Оголошено конкурс за програмою \"науково-технічне підприємництво\" (step) icon

Оголошено конкурс за програмою "науково-технічне підприємництво" (step)
Скачати 74.81 Kb.
НазваОголошено конкурс за програмою "науково-технічне підприємництво" (step)
Дата31.05.2012
Розмір74.81 Kb.
ТипКонкурс

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС ЗА ПРОГРАМОЮ "НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО" (STEP)

__________________________________________________________________________


ФОНД ЦИВІЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА РОЗВИТКУ США (CRDF)


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ (МОН)


Програма науково-технічного підприємництва (ПНТП)


Гранти ділового партнерства - 2008


Вступ


Конкурс на одержання грантів ділового партнерства ПНТП (ГДП ПНТП), що його проводять Фонд цивільних досліджень та розвитку США (CRDF) і Міністерство освіти і науки України (МОН), спрямований на підтримку партнерських відносин у галузі наукових досліджень і розробок (НДР) між компаніями і групами науковців з метою розвитку нових взаємовигідних комерційних можливостей.

Проекти ГДП ПНТП повинні мати НДР основною задачею, але включати також попередню оцінку ринку, аналіз потреб споживача, а також компоненти розвитку бізнесу. Пріоритетний розгляд у процесі відбору буде надано проектам, що продемонструють здатність приносити прибуток і залучати нових партнерів та джерела фінансування, відмінні від ПНТП. Усі цілі та результати проектів мають бути чітко визначені і допускати конкретну оцінку.

Проекти ГДП ПНТП повинні здійснюватись не довше, ніж за 12 місяців. Кошти на реалізацію проектів надають CRDF та МОН, у загальній сумі до 24 000 доларів США на проект. Перевага надаватиметься проектам із принаймні 10%-ним грошовим внеском компанії, а також новим партнерствам. Усі кошти мають бути використані на витрати наукової групи.

Повністю оформлені заявки мають бути подані до CRDF електронною поштою на адресу step@crdf.org із зазначенням теми повідомлення “Ukraine BGP Proposal” не пізніше 18.00 місцевого часу зазначеного нижче дня. Заявку необхідно також подати в друкованій формі до Міністерства освіти і науки України. Див. розділ про подання заявок щодо подальшої інформації. Гранти будуть присуджені за наявності відповідних коштів.
Заявки приймаються до 30 жовтня 2008 р. Кращі з них будуть обрані під час Етапу 1 групою експертів у галузі техніки та бізнесу. На венчурній конференції цим заявникам буде надана можливість представити їхні технології, продукти або послуги на розгляд журі з місцевих бізнесменів, агентств підтримки бізнесу та державних організацій. Найкращі проекти будуть визначені призначеним для цього журі під час цієї конференції, де будуть присуджені гранти.


^ Вимоги до заявок


Загальні положення

У кожній заявці, що подається на конкурс ГДП ПНТП, має бути один керівник проекту (КП) від компанії та один керівник проекту (КП) від від наукової групи, які відповідатимуть за координацію роботи всього персоналу та організацій-учасників.

Компанія та організація, де працює наукова група, не можуть бути філіалами одна одної, або бути власністю, повністю чи частково, одна одної.

Науковці та інженери можуть працювати одночасно у кількох грантах CRDF, але не можуть бути керівниками більш ніж одного діючого проекту або перевищувати статус повного робочого дня на всіх проектах CRDF разом.

Проекти ГДП ПНТП повинні належати до галузей науково-дослідної діяльності, орієнтованих на комерційні, невійськові цілі, і виконуватись у цивільних науково-дослідних установах.

Всі заявки подаються до CRDF англійською мовою. Усі сторінки, в тому числі форми, нумеруються послідовно в правому нижньому куті сторінки. Заявки друкуються шрифтом, не меншим за 10 pt.

^ Наукова група

Учасники мають бути науковцями або інженерами в інститутах, університетах, компаніях чи інших науково-дослідних організаціях.

Керівник і всі учасники мають бути громадянами України і працювати та постійно мешкати в Україні.

Організації, яким Урядом США заборонено одержувати зі США фінансову допомогу, матеріали або послуги, та особи, що в них працюють, не можуть брати участь у програмах ПНТП.

МОН і CRDF не заохочують включення “адміністративних керівників” до заявки, в будь-якій ролі, що передбачає індивідуальну фінансову підтримку. “Адміністративний керівник” - це особа, яка має пряму адміністративну владу над керівником проекту і працює в тому ж відділі, лабораторії або підрозділі. Керівництво організації, в тому числі ректори і проректори університетів, директори інститутів та їхні заступники також вважаються адміністративними керівниками. Це не стосується інших осіб вищого “рангу” в організації, які не працюють у тому ж відділі, лабораторії або підрозділі, що керівник проекту.

Щоб запобігти конфліктові інтересів, керівникам заборонено включати до заявок членів їхніх родин. Щодо подальших інструкцій з приводу політики CRDF з питання конфлікту інтересів отримувачів грантів див. http://www.crdf.org/policies/policies_show.htm?doc_id=29647

^ Група з компанії

Основний партнер має бути комерційною компанією, що базується в Україні або США, тобто компанія повинна мати зареєстровані представництва в Україні або США, і персонал, пов’язаний із проектом, повинен бути розміщений у цих країнах. Спільні американсько-українські комерційні компанії також можуть брати участь.

Керівник проекту має бути громадянином України і працювати та постійно мешкати в Україні.

Група з компанії може включати учасників з інших базованих в Україні компаній, університетів, неприбуткових або державних організацій.

Фінансування

Внески CRDF і МОН

Всього МОН та CRDF нададуть до 24 000 доларів США як грант на кожен проект.

Грошовий внесок компанії

Грошовий внесок компанії буде використаний для покриття витрат наукової групи, має бути виплачений безпосередньо науковій групі, у повному обсязі, після укладення угоди про грант.

Інші внески компанії

Витрати групи з компанії вважаються внеском до проекту. До інших внесків компанії можуть належати, зокрема, заробітна плата, використання устаткування та обладнання, вартість відряджень і юридичних послуг, таких, як патентний пошук, підготовка та подання патентних заявок. Інші внески не є частиною необхідного грошового внеску і не замінюють його. Щодо додаткової інформації див. http://www.crdf.org/policies/policies_show.htm?doc_id=318877

^ Подання заявок


Загальні положення

Всі заявки мають подаватись в електронній формі на адресу step@crdf.org з 5 вересня до 30 жовтня 2008 р. Прохання повністю заповнити форму заявки.

Заявка повинна містити всі перелічені вище розділи. Крім того, заявники повинні відповідати на кожне запитання, використовуючи структури форми заявки. Кожна заявка повинна включати всю інформацію. Неповні заявки розглядатись не будуть.

Заявники мають використовувати останню версію форм заявки, наявних на Web-сторінці CRDF.

Крім подання до CRDF, два друковані примірники документів Проекту українською мовою подаються до МОН:

^ Міністерство освіти і науки України

01601, Київ, бульвар Т. Шевченка, 16, кімн. 311

Тел.: (044) 246-39-81

Координатор проекту: Постнова Марина Олександрівна


Розгляд заявок та критерії оцінки

Рецензенти CRDF будуть оцінювати заявки ПНТП виходячи з таких критеріїв:

^ План проекту. Чи мають заявники реалістичний план?

Комерційний потенціал. Чи матимуть результати проекту комерційну цінність? Чи стане проект основою нової або вдосконаленої технології, або застосувань чи послуг, що базуватимуться на науково-технічних розробках?

^ Потенціал партнерства. Чи створить проект можливості подальшої довгострокової комерційної співпраці?

Розуміння ринку та потреб споживачів. Наскільки ця технологія відповідає потребам ринку? Чи дають заявники адекватний опис ринку?

^ Розуміння конкурентного середовища. Чи мають заявники реалістичне розуміння ринку та потенційних конкурентів?

Рівень виконання. Наскільки обгрунтованим є технічний підхід до роботи? Наскільки якісним є план координації та роботи за проектом?

^ Можливості дослідників. Чи мають учасники груп кваліфікацію та досвід, необхідні для досягнення технічних цілей роботи?

Ресурси. Чи є ресурси, за якими звертаються заявники, адекватними завданням?

^ Розподіл інтелектуальної власності. Чи мають заявники повне розуміння існуючої ІВ, яка може знадобитись для виконання проекту? Чи адекватно вони оцінюють ІВ, що може бути створена в результаті проекту? Чи розроблено план розподілу ІВ?

^ Фінансування з інших джерел. Чи заявники забезпечили грошові та інші внески від компанії-партнера чи інших джерел на додаток до 24 000 доларів гранту?


Процес розгляду заявок складатиметься з наступних етапів:

Розгляд у CRDF із точки зору дотримання вимог до проектів та повноти.

Технічна та комерційна експертиза.

Розгляд та рекомендації у CRDF щодо фінансування.

Спільний відбір кращих проектів - до 12 грудня 2008 року.

Навчання

Представлення фіналістами бізнес-планів на конференції.

Обрання кращих проектів, присудження грантів.

^ ЕКСПОРТНИЙ КОНТРОЛЬ


CRDF дотримується законодавства і правил США стосовно експортного конторолю і участі іноземців та іноземних організацій у роботі фонду. Політика CRDF передбачає не вести справ з організаціями, щодо яких встановлені обмеження, без належного дозволу Уряду США. CRDF залишає за собою право обмежувати участь окремих осіб та організацій у програмах фонду.


^ ДОСЛІДЖЕННЯ ЛЮДИНИ


Будь-яка заявка, що передбачає клінічні випробування або тести на людях, має містити витяг з протоколу комітету з медичної етики, що подається разом із формами заявки та бюджету. За подальшою інформацію про політику CRDF щодо досліджень людини див. General Terms and Conditions of CRDF Funding of Research Involving Human Subjects.


^ ЗАХИСТ КОНФІДЕНЦІЙНОЇ ІНФОРМАЦІЇ


Заявники відповідальні за визначення конфіденційної ділової інформації, що міститься в їхніх заявках; доступ до такої інформації матиме тільки уповноважений персонал CRDF та установ, що фінансують CRDF і наглядають за його діяльністю, уповноважений персонал МОН, а також експерти CRDF.


Від експертів CRDF вимагається строго дотримуватись правил конфіденційності в опрацюванні будь-якої інформації, що міститься в заявках. До отримання заявки, експерти повинні підписати угоду з CRDF про нерозголошення. Форма такої заявки може бути надана.


Заявники можуть просити, щоб певні організації чи особи, чий доступ до заявки може порушити конфіденційність інформації, не були використані як експерти.


Прізвища співкерівників, назви інститутів, назви проектів, суми грантів, а також “Резюме для опублікування” вважатимуться публічною інформацією щодо всіх проектів, що фінансуються.


^ КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ


Із запитаннями щодо програми ГДП, системи електронного подання заявок, а також за подальшою інформацією про CRDF та його партнерів, звертайтесь до офісів, зазначених нижче. Прохання звертатись електронною поштою або телефоном:


^ США


U.S. Civilian Research and Development Foundation

Attn: Natalia Pipia

Senior Program Manager

1530 Wilson Boulevard, 3rd Floor

Arlington, VA 22209

Tel: 703-526-9720, Fax: 703-526-9721

E-mail: step@crdf.org


УКРАЇНА


Українське представництво CRDF

01024, Київ, вул. Богомольця 4, кімн. 133

Тел. (380-44)-253-7223. Факс (044)-253-45-77

Менеджер програми - Євгенія Северяніна,

E-mail: sever@ipms.kiev.ua ,

Телефони: 8 067 443 9189, 424 1533


Детально: http://www.crdf.org.ua

Схожі:

Оголошено конкурс за програмою \"науково-технічне підприємництво\" (step) iconПрограма «Науково-технічне підприємництво» (step)
Підготовка компанії до перевірки фінансового стану: як інвестор буде оцінювати Вашу компанію
Оголошено конкурс за програмою \"науково-технічне підприємництво\" (step) iconCrdf global Державне агентство України з питань науки, інновацій та інформації Програма «Науково-технічне підприємництво» (step) Семінар «Інноваційне підприємництво» Донецьк, 14-15 квітня, 2011 р
Підготовка компанії до перевірки фінансового стану: як інвестор буде оцінювати Вашу компанію
Оголошено конкурс за програмою \"науково-технічне підприємництво\" (step) iconCrdf global Державне агентство з питань науки, інновацій І інформатизації України Програма науково-технічне підприємництво (step) Семінар з питань інноваційного підприємництва
Франківського національного технічного університету нафти І газу проректор з наукової роботи, д т н., проф. Олег Карпаш
Оголошено конкурс за програмою \"науково-технічне підприємництво\" (step) iconКонкурс є відкритим для будь яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн
Оголошено конкурс спільних українсько-китайських науково-дослідних проектів на 2013 – 2014 рр
Оголошено конкурс за програмою \"науково-технічне підприємництво\" (step) iconКонкурс проектів в рамках спільних дій між Україною І Францією
Держінформнауки оголошено конкурс спільних науково-дослідних проектів в рамках Програми спільних дій між Україною І францією в галузі...
Оголошено конкурс за програмою \"науково-технічне підприємництво\" (step) iconКонкурс програми Темпус IV оголошено: Спільні проекти : конкурс оголошення 5 грудня 2012 р
Умови участі в програмі оголошуються щорічно за певний період до початку конкурсу
Оголошено конкурс за програмою \"науково-технічне підприємництво\" (step) iconСтипендіальна програма “Георгіус Агрікола”
Оголошено конкурс на одержання Георгіус-Агрікола-Стипендій для короткострокового перебування в Технічному Університеті м. Дрездена...
Оголошено конкурс за програмою \"науково-технічне підприємництво\" (step) iconОголошено конкурс соціальної реклами "Сильна Україна 2009"
Учасником конкурсу може бути кожна молода людина або група людей, які подадуть роботу на конкурс до вказаного терміну, повідомляє...
Оголошено конкурс за програмою \"науково-технічне підприємництво\" (step) iconКонкурс наукових проектів на 2013-2014 рр за Програмою «Цільові дослідження та ініціативи, що розвиваються» Український Науково-технологічний Центр (далі унтц)
Конкурс наукових проектів на 2013-2014 рр за Програмою «Цільові дослідження та ініціативи, що розвиваються»
Оголошено конкурс за програмою \"науково-технічне підприємництво\" (step) iconРеєстраційна форма учасника VІII всеукраїнської науково-практичної конференції «Міжнародне науково-технічне співробітництво: принципи, механізми, ефективність»

Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи