Березень 2006 р icon

Березень 2006 р
Скачати 60.72 Kb.
НазваБерезень 2006 р
Дата30.05.2012
Розмір60.72 Kb.
ТипДокументи

Доступ до електронних журналів для науковців України:

Проект INTAS 2002-2006 рр.
Інформаційний лист
Березень 2006 р.


Шановні колеги,


Пройшло вже три з половиною роки часу дії проекту ІНТАС «Доступ до електронних журналів для вчених Нових Незалежних Держав".


Раді повідомити, що наразі до участі в проекті приєданалося 239 бібліотек України – університетських, академічних, публічних, галузевих тощо. Більшість активно використовують ресурси проекту, в інших користування журналами є нерегулярне.


Тому ми хочемо нагадати Вам про можливості проекту і принагідно повідомити гарну новину, що керівництвом проекту прийнято рішення про подовження терміну викорстання журналів Blackwell (колекція «Наука, Техніка, Медицина) до кінця 2007 р., вивчається питання можливості пролонгування доступу і до інших ресурсів.


Нагадуємо, шо координатором цього проекту є ^ Національна Бібліотека Німеччини з Науки та Техніки/Університетська Бібліотека Ганноверу та Наукова бібліотека Національного університету «Києво-Могилянська академія» у співпраці з Асоціацією "Інформатіо-Консорціум".

^

Інформація про проект – на сайті Наукової Бібліотеки НаУКМА


– баннер ІNTAS -

http://library.ukma.kiev.ua/new_site5/library/index.php?id=141
Інформація про проект та його виконання була презентована на Міжнародних конференціях в Криму (Судак, Алушта), на спеціалізованих семінарах-презентаціях у Львові, Дніпропетровську, Одесі, Луцьку, Києві, Харкові та ін.


Планується ряд подібних семінарів і в 2006 році, просимо повідомити про Ваше бажання провести подібний семінар у вашій бібліотеці (університеті), по можливості, ми це організуємо. Питання використання електронних ресурсів для науки та освіти України будуть розглядатися також на Третій Міжнародній Конференції “INFORMATIO-2006
Електронні інформаційні ресурси: проблеми створення, використання, доступу”, що відбудеться ^ 2 - 6 жовтня 2006 року в м. Алушта, реєструйтесь для участі на сайті -http://www.informatio.org.ua/


Нагадуємо, що користування відбувається за контролем IP-адрес, для необмеженої кількості комп”ютерів у Вашій бібліотеці (інституції), якщо у Вас відбулися зміни чи Ви хочете розширити діапазон доступу в Вашій установі – просимо повідомити нові/додаткові IP-адреси.

Просимо також оперативно повідомляти про ВСІ можливі негаразди чи проблеми в організації доступу.

Якщо Вас цікавить статистика використання ресурсів проекту у Вашій установі – повідомте, ми надішлемо Вам дані.

Просимо розмістити інформацію про ресурси проекту на Вашому сайті, у Ваших оголошеннях, листах розсилки тощо – зробіть цю інформацію доступною для якомога більшої кількості користувачів – студентів, науковців, вчених, дослідників, професіоналів – тих, хто потребує цієї інформації!


^ Отже, нагадуємо Вам ще раз про основні ресурси проекту.


  1. Загальні відомості

У Вашому розпорядженні електронні журнали видавництв:Доступ до колекції The SpringerLink Online Journal collection - більше  1,200 рецензованих наукових журналів (біля 600,000 документів) - наука, техніка, медицина. Ретроспектива - з 1996 року. Охоплення:

• Природничі науки та біомедицина

• Бізнес та економіка
• Хімія та матеріалознавство

• Комп”ютерні науки
• Екологія, охорона довкілля

• Технічні науки
• Гуманітарні, соціальні науки, право
• Математика
• Медицина
• Фізика та астрономія
Колекція (часткова, 401 журнал з науки, техніки, медицини із загальної кількості 845 назв) електронних наукових журналів. Інформація про колекцію російською мовою доступна - http://www.blackwellpublishing.com/librarians/foreign_pdf/Russian.pdf


Також- додаткові інструкції та пояснення щодо користування електронними журналами Springer та Blackwell - Ви знайдете на сайті http://www.intas.be/index.asp?s=20_3&uid

чи на сайті Бібліотеки НаУКМА в розділі ІНТАС (Додаткові матеріали).  • ^ Бібліотека Електронних Журналів


11068 назв безплатних електронних журналів Ви знайдете за адресою:

http://www.bibliothek.uni-regensburg.de/ezeit/ (журнали, позначені зеленою крапкою).

Проект створений Університетською Бібліотекою Регенсбургу у співпраці з Університетською Бібліотекою Технічного Університету в Мюнхені, і пропонує загалом 26057 назви журналів, серед яких 3116 оригінальні (online-only) журнали.


  • ^ Zentralblatt MATHhttp://www.emis.de/ZMATH/ - одна з найбільших в світі та найповніших бібліографічних баз даних з усіх галузей математики. Містить понад 2 млн. записів про статті з 2300 серіальних видань та журналів за період з 1868 до сьогодні.
  • ^ Електронна доставка документів


Користувачі бібліотек-учасниць проекту можуть замовити необхідну статтю (електронну копію) з видань колекції Національної Бібліотеки Німеччини з Науки та Техніки (ТІБ). Пошук за каталогом TIBORDER - http://tiborder.gbv.de/services/index_html

в базах Articles та Conference Proceeding. Замовлення надсилайте на е-адресу: oksana_bruy@library.ukma.kiev.ua

та /чи library@ukma.kiev.ua.


Якщо Ви маєте труднощі зі скачуванням електронних файлів, то в цьому Вам допоможе програма ReGet http://www.reget.com Її опис також є російською мовою.


^ 2. Доступ до журналів видавництва Springer

Видавництво Springer надає індивідуальні паролі для кожної організації. Якщо Ви ще не отримали пароль, то повідомте про це нам. Якщо Ви зареєстровані через IP номер, то у Вас зявляється таке повідомлення на екрані: „You are logged in as a Multiple User of ....“. Ввід номера користувача і пароля більше не потрібен.
Якщо після реєстрації Ви отримали доступ до журналів, то в списку журналів Ви побачите "окуляри" поряд з назвою журнала.
Тематичний пошук по усіх статтях журналів Springer Ви можете зробити, якщо введете термін пошуку в полі зверху на сайті.

^ 3. Доступ до журналів видавництва Blackwell

Якщо Ви не отримали доступ до електронних журналів видавництва Blackwell через IP номер, то Ви можете скористатися загальним номером користувача. Для України він такий:

^ Номер користувача: ukraine_intas

Пароль: INTAS2003


Тематичний пошук по усіх статтях журналів Blackwell Ви можете виконати, якщо введете термін пошуку в поле справа на сайті в разі простого пошуку.
або ж відкриєте додаткові поля, клацнувши на кнопку „Advanced“:
^ 4. Доступ до бази даних по математиці:

Зразок пошуку в базі даних :

Бажаємо Вам успіхів в роботі!


З питаннями, побажаннями прохання звертатися спочатку до до Координатора проекту – директора наукової бібліотеки Національного університету “Києво-Могилянська академія” Ярошенко Тетяни Олександрівни – yaroshenko@library.ukma.kiev.ua


та/ чи безпосередньо до Тетяни Чепурної (Національна Бібліотека Німеччини з Науки та Технологій) - Tatiana.Czepurnyi@tib.uni-hannover.de.


Будемо раді допомогти Вам.


З повагою,


Таня Чепурна,

Тетяна Ярошенко

Схожі:

Березень 2006 р iconСумський державний університет. Бібліотека. Довідково-інформаційний відділ
Економіка України за січень березень 2006 рік// Урядовий кур'єр. 2006. 22 квітня. С. 6
Березень 2006 р iconПоточний інформаційний список за жовтень 2006 року
Про схвалення Концепції Державної програми розвитку освіти на 2006 2010 роки: Розпорядження Кабінету Міністрів України, 12. 07. 2006...
Березень 2006 р iconПоточний інформаційний список за жовтень 2006 року
Про схвалення Концепції Державної програми розвитку освіти на 2006 2010 роки: Розпорядження Кабінету Міністрів України, 12. 07. 2006...
Березень 2006 р iconЗа вересень 2006 року
Економіка України: За січень-липень 2006 року// Урядовий кур'єр. 2006. 29 серпня. С. 6
Березень 2006 р iconOverview Гек-2006 Гек-2006-дв sheet 1: Гек-2006
Затверджую проректор з науково-педагогічної роботи В.І. Жадан
Березень 2006 р iconOverview Гек-2006 Гек-2006-дв sheet 1: Гек-2006
Затверджую проректор з науково-педагогічної роботи В.І. Жадан
Березень 2006 р iconЗа IІ кв. 2006р
Про порядок використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення наукових виставок І конференцій у сфері...
Березень 2006 р iconЗа IІ кв. 2006р
Про порядок використання у 2006 році коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення наукових виставок І конференцій у сфері...
Березень 2006 р iconРозкла д занять аспірантів І року навчання на березень 2013 н р

Березень 2006 р iconДокументи
1. /2002-2006/русс. вариант/1.0. Неорганическая химия 2002-2006.doc
2. /2002-2006/русс....

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи