Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення icon

Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення
Скачати 72.34 Kb.
НазваПравила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення
Дата11.07.2012
Розмір72.34 Kb.
ТипПравила

ЗАТВЕРДЖУЮ

Ректор СумДУ, професор


___________ А.В.Васильєв

“­­­­­_______“ 2007р.


Правила

внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету


1 Загальні положення


1.1 Дані правила розроблені у відповідності до Конституції та законодавства України, інших нормативних актів, Положення про студентський гуртожиток Сумського державного університету, затвердженого 13 січня 2005р. та поширюються на студентів СумДУ, які проживають у гуртожитках.

1.2 Вселення студентів у студентські гуртожитки здійснюється за ордерами, виданими Відділом по роботі з молоддю в гуртожитках на підставі особистих заяв та наказу ректора про поселення.

1.3 Особа, якій надається гуртожиток, зобов'язана особисто пред'явити паспорт і здати необхідні документи адміністратору гуртожитку (див п.2), повинна пройти інструктаж з техніки безпеки, протипожежної безпеки при експлуатації електроприладів, ознайомитись з правилами внутрішнього розпорядку а також порядком виселення з гуртожитку. Інструктаж здійснюється адміністратором гуртожитку. Протягом терміну проживання у гуртожитку студенти повинні проходити інструктаж, який здійснюють представники медичних закладів, санітарно-епідеміологічних та інших служб.

1.4 Документи на реєстрацію осіб, які поселяються у гуртожиток, подаються паспортисту у порядку, встановленому Міністерством внутрішніх справ України.

1.5 Студенти, які мешкають у гуртожитку, можуть бути, в разі потреби, тимчасово переселені в іншу кімнату або гуртожиток на основі розпорядження або наказу адміністрації університету.

1.6 Студенти, які перебуватимуть в академічній відпустці, при відрахуванні з університету незалежно від підстав, зобовґязані звільнити гуртожиток протягом трьох днів від дня виходу відповідного наказу (розпорядження).


^ 2 Умови поселення


2.1.Особа, яка поселяється в гуртожиток, подає адміністратору гуртожитку такі документи:

- заява про поселення;

- паспорт;

- для військовозобовґязаних: військовий квиток або посвідчення призовника з відміткою про зняття з військового обліку;

- дві фотокартки (3x4).

2.2 Протягом тижня з моменту поселення студент зобовґязаний укласти договір найму житла за встановленою формою. У разі відмови укласти договір студент виселяється без надання іншого житла.


^ 3 Умови проживання


Майно для особистого користування, а також речі загального користування видаються адміністратором гуртожитку, мешканцям під їх особисту відповідальність. Опис майна, підписаний мешканцем кімнати, зберігається у адміністратора гуртожитку. За речі, які не здані на зберігання, адміністрація відповідальності не несе.

3.1 Мешканцям гуртожитку адміністрацією університету видаються перепустки на право входу в гуртожиток.

3.2 Вхід до гуртожитку дозволяється:

- мешканцям даного гуртожитку до 23.00 години за перепустками. Після 23.00 години вхід дозволяється у виключних випадках за заздалегідь виданим письмовим дозволом адміністратора гуртожитку. У мешканців, що з'явилися до гуртожитку після 23.00 години без попередження, вилучається перепустка і передається адміністрації гуртожитку;

- відвідувачам у навчальні дні з16.00 до 22.00год., у вихідні та святкові дні – з 09.00 до 23.00год. при пред'явленні черговому документа, що засвідчує його особу (прибуття та вибуття гостя реєструється в книзі відвідувачів). Мешканець зобов'язаний особисто зустрічати гостя при вході, і провести його при залишенні гуртожитку. Відвідувачам забороняється знаходження у гуртожитку за відсутності особи, яку вони відвідують.

- режим відвідування батьками та найближчими родичами студентів встановлюється за погодженням з адміністратором гуртожитку.

Відвідування гуртожитку гостями дозволяється за умови, якщо таке відвідування не порушує прав мешканців.

3.3 Відповідальність за своєчасне залишення відвідувачами гуртожитку і дотримання ними правил внутрішнього розпорядку несуть мешканці, які запросили згаданих осіб.

3.4 Культурно-масові заходи в гуртожитку здійснюються за планом, розробленим Відділом по роботі з молоддю в гуртожитках та Студентською радою гуртожитку. Всі заходи повинні закінчуватись до 22-00 години. З 22-00 години до 7-00 години ранку в гуртожитку мешканці повинні додержуватися тиші.


^ 4 Мешканці гуртожитку мають право:


4.1 Користуватися приміщеннями навчального і культурно-побутового призначення, обладнанням і майном гуртожитку.

4.2 Вимагати своєчасного ремонту або зміни обладнання, твердого та м’якого інвентаря гуртожитку, а також усунення недоліків у побутовому забезпеченні.

4.3 Обирати раду студентського гуртожитку і бути обраним до її складу.

4.4 Брати участь через студраду у вирішенні питань, пов'язаних з покращенням житлово-побутових умов, організації в оформленні житлових кімнат і приміщень гуртожитку, роботи обслуговуючого персоналу та інших.

4.5 Звертатися із скаргами до керівництва навчального закладу щодо роботи обслуговуючого персоналу і житлово-побутових умов, які не відповідають вимогам Положення про студентський гуртожиток СумДУ та нормам обладнання та утримання гуртожитків.

4.6 Брати участь у культурно-масових заходах, роботі секцій, клубів гуртожитку за інтересами.


5 Мешканці гуртожитку зобов'язані:


5.1 В разі необхідності прибуття до гуртожитку після 23.00год.отримати попередню згоду співмешканців кімнати та повідомити адміністрацію гуртожитку про причини та час затримки.

5.2 Знати і дотримуватись Правил внутрішнього розпорядку гуртожитку та виконувати розпорядження адміністрації.

5.3 Своєчасно вносити плату у встановлених розмірах за користування гуртожитком.

5.4 Підтримувати чистоту і порядок в житлових кімнатах, місцях загального користування і брати участь у всіх видах робіт, пов'язаних із самообслуговуванням, брати участь у чергуванні по секції та по гуртожитку, упорядкуванні території, яка закріплена за гуртожитком.

5.5 При святкуванні дня народження та інших свят у гуртожитку студент повинен завчасно написати заяву встановленого зразка на ім'я адміністратора.

5.6 Підтримувати в належному стані зовнішній вигляд та стан житлової кімнати, після закінчення дії договору по найму житла здавати кімнату адміністратору.

5.7 Дбайливо ставитись до державної власності - приміщень, обладнання, майна гуртожитку, економно витрачати електроенергію та воду.

5.8 Використовувати надану житлову площу, обладнання та інвентар за призначенням.

5.9 Відповідальність за своєчасне залишення відвідувачами гуртожитку і дотримання ними правил внутрішнього розпорядку несуть мешканці, які запросили згаданих осіб.

5.10 Своєчасно давати заявки на ремонт електричного, сантехнічного обладнання і меблів.

5.11 Відшкодувати заподіяні матеріальні збитки у відповідності з діючим законодавством.

5.12 Про всі надзвичайні події у гуртожитку терміново сповіщати адміністратора гуртожитку і студентську раду.

5.13 Дотримуватися правил техніки безпеки, пожежної безпеки при користуванні електричними приладами.

5.14 Не допускати перенавантаження електромережі.

5.15 Виключити будь-які дії, що можуть порушити нормальні умови життя та відпочинку інших людей.

5.16 При залишенні гуртожитку понад 2 доби письмово попереджати адміністратору гуртожитку та старосту секції, вказати адресу, куди вибув, одержане майно і ключі від кімнати здати адміністратору гуртожитку, а особисті речі - до камери схову.

^ 6 Мешканцям гуртожитку забороняється:


6.1 Самовільно переселятися з однієї кімнати в іншу.

6.2 Приносити і вживати спиртні напої, наркотичні засоби, палити в приміщеннях та на території гуртожитку, з'являтися до гуртожитку у нетверезому стані.

6.3 Самовільно замінювати дверний замок.

6.4 Передавати ключі від житлових кімнат стороннім особам.

6.5 Наклеювати або прибивати на стінах оголошення, фотографії та інше.

6.6 Самовільно проводити ремонт електроустаткування, вмикати електроопалювальні прилади в житлових кімнатах.

6.7 Переробляти і переносити інвентар і меблі із однієї кімнати до іншої, або виносити з робочих кімнат.

6.8 Грати у карти та інші азартні ігри.

6.9 Створювати шум, а також вмикати радіотелевізійну апаратуру на гучність, яка перевищує чутність кімнати.

6.10 Тримати домашніх тварин.

6.11 Приносити до гуртожитку і використовувати зброю, та не за призначенням використовувати засоби захисту.

6.12 Встановлювати без дозволу адміністрації гуртожитку додаткові електроспоживаючі прилади.


^ 7 Заохочення і стягнення


7.1 За активну участь у культурно-масових заходах і в роботі із покращення умов проживання і побутового обслуговування мешканці гуртожитку заохочуються:

- подякою, почесною грамотою, нагородженням пам'ятними подарунками або грошовою премією. Мешканці кращих кімнат гуртожитку можуть бути нагороджені додатковим обладнанням і інвентарем, непередбаченим "Типовими нормами обладнання гуртожитків".

7.2 За порушення Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку, на мешканців накладається стягнення:

  • зняття балів з загального рейтингу;

  • виселення з гуртожитку.

7.3 Заохочення і стягнення студентам та мешканцям гуртожитків - у встановленому порядку виносяться ректором або проректором навчального закладу за поданням студентської ради гуртожитку, Відділом по роботі зі студентською молоддю в гуртожитках і адміністратора гуртожитку.


Дані правила поширюються на відвідувачів гуртожитку (в частині, що стосуються правил перебування у приміщеннях гуртожитку). За дотриманням Правил внутрішнього розпорядку відвідувачами відповідає мешканець гуртожитку, який цього відвідувача запросив.


Проректор з НПР та гуманітарних питань Н.Д.Світайло


ПОГОДЖЕНО:


Юристконсульт О.Вакуленко


Начальник ВК О.Є.Крупіна


Голова ПОС СумДУ Г.В.Яковлєва

Схожі:

Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення iconПравила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення
Дані правила розроблені у відповідності до Конституції та законодавства України, інших нормативних актів, Положення про студентський...
Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення iconПравила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення
move to 0-17079606
Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення iconПравила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Миколаївського державного університету ім. В. О. Сухомлинського
move to 1891-19415
Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення iconПравила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Національного авіаційного університету загальні положення
Правила встановлюють єдиний внутрішній розпорядок діяльності гуртожитку, визначають порядок поселення, виселення, обов’язки та відповідальність...
Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення iconПравила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках загальні положення
Правила встановлюють єдиний внутрішній розпорядок діяльності гуртожитку, визначають порядок поселення, виселення, обов’язки та відповідальність...
Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення iconПро пропускний режим в студентських гуртожитках університету
З метою запобігання правопорушень у студентських гуртожитках сторонніми особами, посилення відповідальності за дотриманням правил...
Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення iconПравила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Миколаївського державного університету ім. В. О. Сухомлинського
Поселення, аспірантів, слухачів підготовчих відділень університету І студентів факультетів, в окремих випадках викладачів в студентські...
Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення iconПоложення про студентський гуртожиток Конотопського інституту Сумського державного університету та його структурних підрозділів І. Загальні положення
Дане положення встановлює порядок надання жилої площі в студентських гуртожитках кі сумду та його структурних підрозділах (далі Заклад),...
Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення iconПравила внутрішнього трудового розпорядку студентського містечка нуфвсу. І. Загальні положення 1
«Про відпустки» та інших нормативно-правових актів. Мета правил внутрішнього трудового розпорядку полягає в регулюванні трудових...
Правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Сумського Державного університету 1 Загальні положення iconЗатверджено” “погоджено”
Дане положення встановлює порядок надання жилої площі в студентських гуртожитках Сумського державного університету, користування...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи