Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних І харчових виробництв» icon

Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних І харчових виробництв»
Скачати 154.91 Kb.
НазваПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних І харчових виробництв»
Дата28.07.2012
Розмір154.91 Kb.
ТипДокументи

Перелік дисциплін, які виносяться

для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра

зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв»


Матеріали харчової промисловості

Розмірна обробка матеріалів

Машини та устаткування галузі

Обладнання для обробки тиском

Технологічне обладнання переробних і харчових виробництв

Експлуатація та обслуговування машин

Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання

Основи моделювання технічних систем

^ Процеси та апарати переробних і харчових виробництв


Програми дисциплін


Матеріали харчової промисловості


Вступ

Класифікація технологічних середовищ харчових виробництв. Основні вимоги до деталей та вузлів обладнання харчової та переробної промисловостей.

Сталі

Класифікація корозійної стійкості металів. Мийні та дезінфікувальні розчини для миття та дезінфекції технологічного обладнання. Конструкційні сталі. Інструментальні сталі. Сталі, що застосовуються у вузлах та деталях обладнання харчових виробництв. Термічна обробка сталей. Хіміко-термічна обробка сталей.

Кольорові метали

Мідь та її сплави. Алюміній та його сплави. Титан та його сплави. Кольорові метали та сплави для деталей обладнання переробних та харчових виробництв. Їх термічна обробка.

Неметали

Скло та його властивості. Кераміка та її властивості. Основні властивості полімерних матеріалів і пластмас. Полімери та пластмаси, що працюють при безпосередньому контакті з харчовими продуктами та сировиною. Фрикційні та антифрикційні матеріали, метали та сплави, їхні фізико-хімічні властивості. Застосування фрикційних та антифрикційних матеріалів у харчових технологіях. Фільтрувальні пористі матеріали. Фільтрувальні тканини.

Металеві та неметалеві захисні покриття

Металеві захисні покриття, що застосовуються в харчовій промисловості, умови їх експлуатації. Особливості хіміко-термічної обробки поверхні деталей перед нанесенням захисних покрить. Неметалеві захисні покриття, що застосовуються в харчовій промисловості, умови їх експлуатації. Металеві і неметалеві покриття, що застосовуються для безпосереднього контакту з харчовими продуктами, сировиною та робочими середовищами. Теплоізоляційні матеріали для теплообмінного та масообмінного обладнання харчової промисловості. Фізико-хімічні властивості та теплофізичні характеристики теплоізоляційних матеріалів.


Література

Гарнець В.М. Матеріалознавство / В.М. Гарнець. – К. : Кондор, 2009.


^ Розмірна обробка матеріалів


Предмет курсу

Призначення розмірної обробки матеріалів у машинобудуванні. Класифікація сучасних методів розмірної обробки. Класифікація сучасних методів розмірної обробки.

Обробка матеріалів

Токарна обробка матеріалів. Кінематичні характеристики процесу. Конструкція інструментів та їх геометрія. Режими різання під час точіння. Схеми деформацій і остружкоутворення. Теплотворення в процесі різання. Динамічні характеристики процесу різання. Інструментальні матеріали. Призначення операції свердління. Конструкція і геометрія різальної частини свердел. Типи свердел. Елементи режимів різання під час свердління і розсвердлювання. Сила різання під час свердління і розсвердлювання. Призначення операції зенкерування і розвертання. Конструкція і геометрія різальної частини зенкерів і розверток. Режими різання під час зенкерування і розвертання. Призначення операції фрезерування. Конструкція і геометрія різальної частини фрез. Режими різання під час фрезерування. Кінематика та динаміка процесу. Сила різання під час фрезерування. Призначення операції різьбонарізання. Основні типи різьбонарізних і накатних інструментів. Конструкція і геометрія мітчиків і плашок. Елементи режимів різання під час різьбонарізання. Сила різання під час різьбонарізання. Типи різьбонарізного інструменту.

Інструмент, режими обробки

Призначення операції стругання. Конструкція і геометрія інструменту. Режими різання під час стругання. Призначення операції довбання. Конструкція і геометрія інструменту. Режими різання під час довбання. Призначення операції протягування. Конструкція і геометрія інструменту. Методи протягування. Режими різання під час протягування. Методи зубонарізання. Основні типи зубонарізного інструменту. Елементи режимів різання, сила різання під час зубонорізання. Призначення операції шліфування. Абразивний інструмент. Схеми різання під час шліфування.

Високопродуктивні методи механічної обробки

Загальна характеристика. Швидкісне різання матеріалів. Обробка різання з вібраціями. Обробка різання з нагріванням. Загальна характеристика електрофізичних та електрохімічних методів розмірної обробки. Обробка різанням нержавіючих і жароміцних сталей і сплавів. Обробка різанням кольорових сплавів. Вібраційне шліфування і полірування. Електроерозійна обробки матеріалів. Застосування верстатів з ЧПК під час розмірної обробки матеріалів.


Література

Мелехов Р.К. Сучасні металорізальні верстати з ЧПК та інструментальні системи : навч. посіб. / Р.К. Мелехов, І.Є. Грицай. – Львів : Растр-7, 2007. – 240 с.


^ Машини та устаткування галузі


Вступ

Предмет і задачі курсу. Класифікація металорізального обладнання. Система позначення металорізальних верстатів.

Механізми передачі руху

Механізми передачі обертового руху. Механізми перетворення руху (рейковий, гвинтовий). Кулачковий механізм. Мальтійський механізм. Кулачково-роликовий механізм. Загальні відомості про кінематику машин. Позначення елементів кінематики на кінематичних схемах. Кінематичні схеми. Кінематичні ланцюги. Аналіз кінематичних схем. Рівняння кінематичного балансу. Регулювання швидкості робочих органів. Коробки передач. Механічні варіатори. Реверсування механічних передач. Муфти, їх типи та призначення. Гальмівні пристрої. Блокувальні пристрої. Приводи металорізального обладнання. Коробки швидкостей. Коробки подач. Налагоджування і настроювання металорізальних верстатів.

Верстати

Токарні верстати. Токарно-гвинторізний верстат 16К20. Токарно-револьверні верстати. Токарно-револьверний верстат 1К341. Токарно-лобові і карусельні верстати. Токарно-револьверні автомати. Токарно-револьверний автомат 1Б140. Багатошпиндельні горизонтальні автомати. Свердлильні верстати. Типи верстатів. Вертикально-свердлильний верстат 2Н135. Розточувальні верстати. Горизонтально-розточувальний верстат 2620В. Координатно-розточувальні верстати. Системи вибору координат і позиціонування. Фрезерне обладнання. Типи обладнання. Універсально-фрезерний консольний верстат 6Р82. Ділильні головки. Шліфувальні і заточувальні верстати. Рухи в шліфувальних верстатах. Круглошліфувальний верстат 3М151. Плоскошліфувальні верстати. Безцентрово-шліфувальні верстати (типу 3М182). Системи керування обладнанням. Програмне керування металорізальними верстатами. Умови раціонального використання верстатів з ПК.


Література

1. Бочков В.М. Обладнання автоматизованого виробництва / В.М. Бочков, Р.І. Сілін. – Львів : вид-во НУ «Львівська політехніка», 2000.


^ Обладнання для обробки тиском


Вступ

Обробка металів тиском – один з найбільш прогресивних технологічних методів виробництва деталей електронних приладів. Штамп-інструмент, його основні складові; типові деталі штампів.

Загальні положення проектування технологічних процесів обробки металів тиском

План виготовлення деталей у кількох варіантах. Нормування варіантів плану виготовлення деталей. Вибір розміру партії деталей. Розрахунок технологічної собівартості деталей. Оцінка варіантів плану виготовлення деталей і вибір найбільш доцільного з них.

Розподільчі операції

Способи різання листового матеріалу. Визначення зусилля різання листового матеріалу. Розподіл листового матеріалу штампами. Визначення зусилля вирубування, пробивання. Розрахунок центра тиску штампа. Розрахунок конструктивних елементів пуансона та матриці для розподільчих операцій.

Гнуття

Процес гнуття листового матеріалу; нейтральний шар; величина деформації і мінімально допустимі радіуси гнуття. Визначення розмірів заготовок під час гнуття. Пружинення під час гнуття; згинальні моменти та зусилля гнуття. Конструктивно-технологічні елементи під час гнуття.

Витягання

Технологічна послідовність витягання листових матеріалів. Визначення розмірів і форми заготовок під час витягання круглих деталей складної форми. Технологічні розрахунки під час витягання та побудова технологічного процесу: розрахунки під час витягання циліндричних деталей без фланцю; розрахунки під час витягання циліндричних деталей з широким фланцем; розрахунки під час послідовного витягання у стрічці. Визначення зусилля витягання та притискання. Визначення заокруглень та щілин (люзів) під час витягання (конструктивно-технологічні елементи пуансона та матриці).

Лиття під тиском

Обладнання для виготовлення деталей литтям під тиском. Методика розрахунку живникових систем, прес-форм.

Вибір пресового обладнання

Основні співвідношення робочих характеристик пресового обладнання та штампів. Основні принципи і параметри вибору пресового обладнання.


Література

Данченко В.М. Обробка металів тиском / В.М. Данченко. –Дніпропетровськ : Пороги, 2006.


^ Технологічне обладнання переробних і харчових виробництв


Предмет і задачі курсу

Поняття про технологічні машини. Класифікація технологічних машин. Основні техніко-економічні показники технічного рівня і ефективності технологічних машин. Продуктивність обладнання та методи її підвищення. Надійність обладнання.

Кінематика машин

Загальні відомості про кінематику машин, кінематичні схеми однопозиційних машин. Кінематичні схеми багатопозиційних машин з періодичним переміщенням оброблюваних виробів. Кінематичні схеми багатопозиційних машин з безперервним переміщенням оброблюваних виробів.

Типові робочі органи для обробки харчових продуктів

Робочі органи для транспортування і змішування сировини та напівфабрикатів. Конструкції та розрахунок. Ударні робочі органи для подрібнення крихких матеріалів. Молоткові дробарки. Щокові, конусні, барабанні подрібнювачі. Конструкції та розрахунок. Вальцьові робочі органи. Пальцьові подрібнювачі. Різальні робочі органи. Конструкції та розрахунок. Робочі органи для перемішування рідких харчових продуктів. Конструкції та розрахунок мішалок. Поршневі робочі органи.

Технологічне обладнання хлібопекарного виробництва

Класифікація технологічного обладнання хлібопекарного виробництва. Технологічне обладнання для підготовки та дозування сировини. Технологічне обладнання для приготування тіста. Обладнання для замісу, ділення, формування і розстоювання тіста. Хлібопекарні печі. Класифікація. Основні агрегати печей. Тепловий розрахунок печей. Технологічне обладнання для виготовлення макаронних виробів. Основні вимоги до обладнання. Технологічне обладнання для підготовки сировини, змішування та отримання однорідних мас. Обладнання для подрібнення сировини. Обладнання для теплової обробки сировини та напівфабрикатів. Технологічні насоси. Обладнання для виробництва карамелі. Обладнання для виробництва цукерок. Обладнання для виробництва ірису. Обладнання для виробництва шоколаду. Обладнання для виробництва какао-порошку. Технологічне обладнання для виробництва борошняних кондитерських виробів.


Література

Мирончук В.Г. Обладнання підприємств переробної та харчової промисловості : підруч. / В.Г. Мирончук, І.С. Гулий, М.М. Пушанко. – Вінниця : Нова книга, 2007. – 648 с.


^ Експлуатація та обслуговування машин


Загальні положення

Експлуатація обладнання. Особливості експлуатації обладнання, що реєструється у Держнагляді.

Транспортування та монтаж

Транспортування обладнання. Система освітлення. Психофізична дія кольору. Функціональне призначення кольору. Монтаж обладнання. Монтаж електроустановок.

Надійність

Вимоги до надійності технологічного обладнання. Налагодження та регулювання діючого технологічного обладнання.

Змащування

Змащування сучасного обладнання. Змащувальні матеріали. Системи змащування.

Зношення

Види зносу. Параметри зносу. Зношення обладнання.

Ремонт

Організація ремонту обладнання. Система планово-попереджувального ремонту технологічного обладнання. Види ремонтів. Ремонтний цикл. Категорія складності ремонту. Нормативи затрат праці під час проведення ремонтів. Організація ремонтної служби на підприємстві. Підготовка ремонтних робіт. Експлуатація та ремонт типових деталей і механізмів технологічного обладнання. Порядок робіт під час ремонту обладнання. Технологічні процеси ремонту і зміцнення деталей. Ремонт типових вузлів. Випробовування обладнання.

Техніка безпеки

Техніка безпеки під час проведення ремонтних робіт.


Література

Романенко В.С. Ремонт технологічного обладнання / В.С. Романенко. – К.: Техніка, 2003. – 225 с.


^ Взаємозамінність, стандартизація та технічні вимірювання


Загальні положення

Короткі історичні нотатки з історії взаємозамінності, метрології, стандартизації Сучасні напрями розвитку машинобудування. Значення взаємозамінності, стандартизації та технічних вимірювань для сучасного розвитку машинобудування. Вплив розширення галузевої, міжгалузевої спеціалізації та кооперування, удосконалення та швидкої зміни номенклатури виробів на якість, продуктивність і економічність виробництва. Предмет та завдання курсу. Зв’язок курсу з іншими дисциплінами Взаємозамінність, її суть та види. Стандартизація, як база взаємозамінності. Стандарт. Об’єкти стандартизації.

Розміри та з’єднання в машинобудуванні

Принцип переважальності, ряди переважальних чисел. Стандартизація параметричних та типорозмірних рядів. Класифікація розмірів та відхилень ЕСДП. Допуск розмірів, посадки, їх класифікація та характеристика.

Контроль гладких циліндричних з’єднань

Класифікація та взаємозамінність гладких циліндричних з’єднань. Єдина система допусків і посадок (ЕСДП), її ознаки та побудова: система отвору та система валу, одиниця допуску, квалітет точності, ряди основних відхилень. Посадки. Утворення посадок в системі основного отвору та в системі основного валу. Призначення, розрахунок та вибір посадок рухомих, нерухомих, перехідних залежно від умов експлуатації. Методи та засоби контролю гладких циліндричних деталей. Калібри гладкі для розмірів до 500 мм. Їх розрахунок та конструкції.

Контроль відхилень геометричних параметрів деталей

Основні терміни та визначення. Класифікація відхилень геометричних параметрів деталей, джерела їх виникнення. Основні параметри відхилень форми, відхилень розташування, сумарних відхилень форми та розташування поверхонь і позначення їх на кресленні. Нормування допусків параметрів відхилень форми та розташування. Вплив відхилень геометричних параметрів на взаємозамінність деталей, збереження точності в процесі експлуатації, зносостійкість та інші показники якості. Методи та засоби контролю. Хвилястість і шорсткість поверхонь та їх контроль. Хвилястість поверхні та її параметри. Шорсткість поверхні. Параметри шорсткості і їх визначення. Нормування параметрів шорсткості, позначення їх на кресленні. Методи та засоби контролю.

Допуски та посадки підшипників кочення

Технічні вимоги до підшипників. Класи точності підшипників кочення. Нормовані поля допусків циліндричних поверхонь підшипників кочення та приєднуваних деталей. Розрахунок та вибір посадок підшипників кочення та позначення їх на кресленнях.

Контроль гладких конічних з’єднань та кутів

Нормальні кути та конусності. Система допусків кутів. Нормування допусків кутів. Елементи конусів. Допуски конусів. Утворення конічних посадок, їх види. Нормування допусків конусів. Інструментальні конуси. Методи та засоби контролю кутів і конусів.

Контроль різьбових з’єднань

Класифікація різьбових з’єднань. Основні параметри. Взаємозамінність, система допусків та посадок метричних різей. Точність виготовлення, зображення полів допусків на різьбовому профілі, умовне позначення різей на кресленнях. Спеціальні різьби. Методи та засоби контролю різьбових деталей – комплексний і диференційований. Калібри для контролю різей.

Контроль зубчастих коліс та передач

Основні експлуатаційні вимоги та вимоги до точності зубчастих коліс та передач. Норми точності та види спряжень зубчастих коліс та передач. Вибір ступенів точності та виду спряження в залежності від експлуатаційних вимог. Позначення точності коліс та передач на кресленні. Комплекси показників при контролі точності. Норми взаємозамінності конічних зубчастих та шнекових передач, параметри контролю, позначення. Методи (комплексний та диференційований) та засоби контролю зубчастих коліс та передач.

Контроль шпонкових та шліцьових з’єднань

Класифікація шпонкових та шліцьових з’єднань. Допуски та посадки шпонкових з’єднань з призматичними шпонками. Допуски та посадки шліцьових з’єднань з прямобічним профілем зубців. Допуски та посадки шліцьових з’єднань з евольвентним профілем зубців. Позначення допусків та посадок шліцьових з’єднань на кресленнях. Методи та засоби контролю шпонкових та шліцьових з’єднань.

Розмірні ланцюги

Методи розрахунку розмірних ланцюгів: метод повної взаємозамінності, методи неповної взаємозамінності (метод групового підбору, теоретико-ймовірний тощо).

Основні поняття про метрологію та технічні вимірювання

Метрологія, терміни, визначення та її задачі. Поняття про технічні вимірювання. Міжнародна система одиниць СІ. Відтворення та зберігання одиниць вимірювання. Державні та робочі еталони. Методи та засоби вимірювань. Забезпечення єдності вимірювань. Метрологічна служба України. Статистичний аналіз та оцінка похибки вимірювання.

Основи стандартизації, якості промислової продукції, сертифікації

Служби стандартизації. Стандартизація параметричних, типорозмірних рядів машин. Уніфікація та агрегатування. Економічна ефективність стандартизації. Забезпечення та управління якістю, елементи системи якості. Основні поняття в галузі якості. Етапи розвитку системи якості. Поняття про систему якості, оцінка якості, принципи її функціонування. Основи оцінки якості. Методи та засоби управління якістю. Основні відомості про стандарти серії ДСТУ ISO 9000. Основи економіки, маркетингу та законодавства в галузі якості. Методи експертних оцінок. Терміни та сутність сертифікації. Державна система сертифікації УкрСЕПРО. Основні поняття сертифікації. Сертифікація продукції, схеми та порядок проведення. Атестація виробництва. Акредитація випробувальних лабораторій.


Література

Основи взаємозамінності, стандартизації, сертифікації, акредитації та технічні вимірювання : підруч. / М.С. Когут, Н.М. Лебідь, О.В. Білоус, І.Є. Кравець. – Львів : Світ, 2010. – 528 с.


^ Основи моделювання технічних систем


Вступ

Поняття технічна і технологічна системи, виробничий процес, технологічний процес, модель, моделювання. Технологічні процеси як об’єкти моделювання. Класифікація моделей. Етапи математичного моделювання. Методи емпіричного і теоретичного досліджень. Спостереження, порівняння, вимірювання, експеримент. Абстрагування, аналіз і синтез, індукція і дедукція. Ідеалізація, формалізація, аксіоматичний метод.

Основні принципи побудови моделей детермінованих систем

Компоненти рівняння фізичних підсистем. Побудова еквівалентних схем технічних об’єктів. Методика складання топологічних рівнянь і побудова математичних моделей детермінованих технічних систем. Моделювання в системі Simulink. Основні блоки структурних моделей в системі Simulink. Найпростіша модель фізичної системи. Побудова простої моделі. Побудова ускладненої моделі. Моделювання технічних систем на основі теорії подібності. Метод аналізу розмірностей.

Основні принципи побудови моделей стохастичних систем

Технологічні процеси і технічні системи як стохастичні системи. Можливості експериментально-стохастичного моделювання. Моделювання одномірних процесів. Кореляційна залежність. Розрахунок параметрів регресії. Врахування дії збурювальних факторів у моделях одномірних процесів. Моделювання одномірних процесів з застосуванням критеріїв узгодженості.

Алгоритмізація технічних досліджень

Метод каталогу. Морфологічний аналіз. Основні принципи розв’язку інженерних задач.


Література

Стоцько З.А. Моделювання технологічних систем / З.А. Стоцько. – К. : НОК ВО при Міносвіти України, 1992.


^ Процеси та апарати переробних і харчових виробництв


Вступ

Предмет та завдання курсу. Класифікація процесів.

Гідростатика та гідродинаміка

Основне рівняння гідростатики. Закон Паскаля. Рівняння Бернуллі як закон збереження енергії потоку. Гідродинаміка. Гідравлічні машини. Переміщення рідин. Переміщення та стиснення газів.

Розділення неоднорідних систем

Методи розділення. Відстоювання. Фільтрування.

Основи теплових процесів

Теплові процеси. Основні закономірності теплопередавання. Обладнання для теплових процесів. Апаратура для нагрівання та охолодження продуктів. Методика розрахунку основних параметрів теплообмінників.

Випарювання та конденсація

Основи процесу. Розрахунок випарних апаратів. Розрахунок конденсаторів.

Основи масообмінних процесів

Масообмінні процеси. Основи масопередавання. Дифузія. Масовіддача та масопередавання.

Сушіння

Властивості вологого повітря. Основи розрахунку сушарок.

Сорбційні процеси

Абсорбція. Апаратура для здійснення процесів. Розрахунок апаратів.

Просте переганяння те ректифікація

Основні положення переганяння. Види ректифікації. Аналіз роботи ректифікаційних установок.

Кристалізація та розчинення

Основи теорії кристалізації. Розрахунок апаратури.

Екстракція

Екстрагування в системі тверде тіло–рідина. Екстрагування в системі рідина–рідина.

Механічні процеси

Класифікація. Подрібнення та сортування. Пресування та гранулювання.


Література

Еренгалиев А.Е. Проектирование процессов и аппаратов пищевых производств : учеб. пособие / А.Е. Еренгалиев, С.Л. Масленников. – Семей : СГУ им. Шакарима, 2008.

Схожі:

Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних І харчових виробництв» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних і харчових виробництв»
...
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних І харчових виробництв» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Процеси і обладнання хімічних виробництв»
Класифікація основних процесів. Загальні принципи аналізу і розрахунку процесів та апаратів. Системи одиниць вимірювання фізичних...
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних І харчових виробництв» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Процеси І обладнання хімічних виробництв»
Класифікація основних процесів. Загальні принципи аналізу І розрахунку процесів та апаратів. Системи одиниць вимірювання фізичних...
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних І харчових виробництв» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання хімічних виробництв та підприємств будівельних матеріалів»
Класифікація основних процесів. Загальні принципи аналізу І розрахунку процесів та апаратів. Системи одиниць вимірювання фізичних...
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних І харчових виробництв» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Промислове і цивільне будівництво»
move to 0-21563264
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних І харчових виробництв» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Автомобільні дороги і аеродроми»
move to 0-21563267
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних І харчових виробництв» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Міське будівництво та господарство»
move to 0-21563265
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних І харчових виробництв» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Мости і транспортні тунелі»
move to 0-21563268
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних І харчових виробництв» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Хімічні технології тугоплавких неметалевих І силікатних матеріалів»
Технологія І обладнання виробництва в’яжучих матеріалів та виробів на їх основі. Технологія І обладнання виробництва кераміки та...
Перелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Обладнання переробних І харчових виробництв» iconПерелік дисциплін, які виносяться для вступу на освітньо-кваліфікаційний рівень магістра зі спеціальності «Хімічні технології тугоплавких неметалевих і силікатних матеріалів»
Технологія і обладнання виробництва в’яжучих матеріалів та виробів на їх основі. Технологія і обладнання виробництва кераміки та...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи