Одеський державний екологічний університет 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67 icon

Одеський державний екологічний університет 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67
Скачати 156.1 Kb.
НазваОдеський державний екологічний університет 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67
Дата28.07.2012
Розмір156.1 Kb.
ТипДокументи


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67

E-mail – synop@ogmi.farlep.odessa.ua, WWW – www.ogmi.farlep.odessa.ua


ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ


Комітет з конкурсних торгів Одеського державного екологічного університету відповідно до вимог Закону № 2289-VI від 1 червня 2010 року „Про здійснення державних закупівель” (із змінами) (далі - Закон), запрошує Вашу організацію прийняти участь у торгах шляхом застосування процедури запиту цінових пропозицій. Торги проводяться з визначенням одного переможця.

^ Назва предмету закупівлі: Послуги з видалення твердих відходів Код ДК 016-97 (90.00.2).

Адреса замовника: Одеський державний екологічний університет, код організації за ЄДРПОУ - 26134086, місцезнаходження – 65016, м. Одеса, вул. Львівська,15.

Реєстраційний рахунок Замовника: 35216008000202, 35229006000202.

Відповідальний за проведення закупівлі: Проректор з НПД та РУ Петерсон Валерій Борисович, член комітету з конкурсних торгів, 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15.

Місце та строк надання послуг – місце згідно з Додатком № 1, строк надання послуг січень - грудень 2012 року.

Кінцевий термін та місце подання цінових пропозицій (відсилка по пошті або особисто): 19.12.2011 р. об 11:00 годині за адресою 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, кім. 225.

Місце та дата розкриття цінових пропозицій: 19.12.2011 р. об 11:30 годині за адресою 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, кім.312.

Строк дії цінової пропозиції: 120 календарних днів.

Додаткова інформація:

Опис предмета закупівлі, в тому числі необхідні технічні та інші параметри наведені у Додатку №1. Форма пропозиції наведена у Додатку №2. Документальне підтвердження відповідності Учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам (ст. 16, 17 Закону) наведений у Додатку № 3. Істотні умови договору на закупівлю послуг з видалення твердих відходів визначені у проекті договору у Додатку №4.

Адреса веб-порталу Уповноваженого органу, на якому розміщена інформація про закупівлю – www.tender.me.gov.ua.

Адреса веб-сайту, на якому додатково розміщується інформація про закупівлю – www.odeku.edu.ua.

Просимо надати цінові пропозиції щодо закупівлі послуг з видалення твердих відходів з урахуванням всіх витрат, поставки, установки, податків та інших зборів і обов’язкових платежів, підвищення заробітної платні, страхування, паливо-мастильних матеріалів тощо.

Ціна пропозиції розраховується у національній валюті (гривні).

Учасник має право подати тільки одну цінову пропозицію, альтернативні пропозиції не розглядаються.

Цінова пропозиція подається у письмовій формі за підписом уповноваженої посадової особи Учасника, прошита, пронумерована та скріплена печаткою у запечатаному конверті. Усі сторінки цінової пропозиції Учасника процедури закупівлі повинні бути пронумеровані та містити підпис уповноваженої посадової особи Учасника процедури закупівлі, а також відбитки печатки. Цінова пропозиція запечатується в одному конверті, який у місцях склеювання повинен містити відбитки печатки Учасника процедури закупівлі, з поміткою „Закупівля послуг з видалення твердих відходів” не розкривати до 11:30 год. 19.12.2011 року”.

На конверті позначається назва закупівлі, ім'я, адреса Учасника та телефон, щоб була можливість повернути пропозицію не відкритою, у випадку її запізнення. Якщо конверт не запечатаний або не підписаний у відповідності з вищенаведеними вимогами, Замовник не несе відповідальності за неправильне або передчасне відкриття пропозиції.

Пропозиції повинні бути одержані за адресою не пізніше часу та дати, зазначених в запиті. Пропозиції, отримані Замовником після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються Учасникам, що їх подали. До участі у процедурі розкриття цінових пропозицій запрошуються всі учасники, що подали свої пропозиції.

Цінові пропозиції відхиляються, у разі якщо вони не відповідають вимогам замовника, зазначеним у запиті, або з підстав, зазначених у ст. 17 Закону.

Загальний строк для розгляду цінових пропозицій не буде перевищувати 5 днів з дня розкриття пропозицій.

Переможцем процедури запиту цінових пропозицій визнається учасник, який подав пропозицію, що відповідає вимогам замовника, зазначеним у запиті цінових пропозицій, та має найнижчу ціну.

Копія протоколу розкриття цінових пропозицій надається будь-якому з учасників на його письмовий запит протягом одного робочого дня з дня надходження такого запиту.

Замовник акцептує цінову пропозицію в день визначення переможця. Протягом одного робочого дня з дня прийняття рішення про визначення переможця замовник зобов’язаний надіслати переможцю процедури закупівлі повідомлення про акцепт цінової пропозиції, а всім учасникам – повідомлення про результати процедури запиту цінових пропозицій із зазначенням найменування та місцезнаходження учасника – переможця.

Замовник укладає з переможцем договір про закупівлю відповідно до основних умов договору, зазначених у запиті, у строк не раніше ніж через п’ять робочих днів з дня публікації в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель повідомлення про акцепт цінової пропозиції, але не пізніше ніж через 14 днів з дня визначення переможця.

Замовник відміняє процедуру запиту цінових пропозицій та має право визнати її такою, що не відбулася, у випадках, зазначених ст. 30 Закону.

Істотні умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту пропозиції конкурсних торгів та не повинні змінюватися після підписання договору про закупівлю до повного виконання зобов’язань сторонами. Дія договору про закупівлю може продовжуватися на строк, достатній для проведення процедури закупівлі на початку наступного року, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної у договорі, укладеному в попередньому році, якщо видатки на цю мету затверджено в установленому порядку.

Договір про закупівлю буде укладено у відповідності до розділу IX Закону про здійснення державних закупівель.

^ Способи зв’язку для отримання додаткової інформації: за телефоном (0482)42-77-65, або за адресою Замовника.

Заступник голови комітету з конкурсних торгів Сербов М. Г.


Відповідальний член комітету з конкурсних торгів Петерсон В.Б.


Секретар комітету з конкурсних торгів Бондаренко В.М.


М.П.


^ Додаток №1 до Запиту цінових пропозицій на закупівлю

послуг з видалення твердих відходів


Технічні вимоги до послуг з видалення твердих відходівАдреса обєкта


Кількість контейнерів


Кількість та час вивозів

Гуртожиток №1

В’їзд з боку вул. Львівська,15а

В’їзд з боку вул. Макаренко, пров. Дачний
2

2

7 разів на тиждень

дений вивіз з 9:00 до 16:00

Гуртожиток №2 – вул. Львівська, 15б

В’їзд з боку вул. Ялинкова4


7 разів на тиждень

дений вивіз з 9:00 до 16:00

НЛК №1 – вул. Львівська, 15

В’їзд з боку вул. Абрикосова2

3 разів на тиждень

дений вивіз з 8:00 до 16:00


ГФЛ – пров. Цегляний, 1а

1

2 рази на місяць

дений вивіз з 8:00 до 16:00


НЛК №2 в’їзд з боку вул. Макаренко

1

3 рази на тиждень

дений вивіз з 8:00 до 16:00
Вивіз здійснюється на протязі 2012 року


Додаток 2


ПРОПОЗИЦІЯ


Ми, (назва Учасника), згідно з вимогами Замовника торгів, надаємо свою пропозицію щодо участі у торгах на закупівлю послуг з видалення твердих відходів:


Повне найменування Учасника:

Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ:

Поштова адреса (місце знаходження), тел., тел/факс:

Банківські реквізити:

Цінова пропозиція:

_________________ грн. (_________________________________ грн., в т. ч. ПДВ)

словами


Вивчивши умови запрошення до участі, ми, уповноважені на підписання Договору, маємо можливість та погоджуємося виконати вимоги Замовника:


1. До акцепту пропозиції, даний документ має силу попереднього договору між нами. Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми візьмемо на себе зобов’язання виконати всі умови, передбачені Договором.

2. Ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції протягом 120 календарних днів з дня розкриття пропозицій, встановленого Вами. Наша пропозиція буде обов’язковою для нас і може бути акцептована Вами у будь-який час до закінчення зазначеного терміну.

3. Ми погоджуємося з умовами, що Ви можете відхилити нашу чи всі пропозиції.

4. Ми погоджуємося з усіма істотними умовами Договору, зазначені у запиті. Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми зобов’язуємося підписати Договір із Замовником не раніше ніж через п’ять робочих днів з дня публікації в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель повідомлення про акцепт цінової пропозиції, але не пізніше ніж через 14 днів з дня визначення переможця.


Додаток 3


Документальне підтвердження відповідності Учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам (ст.16, 17 Закону) – надається Учасником у складі пропозиції


- довідка про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, а саме: перелік майна (власного чи орендованого), майнового комплексу, приміщень, (у тому числі складських приміщень, земельної ділянки, обладнання, транспортних засобів, тощо), які використовуються Учасником при постачанні товарів, що є предметом закупівлі. Учасник може включити додатково до цієї довідки також іншу інформацію, що відноситься до цього тематичного пункту по суті та яку він вважає за потрібне зазначити;

- наявність працівників відповідної кваліфікації (для постачання послуг тощо), які мають необхідні знання і досвід (надається у формі переліку працівників (П. І. Б.) з вказівкою освітнього рівня, посади та стажу роботи);

- наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічних договорів. Надається у формі переліку договорів(або інших документів): назва організації, адреса, телефон для зв’язку, предмет договору та вартість кожного договору на поставлені послуги за 2010 - 2011 рр. (обов'язково додати 3-5 копій аналогічних договорів або інших документів за цей період).

- наявність фінансової спроможності на протязі 9 місяців 2011 року, а саме:

а) для юридичної особи:

1) баланс (форма №1), звіт про фінансові результати (форма № 2);

2) звіт про рух грошових коштів;

3) оригінал довідки з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами станом на 1.12.2011 року;

б) для фізичної особи-підприємця:

1) звіт суб’єкта малого підприємництва-фізичної особи – платника єдиного податку Додаток 3;

2) оригінал довідки з обслуговуючого банку про рух грошових коштів за останні 12 календарних місяців, що передують місяцю розкриття пропозиції;

3) оригінал довідки з обслуговуючого банку про відсутність (наявність) заборгованості за кредитами станом на 1.12.2011 року.

4. Інші документи:

- Довідка, складена у довільній формі, яка містить відомості про підприємство:

а) реквізити (адреса – юридична та фактична, телефон, факс, телефон для контактів);

б) керівництво (посада, прізвище, ім’я, по батькові, телефон для контактів) – для юридичних осіб;

в) форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма (для юридичних осіб).

- Копія Статуту або іншого установчого документу.

- Оригінал чи нотаріально завірена копія довідки з податкової інспекції про наявність/відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів (обов’язкових платежів), дійсну на момент розкриття пропозиції конкурсних торгів або на більш пізню дату.

- Оригінал або нотаріально завірена копія довідки Відділу з питань банкрутства або Державного Департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України про відсутність підприємства – учасника в єдиній базі даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, не більше місячної давнини відносно дати розкриття пропозицій конкурсних торгів, зазначеної в оголошенні, або на більш пізню дату.

- Документальне підтвердження того, що учасника не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення у сфері державних закупівель корупційного правопорушення, підписане уповноваженою посадовою особою учасника та завірене печаткою учасника*.

- Оригінал або нотаріально завірена копія довідки управління інформаційних технологій з Міністерства внутрішніх справ України (документальне підтвердження того, що фізичну особу, яка є учасником не було засуджено за злочин, пов'язаний з порушенням процедури закупівлі, чи інший злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку).

- Документальне підтвердження того, що уповноважену особу Учасника (для юридичних осіб), не було засуджено за злочин, пов'язаний з порушенням процедури закупівлі, чи інший злочин, вчинений з корисливих мотивів, судимість з якої не знято або не погашено у встановленому законом порядку, підписане уповноваженою посадовою особою учасника та завірене печаткою учасника*.

- Копія свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності).

- Копія Довідки про взяття на облік платника податків;

- Копія Свідоцва про реєстрацію платника податку на додану вартість, якщо Учасник є платником податку на додану вартість;

- Копія довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (для юридичних осіб)

- Копія свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи – підприємця.

- Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (для фізичних осіб).


Повноваження щодо підпису документів пропозиції конкурсних торгів учасника процедури закупівлі підтверджується одним з наведених документів: випискою з протоколу засновників, наказом про призначення, довіреністю, дорученням, або іншим документом.


* Ці вимоги не стосуються учасників, які здійснюють діяльність без печатки згідно з чинним законодавством, за винятком оригіналів чи нотаріально завірених документів, виданих учаснику іншими органами (підприємствами, установами.)


Додаток № 4


Проект договору

на закупівлю послуг за державні кошти


м. Одеса 2012 року


Одеський державний екологічний університет, в особі Ректора Степаненко Сергія Миколайовича, що діє на підставі Статуту ВУЗу від 03.03.2009 р. (далі - Замовник), 65016, м. Одеса, вул. Львівська,15, код ЄДРПОУ 26134086, МФО 828011, р/р 35216008000202, 35229006000202, ГУДКУ В Одеській обл., м. Одеса, з однієї сторони, і ___________________________________________, в особі ____________________, що діє на підставі ___________________________ (далі - Виконавець), з іншої сторони, разом - Сторони уклали цей договір про таке (далі - Договір):


^ I. Предмет договору


1.1. Виконавець зобов’язується у 2012 року надати Замовникові послуги з видалення твердих відходів (далі по тексту ТПВ), зазначені у Додатку до Договору № __, а Замовник - прийняти і оплатити послуги.

1.2. Найменування послуг: код ДК 016-97 90.00.2 “Послуги з видалення твердих побутових відходів” послуги з видалення твердих відходів.

Кількість послуг: ________________________________________________________.

1.3. Обсяги закупівлі послуг можуть бути зменшені залежно від реального фінансування видатків.


II. Якість товару


Виконавець повинен надати Замовнику послуги, якість яких відповідає умовам _____________________________________________________________________________.


III. Ціна договору


3.1. Ціна цього Договору становить ________________________________________

(вказати цифрами та словами)

гривень у т. ч. ПДВ _____________________.

3.2. Ціна цього Договору може бути зменшена за взаємною згодою Сторін _____________________________________________________________________________.


^ IV. Порядок здійснення оплати


4.1. Розрахунки проводяться шляхом оплати Замовником після підписання Сторонами Акту наданих послуг __________________________________________________________.

4.2. До рахунка додаються: ______________________________________.


V. Надання послуг


5.1. Строк (термін) надання послуг – січень – грудень 2012 року.

5.2. Місце поставки товарів: у Додатку до Договору № ___.


VI. Права та обов’язки сторін


6.1. Замовник зобов’язаний:

6.1.1. Своєчасно та в повному обсязі сплачувати за надані послуги;

6.1.2. Приймати надані послуги згідно з ____________________;

6.1.3. Інші обов’язки: _____________________________________________________.


6.2. Замовник має право:

6.2.1. Достроково розірвати цей Договір у разі невиконання зобов'язань Виконавцем, повідомивши про це його у строк не пізніше ніж за 15 днів до розірвання Договору;

6.2.2. Контролювати надання послуг у строки, встановлені цим Договором;

6.2.3. Зменшувати обсяг надання послуг та загальну вартість цього Договору залежно від реального фінансування видатків. У такому разі Сторони вносять відповідні зміни до цього Договору;

6.2.4. Повернути рахунок Виконавцю без здійснення оплати в разі неналежного оформлення документів, зазначених у пункті 4.2 розділу IV цього Договору (відсутність печатки, підписів тощо);

6.2.5. Інші права: _________________________________________________________.


6.3. Виконавець зобов'язаний:

6.3.1. Забезпечити надання послуг у строки, встановлені цим Договором;

6.3.2. Забезпечити надання послуг, якість яких відповідає умовам, установленим розділом II цього Договору;

6.3.3. Інші обов’язки: _____________________________________________________.


6.4. Виконавець має право:

6.4.1. Своєчасно та в повному обсязі отримувати плату за надані послуги;

6.4.2. На дострокове надання послуг за письмовим погодженням Замовника.

6.4.3. У разі невиконання зобов'язань Замовником Виконавець має право достроково розірвати цей Договір, повідомивши про це Замовника у строк не пізніше, ніж за 15 днів до розірвання Договору;

6.4.4. Інші права: _________________________________________________________.


VII. Відповідальність сторін


7.1. У разі невиконання або неналежного виконання своїх зобов'язань за Договором Сторони несуть відповідальність, передбачену законами та цим Договором.

7.2. У разі невиконання або несвоєчасного виконання зобов'язань при закупівлі послуг за бюджетні кошти Виконавець сплачує Замовникові неустойку у розмірі _____________________________________________________________________________.

7.3. Види порушень та санкції за них, установлені Договором:

_____________________________________________________________________________.


VIIІ. Обставини непереборної сили


8.1. Сторони звільняються від відповідальності за невиконання або неналежне виконання зобов'язань за цим Договором у разі виникнення обставин непереборної сили, які не існували під час укладання Договору та виникли поза волею Сторін (аварія, катастрофа, стихійне лихо, епідемія, епізоотія, війна тощо).

8.2. Сторона, що не може виконувати зобов'язання за цим Договором унаслідок дії обставин непереборної сили, повинна не пізніше ніж протягом 3 днів з моменту їх виникнення повідомити про це іншу Сторону у письмовій формі.

8.3. Доказом виникнення обставин непереборної сили та строку їх дії є відповідні документи, які видаються Торгово-промисловою палатою України.

8.4. У разі, коли строк дії обставин непереборної сили продовжується більше ніж 30 днів, кожна із Сторін в установленому порядку має право розірвати цей Договір.


ІХ. Вирішення спорів


9.1. У випадку виникнення спорів або розбіжностей Сторони зобов’язуються вирішувати їх шляхом взаємних переговорів та консультацій.

9.2. У разі недосягнення Сторонами згоди спори (розбіжності) вирішуються у судовому порядку (відповідно до діючого законодавства України через Господарський суд).


^ X. Строк дії договору


10.1. Цей Договір набирає чинності з ____________________ і діє до 31 грудня 2012 року.

10.2. Цей Договір укладається і підписується у двох примірниках, що мають однакову юридичну силу.


ХІ. Інші умови


_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________.


XII. Додатки до договору


Невід'ємною частиною цього Договору є: _____________.


XIІІ. Місцезнаходження та банківські реквізити сторін


ЗАМОВНИК: ВИКОНАВЕЦЬ:

Одеський державний

екологічний університет

Код ЄДРПОУ 26134086,

65016, м. Одеса, вул. Львівська,15

тел/факс (0482) 42-77-65

Р/р 35216008000202, 35229006000202

ГУДКУ В Одеській обл., м. Одеса,

МФО 828011

Ректор


_____________ Степаненко С.М. _________________

Схожі:

Одеський державний екологічний університет 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67 iconІнформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника Замовник: > Найменування. Одеський національний університет імені І.І. Мечникова
Серотюк Володимир Іванович, проректор, 65082, м. Одеса, вул Єлісаветинська 12, тел/факс (048)723-34-75, Танащук Анжела Павлівна,...
Одеський державний екологічний університет 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67 iconІнформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника Замовник: > Найменування. Одеський національний університет імені І.І. Мечникова
Серотюк Володимир Іванович, проректор, 65082, м. Одеса, вул Єлісаветинська 12, тел/факс (048)723-34-75, Танащук Анжела Павлівна,...
Одеський державний екологічний університет 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67 iconІнформація про застосування процедури закупівлі в одного учасника Замовник: > Найменування. Одеський національний університет імені І.І. Мечникова
Серотюк Володимир Іванович, проректор, 65082, м. Одеса, вул Єлісаветинська 12, тел/факс (048)723-34-75, Танащук Анжела Павлівна,...
Одеський державний екологічний університет 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67 iconПро проведення відкритих торгів Замовник: Одеська національна морська академія Ідентифікаційний код за єдрпоу: 01127799 Місцезнаходження: м. Одеса, вул. Дідріхсона №8, 65029 Реєстраційний рахунок замовника: 35225020000118
Одеса, вул. Дідріхсона, 8, тел.: (+38 048) 777-57-74, тел./факс: (+38 0482) 34-52-67
Одеський державний екологічний університет 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67 iconПро проведення відкритих торгів Замовник: Одеська національна морська академія Ідентифікаційний код за єдрпоу: 01127799 Місцезнаходження: м. Одеса, вул. Дідріхсона №8, 65029 Реєстраційний рахунок замовника: 35225020000118
Одеса, вул. Дідріхсона, 8, тел.: (+38 048) 777-57-74, тел./факс: (+38 0482) 34-52-67
Одеський державний екологічний університет 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67 iconПро проведення відкритих торгів Замовник: Одеська національна морська академія Ідентифікаційний код за єдрпоу: 01127799 Місцезнаходження: м. Одеса, вул. Дідріхсона №8, 65029 Реєстраційний рахунок замовника: 35225020000118
Одеса, вул. Дідріхсона, 8, тел.: (+38 048) 777-57-74, тел./факс: (+38 0482) 34-52-67
Одеський державний екологічний університет 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67 iconПро проведення відкритих торгів Замовник: Одеська національна морська академія Ідентифікаційний код за єдрпоу: 01127799 Місцезнаходження: м. Одеса, вул. Дідріхсона №8, 65029 Реєстраційний рахунок замовника: 35225020000118
Одеса, вул. Дідріхсона, 8, тел.: (+38 048) 777-57-74, тел./факс: (+38 0482) 34-52-67
Одеський державний екологічний університет 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67 iconПро проведення відкритих торгів Замовник: Одеська національна морська академія Ідентифікаційний код за єдрпоу: 01127799 Місцезнаходження: м. Одеса, вул. Дідріхсона №8, 65029 Реєстраційний рахунок замовника: 35225020000118
Одеса, вул. Дідріхсона, 8, тел.: (+38 048) 777-57-74, тел./факс: (+38 0482) 34-52-67
Одеський державний екологічний університет 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67 iconПро проведення відкритих торгів Замовник: Одеська національна морська академія Ідентифікаційний код за єдрпоу: 01127799 Місцезнаходження: м. Одеса, вул. Дідріхсона №8, 65029 Реєстраційний рахунок замовника: 35225020000118
Одеса, вул. Дідріхсона, 8, тел.: (+38 048) 777-57-74, тел./факс: (+38 0482) 34-52-67
Одеський державний екологічний університет 65016, м. Одеса, вул. Львівська, 15, тел./факс 63-62-09, факс 42-77-67 iconПро акцепт пропозиції конкурсних торгів Замовник: > Найменування: Одеська національна морська академія Ідентифікаційний код за єдрпоу: 01127799 Місцезнаходження: Одеська область, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 8, 65029 > Предмет закупівлі
Одеса, вул. Дідріхсона, 8, тел.: (+38 048) 777-57-74, тел./факс: (+38 0482) 34-52-67
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи