цьому виступає усне мовлення (говоріння й аудіювання) як головна мета навчання. Граматика Абітурієнти повинні розуміти та вміти вживати в усному та писемному мовленні такі граматичні явища:
Лексика Абітурієнти повинні використовувати в усній і писемній комунікації багатозначні слова, синоніми, антоніми. Володіти лексикою в обсязі 2000 ЛО. Аудіювання Абітурієнти повинні розуміти основний зміст пред’явлених в нормальному темпі невеликих за обсягом текстів, основний зміст стандартного мовлення у межах вивченої тематики . Письмо Абітурієнти повинні володіти графікою букв та типових для французької мови буквосполучень, їх співвідношенням зі звуками та звукосполученням даної мови, орфографічно правильним письмом, вмінням правильно користуватися графічним кодом для письмової фіксації мовлення. Писати повідомлення на запропоновану тему, обґрунтовуючи власні думки, заповнювати анкету, писати лист, складати план переказу тексту, робити нотатки. Читання Абітурієнти повинні володіти технікою читання, різними формами читання (читання про себе та вголос) та різними видами читання (ознайомлювальне, вивчаюче, вибіркове/переглядове читання). Вміти читати автентичні тексти, аналізувати їх, находити необхідну інформацію, робити висновки з використанням, при необхідності, словника. ЛітератураОсновна:
Рекомендована:
Французька мова Основною метою екзамену з практичного курсу французької мови є виявлення висококваліфікованих професійно мотивованих, здатних до автономного підвищення своєї кваліфікації фахівців-філологів — учителів французької мови, спеціалістів, які хочуть і вміють учитися і які володіють усіма необхідними професійними знаннями. Загальна мета володіння французькою мовою є комплексною, вона, поруч із забезпеченням наступності у викладанні французької мови включає в себе перевірку комунікативної, лінгвістичної і соціокультурної компетенції. Комунікативна мета виступає основною метою навчання. Вона здійснюється шляхом формування необхідних мовних і мовленнєвих умінь і навичок базових видів мовленнєвої діяльності. Абітурієнти повинні вільно і правильно (тобто на основі володіння достатньо об'ємним словниковим запасом з дотриманням фонетичних, граматичних і стилістичних норм) говорити і писати, читати і розуміти французьке мовлення на слух, перекладати з французької мови на рідну і навпаки, а також читати, реферувати і анотувати тексти , (крім вузькоспеціальних). Пріоритетним при цьому виступає усне мовлення (говоріння й аудіювання) як головна мета навчання. Граматика Абітурієнти повинні розуміти та вміти вживати в усному та писемному мовленні такі граматичні явища:
Лексика Абітурієнти повинні використовувати в усній і писемній комунікації багатозначні словам, синонімам, антонімам. Володіти лексикою в обсязі 2000 ЛО. Аудіювання Абітурієнти повинні розуміти основний зміст пред’явлених в нормальному темпі невеликих за обсягом текстів, основний зміст стандартного мовлення у межах вивченої тематики . Письмо Абітурієнти повинні володіти графікою букв та типових для французької мови буквосполучень, їх співвідношенням зі звуками та звукосполученням даної мови, орфографічно правильним письмом, вмінням правильно користуватися графічним кодом для письмової фіксації мовлення. Писати повідомлення на запропоновану тему, обгрунтовуючи власні думки, заповнювати анкету, писати лист, складати план переказу тексту, робити нотатки. Читання Абітурієнти повинні володіти володіти технікою читання, різними формами читання (читання про себе та вголос) та різними видами читання (ознайомлювальне, вивчаюче, вибіркове/переглядове читання). Вміти читати автентичні тексти, аналізувати їх, находити необхідну інформацію, робити висновки з використанням, при необхідності, словника. ЛітератураОсновна: 1. Mérieux R., Loiseau Y. Connexions. Méthode de français. – Didier. – Paris. – 2006. Niveau 1. 2. Mérieux R., Loiseau Y. Connexions. Méthode de français. – Didier. – Paris. – 2006. Niveau 2. 3. Mérieux R., Loiseau Y. Connexions. Méthode de français. – Didier. – Paris. – 2006. Niveau 3.
Рекомендована:
|