Відділ міжнародних зв’язків icon

Відділ міжнародних зв’язків
Скачати 36.35 Kb.
НазваВідділ міжнародних зв’язків
Дата27.06.2012
Розмір36.35 Kb.
ТипДокументи

ВІДДІЛ МІЖНАРОДНИХ ЗВ’ЯЗКІВ


Розвиток міжнародних зв'язків, науково-технічне співробітництво університету із зарубіжними країнами – один із пріоритетних напрямків діяльності в умовах приєднання України до Болонського процесу, входження вищої освіти України в Європейський освітній простір.

Із цією ж метою було створено відділ міжнародних зв'язків, який опікується координацією міжнародної діяльності університету та його інтеграцією до світової університетської системи.

Функціями відділу є: інформаційно-довідкове забезпечення студентів, викладачів, науковців щодо іноземних партнерів, міжнародних донорських організацій, фондів, грантів, стипендій; пошук можливостей для продовження навчання за кордоном, проходження виробничої практики, підвищення кваліфікації, наукового стажування, участі у міжнародних конференціях, семінарах, тощо..


^ МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ


Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського підтримує широкі різнобічні зв'язки з численними науковими, навчальними, виробничими закладами інших країн. У рамках міжнародного співробітництва передбачено організацію і проведення наукових конференцій, літніх шкіл обмін викладачами і студентами, співпрацю у науковій та навчальній діяльності, підготовка іноземних студентів, аспірантів, а також участі у міжнародних програмах.


1998 року було укладено перший договір про співпрацю між, тоді ще, Кременчуцьким філіалом Харківського державного політехнічного університету та Університетом прикладних наук Міттвайда (Hochschule Mittweida), з метою наукового та культурного обміну. 2000 року, в рамках даного договору, відбулася перша поїздка кращих студентів до Університету Міттвайда (Німеччина).


За наступні роки діяльності відділу були підписані договори з університетами Еквадору, Канади, Польщі, а також Угода з Корпусом Миру США про надання технічної допомоги в рамках Проекту економічного розвитку.


Фото 21 У вересні 2007 р. ректор професор М.В.Загірняк підписав у Болоні (Італія) Велику Хартію Університетів (Magna Charta Universitatum). Стратегічним завданням університету на сучасному етапі є реалізація принципів та ідей Болонської декларації, вихід на міжнародні стандарти освіти, забезпечення конкурентоспроможності випускників, визнання документів про вищу освіту за кордоном.


Фото «Європейська Асоціація Університетів»

У жовтні 2007 року на Консиліумі Європейської Асоціації Університетів (European University Association, Брюсель, Бельгія) у Вроцлаві (Польща) наш університет отримав у цій асоціації індивідуальне членство.


Фото «Євразійська асоціація університетів»

19 - 20 квітня 2007 року Рішенням 10 з'їзду Євроазійської асоціації університетів у Москві (Росія) Кременчуцький державний політехнічний університет імені Михайла Остроградського прийнятий до Євразійської Асоціації Університетів (Euroasian Universities Association).


Фото «Мережа університетів країн Чорноморського регіону»

На Конгресі Мережі університетів країн Чорноморського регіону (Black Sea Universities Network) "Форум вищої освіти" (Київ, 5-8 квітня 2008 р.) КДПУ імені Михайла Остроградського увійшов до складу цієї міжнародної організації.


Фото «Міжнародної Асоціації Університетів»

У вересні 2009 року Кременчуцький державний університет імені Михайла Остроградського вступив до Міжнародної Асоціації Університетів (International Association of Universities (IAU).


Ці події стали поштовхом до активізації міжнародного співробітництва. Були укладені нині діючі договори із 27 навчальними закладами таких країн: Алжир, Білорусія, Молдова, Німеччина, Польща, Росія, Словаччина, Словенія, США, Угорщина, Чехія, Марокко, Болгарія, Канада.


Разом із Університетом Любляни (Словенія), КНУ імені Михайла Остроградського виконували дворічний українсько-словенський науковий проект "Двигун з поперечним потоком з м'яко-магнітного композитного матеріалу", що фінансувався Міністерством освіти і науки України та Міністерством науки та технології Республіки Словенія.


Університет активно співпрацює із Програмами академічних обмінів імені Фулбрайта, Німецькою службою академічних обмінів (DAAD). Зокрема, протягом весняного семестру 2008-2009 н. р., в межах Програми академічних обмінів ім. Фулбрайт в Україні, в Кременчуцькому державному політехнічному університеті імені Михайла Остроградського читав лекції американський професор, спеціаліст у галузі менеджменту, Едмунд Хект.


У червні 2009 року відбулося 2 закордонні поїздки студентів на практику. Дев'ять студентів-екологів пройшла 10-ти денну практику на базі Університету Матея Бела (Республіка Словаччина), а група із 15 студентів технічних спеціальностей, завдяки стипендії DAAD мали змогу два тижні практикуватися на базі Технічного університету Брауншвейг (Німеччина).


У 2009 та 2010 роках четверо співробітників нашого університету пройшли стажування за програмою "Відкритий світ" по темі "Освіта", яку здійснює центр лідерства "Відкритий Світ" у співробітництві з організацією Американські Ради з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS (American Councils).


Перспективними напрямками міжнародного співробітництва є: забезпечення обміну знаннями через науковий та студентський обмін; робота із інституціями Європейського Союзу для участі у проектах у галузі вищої освіти; участь у міжнародних організаціях та наукових і освітянських асоціаціях спрямована на академічний, студентський, культурний та науковий обмін.


ФОТОГАЛЕРЕЯ

1, 2, 3, 4, 5, 6, 11, 10, 7, 8, 22, 12, 9, 23,13, 14,15, 17, 18, 19, 24, 20

Схожі:

Відділ міжнародних зв’язків iconІнформації про міжнародні заходи та програми до студентів (відповідальні декан факультетів, відділ міжнародних зв’язків). Створити робочу групу з відбору грантових пропозицій чну (очолює Мельничук С. В.)
Звіт проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Лопатинського Ю. М. про міжнародну діяльність університету
Відділ міжнародних зв’язків iconДекану
Відділ з наукової роботи та міжнародних зв'язків університету повідомляє, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України...
Відділ міжнародних зв’язків iconДата прийому Час та місце зустрічі, форма заходу та тема
Присутні: провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Рясіна О. О., провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Лонський...
Відділ міжнародних зв’язків iconПоложення про Центр міжнародних зв’язків згідно зі Статутом Університету наказую
Для забезпечення належних умов прийому та роботи іноземних фахівців в університеті та з метою дотримання Положення про Центр міжнародних...
Відділ міжнародних зв’язків iconПоложення про Центр міжнародних зв’язків згідно зі Статутом Університету наказую
Для забезпечення належних умов прийому та роботи іноземних фахівців в університеті та з метою дотримання Положення про Центр міжнародних...
Відділ міжнародних зв’язків iconПоложення про Web -портал Херсонського державного університету. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи, інформаційних технологій, міжнародних зв’язків, професора Співаковського О. В
Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи, інформаційних технологій, міжнародних зв’язків,...
Відділ міжнародних зв’язків iconПроректору з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв'язків та інформаційних технологій сну ім. В. Даля

Відділ міжнародних зв’язків iconПроректору з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв'язків та інформаційних технологій сну ім. В. Даля

Відділ міжнародних зв’язків iconПроректору з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв'язків та інформаційних технологій сну ім. В. Даля

Відділ міжнародних зв’язків iconПроректору з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв'язків та інформаційних технологій сну ім. В. Даля

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи