«інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань icon

«інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань
Назва«інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань
Дата29.06.2012
Розмір16 Kb.
ТипДокументи


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ

МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


Затверджую:

перший проректор Стадник Г.В.

«___»________________ 2007р.


«ІНЖЕНЕРНА ГРАФІКА»

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ ДО виконання індивідуальних РОЗРАХУНКОВО-графічних завдань

(для студентів заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.060101 – “Будівництво")

дповідає вимогам кредитно-модульної системи організації навчального процесу


Харків – ХНАМГ – 2009


«Інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань (для студентів заочної форми навчання за напрямом підготовки 6.060101 – “Будівництво"). / Радченко А.О., Киркач Т.Є.
– Харків: ХНАМГ, 2009. – с.


Укладачі: А.О. Радченко,

Т.Є Киркач.


Методичні вказівки побудовані за вимогами кредитно-модульної системи організації навчального процесу та узгоджена з орієнтовною структурою змісту навчальної дисципліни, рекомендованою Європейською Кредитно-Трансферною Системою (ЕСТS).

Рекомендовано для студентів будівельних спеціальностей.


Затверджено на засіданні кафедри інженерної та комп’ютерної графіки,

протокол № від р.


© Радченко А.О., Киркач Т.Є., ХНАМГ, 2009


Схожі:

«інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань iconХарківська національна академія міського господарства д. В. Шаульський методичні вказівки до виконання розрахунково-графічних робіт з дисципліни «інженерна геодезія»
Методичні вказівки до виконання розрахунково-графічних робіт з дисципліни «інженерна геодезія» (для студентів 1 курсу денної форми...
«інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань iconН. В. Гриньова Методичні вказівки до практичних занять, розрахунково-графічних та самостійних робіт з дисципліни «Інженерна графіка»
Методичні вказівки до практичних занять, розрахунково-графічних та самостійних робіт з дисципліни «Інженерна графіка»
«інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань iconМетодичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань, практичних завдань І самостійних робіт з дисципліни „ТехнІчнІ основи водопІдготовки та водопостачання”
«Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»
«інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань iconМетодичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань, практичних І самостійних робіт з курсу “раціональне використання І охорона водних ресурсів”
Методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань, практичних І самостійних робіт з курсу “Раціональне...
«інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань iconГ. Д. Галкіна нарисна геометрія інженерна та машинна графіка
Методичні вказівки для виконання самостійної роботи з виконання графічних завдань студентами 1 курсу заочної форми навчання освітньо-кваліфікаційного...
«інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань iconМетодичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань, практичних занять І самостійних робіт з дисципліни „Аналіз ефективності роботи вк систем”
«Водопостачання та водовідведення», 06010302 «Раціональне використання І охорона водних ресурсів»
«інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань iconВ.І. Лусь «нарисна геометрія, інженерна та машинна графіка»
Робочий зошит з нарисної геометрії для виконання завдань на практичних заняттях, розрахунково-графічних завдань та самостійної роботи...
«інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань iconМетодичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань, практичних занять І самостійних робіт з дисципліни „Ресурсозберігаючі технології водопровідно-каналізаційного господарства”
«Водопостачання та водовідведення», 06010302, 06010302 «Раціональне використання І охорона водних ресурсів»
«інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань iconМетодичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань, практичних І самостійних робіт з дисципліни „Водні ресурси, їх використання та охорона”
«Гідротехніка (водні ресурси)», 0926 «Водні ресурсі» спеціальності 092601, 06010108 «Водопостачання та водовідведення»)
«інженерна графіка» методичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань iconМетодичні вказівки до виконання індивідуальних розрахунково-графічних завдань, практичних завдань І самостійних робіт з курсу “теоретичні основи водопідготовки та водокористування”
Теоретичні основи водопідготовки та водокористування” (для студентів 3 курсу денної І заочної форм навчання спеціальності 070800...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи