Прес-реліз 4 жовтня 2011 року icon

Прес-реліз 4 жовтня 2011 року
Скачати 27.52 Kb.
НазваПрес-реліз 4 жовтня 2011 року
Дата28.07.2012
Розмір27.52 Kb.
ТипДокументи

ПРЕС-РЕЛІЗ 4 жовтня 2011 року

На Дніпропетровщині буде створено електронну аналітичну систему «Ярмарок вакансій» для студентів та молодих фахівців

У рамках розвитку кластерів сільського господарства та будівництва профільні виші та бізнес-структури вже зробили ряд дуже важливих спільних кроків і заходів щодо забезпечення якісної підготовки спеціалістів. Деякі практики будуть поширені серед інших навчальних закладів. Зокрема, у наступному році планується створити електронну аналітичну систему «Ярмарок вакансій». Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул під час засідання Ради ректорів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У засіданні взяли участь ректори-члени Ради та керівники провідних промислових підприємств області. Зокрема, корпорації «Перспектива2», ПАТ «Північний ГЗК», Вільногірського гірничо-металургійного комбінату, корпорації «Агросоюз», Дніпропетровського агрегатного заводу та НВГ «Дніпротехсервіс». На засіданні було розглянуто два основні питання. Перше – забезпечення потреби економіки регіону кваліфікованими кадрами. Друге – забезпечення інноваційного розвитку й виконання актуальних соціально-економічних завдань Дніпропетровщини.

«Сьогодні Україна перебуває серед тих країн, перед якими стоїть завдання вийти зі світової економічної кризи оновленими й сильними. Про це заявив наш Президент Віктор Федорович Янукович у ході 8-ї щорічної міжнародної конференції в Ялті. Цей вихід відбувається в умовах посилення глобальної конкуренції, боротьби за ресурси, обмеженого доступу до інвестиційних центрів і передових технологій. Важливим аспектом у цьому процесі є мобілізація внутрішніх ресурсів і резервів національної економіки. Одним з таких ресурсів України та Дніпропетровщини є система освіти. У сучасному світі освіта є ключовим елементом глобальної конкуренції. Це найважливіший інструмент підвищення конкурентоспроможності нашого регіону і всієї України», – сказав Олександр Вілкул.

Губернатор наголосив, що у рамках Комплексної стратегії розвитку регіону системі освіти відведено особливе місце. Спільно з провідною світовою консалтинговою компанією «Monitor Group» і фондом «Ефективне управління» обласна влада вже розробила чіткий покроковий план розвитку двох кластерів – сільського господарства та будівництва. Важливим фактором розвитку цих кластерів є підготовка кваліфікованих фахівців для відповідних галузей. І головна відповідальність у цьому питанні покладається на сферу освіти, зазначив Олександр Вілкул. Він також підкреслив, що профільні ВНЗ та бізнес-структури, які входять до Рад щодо розвитку відповідних кластерів, вже зробили ряд дуже важливих спільних кроків і заходів.

Зокрема, є домовленості про проходження практики молодими фахівцями, яких випускають наші ВНЗ, у провідних зарубіжних компаніях. Цей проект фінансують ряд регіональних компаній.

Для того, щоб студенти мали можливість опановувати прогресивні технології, бізнес надає профільним вишам найсучаснішу техніку.

Є також домовленості про запрошення провідних фахівців з ближнього і далекого зарубіжжя, які будуть проводити додаткові курси лекцій про сучасні системи в агропромисловому виробництві та застосуванні новітніх технологій в будівництві.

Спільно з Фондом «Ефективне управління» та Дніпропетровським інвестиційним агентством для випускників вишів і профтехучилищ проведено «Ярмарки вакансій». У них взяли участь 3 виші і 18 училищ. За їх результатами Фонд і регіональне інвестиційне агентство розробили рекомендації для навчальних закладів з підвищення конкурентоспроможності випускників.

«Вишам треба посилити співпрацю з підприємствами регіону. Для цього з 2012 року пропоную започаткувати практику проведення «Ярмарку вакансій» у всіх вишах області та скористатися рекомендаціями, які для цього підготували Фонд «Ефективне управління» та Дніпропетровське інвестиційне агентство. Має бути створена електронна аналітична система «Ярмарок вакансій» для студентів та молодих фахівців», – зазначив голова облдержадміністрації Олександр Вілкул, підсумовуючи засідання Ради ректорів.

Зібрання підтримало пропозицію губернатора.

Схожі:

Прес-реліз 4 жовтня 2011 року iconПрес-реліз 4 жовтня 2011 року
move to 0-15146
Прес-реліз 4 жовтня 2011 року iconПрес-анонс та прес-реліз ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013»
«Учитель року – 2012» та з метою популяризації кращих педагогічних здобутків учителів, Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2013»...
Прес-реліз 4 жовтня 2011 року iconПрес-реліз 19 травня 2012 року м. Дніпропетровськ
Близько 50 тис студентів Дніпропетровщини взяли участь в обласному фестивалі художньої самодіяльності «Студентська весна»
Прес-реліз 4 жовтня 2011 року iconПрес-реліз дніпропетровськ, 24 квітня 2012 року
У дніпропетровську 24-25 квітня 2012 року проходить щорічна обласна виставка «Освіта. Кар’єра. Суспільство-2012»
Прес-реліз 4 жовтня 2011 року iconПрес-реліз м. Дніпропетровськ, 22 червня 2012 року
...
Прес-реліз 4 жовтня 2011 року iconПрес-реліз дкл – 2010 15-16 квітня 2010 року відбулася чергова Міжнародна наукова конференція «духовність. Культура. Людина»
move to 0-1806345
Прес-реліз 4 жовтня 2011 року iconПрес-реліз м. Дніпропетровськ, 14 грудня 2012 року
Олександр Вілкул: «У 2013 році всі школи Дніпропетровщини мають бути забезпечені it-спеціалістами для подальшого впровадження it...
Прес-реліз 4 жовтня 2011 року iconПрес-реліз 12. 10. 2011
Одеського національного університету імені І. І. Мечникова (за адресою: вул. Єлисаветинська, 12) відбудеться низка заходів до дня...
Прес-реліз 4 жовтня 2011 року iconПрес-реліз 02. 2012
move to 902-5634
Прес-реліз 4 жовтня 2011 року iconПрес-реліз перебігу змагання та урочистого закриття ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013»
Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2013» та проведення очного етапу», у період з 3 січня по 7 лютого 2013 проведено ІІ (обласний)...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи