Конспект лекцій з дисципліні «випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв» icon

Конспект лекцій з дисципліні «випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв»
Скачати 11.08 Kb.
НазваКонспект лекцій з дисципліні «випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв»
Дата12.07.2012
Розмір11.08 Kb.
ТипКонспект

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ

МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


Конспект лекцій з дисципліні

«ВИПРОБУВАННЯ, ЕКСПЛУАТАЦІЯ ТА РЕМОНТ

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ ПРИСТРОЇВ»

(для студентів 4,5 курсів всіх форм навчання напряму підготовки 0922

(6.050702) «Електромеханіка», спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод»)


Харків – ХНАМГ – 2010


Конспект лекцій з дисципліни «Випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв» (для студентів 4,5 курсів всіх форм навчання напряму підготовки 0922 (6.050702) «Електромеханіка», спеціальності «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод») /Авт.: Д.Ю. Зубенко. – Харків – ХНАМГ: 2010. – 50 с.


Автори: Д.Ю. Зубенко


Рецензент: доцент кафедри електротранспорту ХНАМГ

П.М. Пушков

Схожі:

Конспект лекцій з дисципліні «випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв» iconПрограма І робоча програма навчальної дисципліни «Випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 092200 «Електромеханічні системи автоматизації та електропривод»
Програма І робоча програма навчальної дисципліни Випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв
Конспект лекцій з дисципліні «випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв» iconКонспект лекцій з дисципліни «випробування, експлуатація та ремонт рухомого складу»
Конспект лекцій з дисципліни «випробування, експлуатація та ремонт рухомого складу» (для студентів 4 курсу денної та 5 заочної форм...
Конспект лекцій з дисципліні «випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв» iconМетодичні вказівки по виконанню лабораторної роботи по дисципліні "Технічна експлуатація літальних апаратів і двигунів" для студентів 4 курсу механічного факультету спеціальності 05. 22. 20 "Експлуатація і ремонт засобів транспорту"
Аналіз методів планування і деспетчеризації процесів експлуатації повітряних суден
Конспект лекцій з дисципліні «випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв» iconІ. Л., Клімов А. О. Конспект лекцій з дисципліни "Експлуатація інженерних мереж"
Міське будівництво І господарство" спеціалізації "Технічне обслуговування, ремонт І реконструкція будівель"
Конспект лекцій з дисципліні «випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв» iconПрограма І робоча програма навчальної дисципліни «Випробування, експлуатація та ремонт рухомого складу для студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності 092200 «Електричний транспорт»
Програма І робоча програма навчальної дисципліни Випробування, експлуатація та ремонт рухомого складу
Конспект лекцій з дисципліні «випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв» iconКонспект лекцій
Конспект лекцій з дисциплін Ремонт транспортних засобів", "Ремонт технічних засобів електричного транспорту". Частина ІІ (для студентів...
Конспект лекцій з дисципліні «випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв» iconКонспект лекцій для студентів спеціальності 090209 «Гідравлічні і пневматичні машини» денної та заочної форм навчання
Експлуатація та обслуговування машин: Конспект лекцій /Укладач В. Ф. Герман. – Суми: Вид-во СумДУ, 2009. 98 с
Конспект лекцій з дисципліні «випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв» iconКонспект лекцій для студентів спеціальності 090209 «Гідравлічні і пневматичні машини» денної та заочної форм навчання
Експлуатація та обслуговування машин: Конспект лекцій /Укладач В. Ф. Герман. – Суми: Вид-во СумДУ, 2009. 98 с
Конспект лекцій з дисципліні «випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв» iconПрограма фахового вступного випробування для вступу на навчання за освітньо-професійною програмою «бакалавр» на базі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста Напрям підготовки: 050503 «Машинобудування»
Програма фахових вступних випробувань передбачає перевірку знань по комплексу основних дисциплін, які вивчаються у технікумах по...
Конспект лекцій з дисципліні «випробування, експлуатація та ремонт електромеханічних пристроїв» iconКонспект лекцій) Київ 2006 удк 656. 71. 06: 629 08(075. 8)
С 302 Експлуатація технічних засобів служби авіаційної безпеки: Конспект лекцій. –К.: Нау, 2006. – 100 с
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи