Ректорів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути) icon

Ректорів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути)
Скачати 24.78 Kb.
НазваРекторів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути)
Дата28.05.2012
Розмір24.78 Kb.
ТипДокументи

ПРЕС-РЕЛІЗ Дніпропетровськ, 20 березня 2012 року


За дорученням Олександра Вілкула Марія Пустова взяла участь у засіданні Ради ректорів вишів Дніпропетровщини


За дорученням губернатора Олександра Вілкула заступник голови облдержадміністрації Марія Пустова взяла участь у засіданні Ради ректорів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути).

У нараді взяли участь ректори і директори вищих навчальних закладів Дніпропетровської області, представники обласної влади та міського самоврядування, а також голова Дніпропетровського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України Галина Бєлікова, директор Придніпровського наукового центру Національної академії наук України Віктор Біляков.

«Підтримка молоді та їх ініціатив, що сприятимуть розвитку регіону – один із складових напрямків роботи обласної влади у рамках губернаторського проекту «Новій Дніпропетровщині – новий стандарт освіти». В області створюються необхідні умови для того, щоб молоді люди мали можливість реалізувати себе і свої проекти, в тому числі наукові. У 2012 році планується провести низку заходів та проектів у цьому напрямку», - сказала Марія Пустова.

Марія Пустова наголосила на ключових проектах обласної влади з підтримки молоді.

У 2012 році буде продовжено проведення обласних конкурсів «Кращий молодий вчений», «Краща рада молодих вчених», «Молоді вчені – Дніпропетровщині», виплата обласних іменних стипендій та іменних стипендій імені О.Макарова кращим учням професійно-технічних, студентам, аспірантам вишів та молодим науковцям Дніпропетровської області.

«Особливу увагу губернатор Олександр Вілкул приділяє працевлаштуванню випускників вузів. Завдання обласної влади створити необхідні умови, щоб молоді фахівці нашого регіону були працевлаштовані в нашій області і розвивали рідну Дніпропетровщину. У 2011 році за ініціативи Олександра Вілкула було проведено «Ярмарки вакансій», у яких взяли участь 3 виші і 18 училищ. У цьому році планується розширення цієї практики проведення заходу із залученням більшої кількості вишів та зацікавлених роботодавців. Також буде створено електронну аналітичну систему «Ярмарок вакансій»», - сказала Марія Пустова.

«У місцевих бюджетах всіх міст регіону передбачено фінансування на безоплатний позачерговий прийом дітей зі студентських родин до дошкільних навчальних закладів. Починаючи з вересня 2011 року студенти, які проживають у гуртожитках вишів мають право на отримання субсидії. На сьогодні вже отримали житлову субсидію 959 студентів. Звертаюся до вас, шановні ректори, з проханням всебічно сприяти у підготовці документів для студентів, що бажають отримати субсидії», – сказала Марія Пустова.

Цього року буде створено Молодіжний центр Дніпропетровщини, який стане ефективним механізмом молоді для реалізації своїх соціально-орієнтованих ініціатив. Центр в рази покращить взаємодію влади з молодіжними організаціями, органами студентського самоврядування і молодими людьми в цілому.

У 2012 році обласна влада разом з Дніпропетровською обласною Молодіжною радою проведе обласний конкурс на кращу організацію студентського самоврядування в вишах регіону. З метою розвитку лідерських якостей у активістів молодіжного руху області буде запроваджено проект «Школа молодого лідера».

За підтримки Олександра Вілкула цього року буде проведено обласний конкурс «Студент року Дніпропетровщини», який дозволить виявити кращих представників студентської молоді.

Схожі:

Ректорів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути) iconРекторів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути)
move to 0-15145
Ректорів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути) iconДонецької обласної Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації
...
Ректорів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути) icon" погоджено"
Голова ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ – IV рівня акредитації Луганської області
Ректорів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути) icon" погоджено"
Голова ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ – IV рівня акредитації Луганської області
Ректорів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути) icon" погоджено"
Голова ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ – IV рівня акредитації Луганської області
Ректорів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути) iconПротокол № від «27»
Голова ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ – IV рівня акредитації Луганської області
Ректорів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути) iconПротокол № від
Голова ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ – IV рівня акредитації Луганської області
Ректорів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути) iconДмитро Колєсніков: «Обласна влада дбає про те, щоб випускники вишів Дніпропетровщини були затребувані на ринку праці за своєю спеціальністю» Голова Дніпропетровської
Петровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков провів зустріч зі студентами Національного гірничого університету. Під час зустрічі...
Ректорів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути) iconМіністерство освіти І науки україни тернопільський національний економічний університет
Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Соціальна робота” серед студентів вищих навчальних закладів України ІІІ-ІV...
Ректорів вишів ІІІ-ІV рівнів акредитації Дніпропетровщини (університети, академії, інститути) iconПрес-реліз м. Дніпропетровськ, 22 червня 2012 року
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи