Язку та приладобудування факультет радіотехніки та телекомунікацій icon

Язку та приладобудування факультет радіотехніки та телекомунікацій
НазваЯзку та приладобудування факультет радіотехніки та телекомунікацій
Сторінка1/16
Дата31.05.2012
Розмір1.43 Mb.
ТипДокументи
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ


ІНСТИТУТ РАДІОТЕХНІКИ, ЗВ’ЯЗКУ ТА ПРИЛАДОБУДУВАННЯ


ФАКУЛЬТЕТ РАДІОТЕХНІКИ ТА ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ


EUROPEAN CREDIT TRANSFER SYSTEM
ECTS –ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПАКЕТ


Студенту спеціальності


телекомунікаційні системи та мережі

7.092401


Вінниця - 2006

I - НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

А. Назва й адреса


Вінницький національний технічний університет (ВНТУ).

Юридична адреса Університету:

21021, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 95. Тел.: 38-0432- 32-57-18. Факс: 38-0432-46-57-72. Ел. пошта: vstu@vstu.vinnica.ua.
^

Схема розташування університету

Б. Академічний календар
Б. Академічний календар


Навчання проводиться по три семестровій схемі з 1 вересня по 30 червня.


13 навчальний триместр


Курс

триместр

Теоретичний триместр

Сесія

канікули

тижні

період

тижні

період

тижні

період

5

13

14(Т)

1.09-12.12

2

13.12-26.12

1

27.12.-31.12


14 навчальний триместр


Курс

триместр

Теоретичний триместр

Сесія

канікули

тижні

період

тижні

період

тижні

період

5

14

10 (Т)

03.01-13.03

2

14.03-27.03

-

-


15 навчальний триместр


Курс

триместр

Триместр теоретичний або практичний

Сесія

канікули

тижні

період

тижні

період

тижні

період

5

15

4 (П)


7 (Дп)

28.03-24.04

02.05-19.06

1 (А)


2 (А)

25.04-01.05

20.06-30.06

-

-Примітка :


П - практика;

А - атестація ;

Рв - робота на виробництві ;

Рп - робітнича професія ;

Т- теоретичне навчання.


Рп - 1 курс;

Рв - 2 курс; 3 курсу для всіх спеціальностей тільки в першому семестрі;

П - 4 курс - науково-дослідну та конструкторсько-технологічну практику.

^

В. Координатор ECTS від закладуКоординатором ECTS від університету є заступник проректора з навчальної та науково-методичної роботи к.т.н., доцент Лисенко Геннадій Леонідович. м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 95, ауд. Г214. Тел.:38-0432-59-86-78. Факс: 38-0432-46-57-72. Ел. пошта: lgl@vstu.vinnica.ua. Зв’язатися з координатором можливо з понеділка по п’ятницю з 14.30 по 18.00 годину, крім четверга.

^

Г. Загальний опис закладуВінницький національний технічний університет заснований у 1960 р. як загальнотехнічний факультет Київського технологічного інституту харчової промисловості, який у 1964 р. було передано до складу Київського політехнічного інституту і на базі якого у 1966 р. було створено Вінницький філіал Київського політехнічного інституту. З 1.01.1974 р. Постановою Ради Міністрів СРСР №701 від 24 вересня 1973 року був створений Вінницький політехнічний інститут як самостійний навчальний заклад. Постановою Кабінету Міністрів України №244 від 20.04.1994 року на базі Вінницького політехнічного інституту був створений Вінницький державний технічний університеті, заснований на державній формі власності і підпорядкований Міністерству освіти і науки. Указом Президента України № 868/2003 від 21 серпня 2003 року Вінницькому державному технічному університету надано статус національного з подальшим іменуванням його - Вінницький національний технічний університет.

Діяльність університету здійснюється згідно зі Статутом, зареєстрованим Міністерством освіти і науки України за №144 від 23.09.2003 року.

Рішенням Вінницької обласної ради народних депутатів для розбудови у Вінниці вищого навчального закладу політехнічного профілю на околиці міста було виділено 25 гектарів землі, на яких уже в 1967 році було зведено два перших навчальних корпуси, перший студентський гуртожиток та декілька господарських приміщень.

Сьогодні на цій території розкинулись 12 корпусів, шість із яких об’єднані переходами в єдиний комплекс, стадіон з рекортановим покриттям бігових доріжок, підземний легкоатлетичний манеж, 12 відкритих спортивних майданчиків для ігрових видів спорту, 7 гуртожитків, санаторій-профілакторій для оздоровлення студентів і їдальня, яка забезпечує смачними стравами щодня всіх бажаючих студентів та співробітників університету.

Університет має розвинуту інфраструктуру, високий кадровий і науковий потенціал, належне матеріально-технічне забезпечення навчального процесу.

Взявши до своїх навчальних планів ще з 1991 року все краще із канадської системи вищої технічної освіти та завершивши в 1996 році в рамках програми Tampus-Tacis спільний проект з Датським технічним університетом із Копенгагена та технологічним інститутом Лундського університету із Швеції по організаційному та методичному забезпеченню підготовки магістрів за Європейськими стандартами, ВНТУ повністю інтегрувався в Європейську та світову систему вищої освіти і готує сьогодні фахівців широкого спектра технічних та менеджерських спеціальностей більше ніж в 50 напрямках науково-технічного поступу, здатних на рівних конкурувати як з європейськими, так і американськими спеціалістами.

Відповідно до рішення Державної акредитаційної комісії від 24 лютого 2004 року, протокол №49 про наслідки акредитації Вінницького національного технічного університету його визнано акредитованим за статусом вищого закладу освіти четвертого рівня з правом готувати фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста, магістра з напрямків та спеціальностей в обсягах прийому, вказаних в ліцензії.

Сьогодні ВНТУ – це найбільший навчальний заклад в Подільському економічному регіоні, що охоплює три адміністративні області, єдиний представник від України в IFIA – Всесвітній організації винахідницьких організацій з центром в Женеві. Університет, один із небагатьох вузів України, що прийняті до Міжнародної асоціації університетів, який є не лише центром освіти і науки, але і центром культури в регіоні, який навчає студентів за власними оригінальними навчальними планами і виховує за власною оригінальною концепцією виховання.

Університет з оригінальною об’єктивною системою прийому на перший курс і ефективною системою підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації, що не має аналогів серед ВНЗ України.

Університет в своїй структурі має Центр гендерних досліджень, створений за ініціативи та безпосереднього фінансування ООН.

Сучасна поліграфічна база університету здатна оперативно і якісно друкувати навчальні посібники та монографії.

Університет випускає щомісяця громадсько-політичний часопис "Імпульс", котрий користується авторитетом не лише в університеті і в регіоні, та наукові журнали : “Вісник Вінницького політехнічного інституту”, який Вищою Атестаційною комісією України визнаний фаховим у галузях технічних, економічних та педагогічних наук; “Оптико-електронні інформаційно-енергетичні технології”, який є фаховим у галузі технічних наук і збірник праць “Sententiae”, який є фаховим у галузі філософських наук. Ці журнали визнаються як в наукових колах України, так і за її межами як найбільш серйозні українські наукові періодичні видання.


^ Керівний склад ВНТУ:


Посади

Прізвище, ім’я, по батькові, вчений ступінь та звання

телефон, факс, електронна пошта

Ректор

Мокін Борис Іванович, доктор технічних наук, професор, академік АПНУ, Заслужений діяч науки і техніки України

тел. 38-0432-598-212

факс.38-0432-467-125

E-mail:

Vstu@sovam.com

Перший проректор – проректор з наукової роботи, міжнародних зв’язків та економічної політики

Грабко Володимир Віталійович, доктор технічних наук, професор

тел/факс

38-0432-467-647

E-mail:

Grabko@vstu.vinnica.ua

Проректор з навчальної і науково-методичної роботи

Леонтьєв Василь Олександрович, кандидат технічних наук, професор

тел: 38-0432-598-809

Проректор з виховної роботи та наукової роботи в області гуманітарних наук

Буяльська Тамара Боліславівна, кандидат філософських наук, професор, Заслужений працівник освіти України

тел: 38-0432-466-946

Проректор з адміністративно-господарської роботи

Ковальчук Василь Іванович

тел: 38-0432-511-576


Структурними підрозділами Університету є:

1. Професійно-спеціалізовані навчально-наукові інститути:

1.1. Інститут автоматики, електроніки та комп'ютерних систем управління (ІнАЕКСУ), до складу якого входять:

 • факультет автоматики та комп'ютерних систем управління (кафедри - комп'ютерних систем управління, автоматики та інформаційно-вимірювальної техніки, метрології та промислової автоматики);

 • факультет функціональної електроніки та лазерної техніки (кафедри - лазерної та оптикоелектронної техніки, електроніки, фізики);

 • комп’ютерний центр.

1.2. Інститут будівництва, теплоенергетики та газопостачання (ІнБТЕГП), до складу якого входять:

 • факультет будівництва та будівельного менеджменту (кафедри – містобудування та архітектури, промислового та цивільного будівництва, менеджменту в будівництві, охороні праці і безпеці життєдіяльності);

 • факультет теплоенергетики та газопостачання (кафедри – теплоенергетики, теплогазопостачання, інженерної та комп’ютерної графіки);

 • комп’ютерний центр;

 • студентське проектно-конструкторське бюро.

1.3. Інститут електроенергетики, екології та електромеханіки (ІнЕЕЕМ), до складу якого входять:

 • факультет електроенергетики та екології (кафедри - електричних станцій та систем, теоретичної електротехніки та промислової електроніки, хімії та екологічної безпеки);

 • факультет комп'ютеризованих систем автоматизації, електроспоживання та електроприводу (кафедри - електромеханічних систем автоматизації, електротехнічних систем електроспоживання та енергозбереження, українознавства);

 • науково дослідна лабораторія волоконно-оптичних систем і комплексів;

 • комп’ютерний центр.

1.4. Інститут інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії (ІнІТКІ), до складу якого входять:

 • факультет комп'ютерних систем та мереж (кафедри - обчислювальної техніки, захисту інформації, іноземних мов);

 • факультет комп'ютерного інтелекту (кафедри - інтелектуальних систем, програмного забезпечення, вищої математики);

 • науково-навчальний комп'ютерний центр перспективних інформаційних технологій;

 • центр електронних комунікацій “Інтерцек”;

 • комп’ютерний центр.

1.5. Інститут машинобудування та транспорту (ІнМТ), до складу якого входять:

 • факультет технології, автоматизації та комп'ютеризації машинобудування (кафедри - технології та автоматизації машинобудування, металорізальних верстатів та обладнання автоматизованих виробництв, прикладної математики);

 • факультет автомобілів та їх ремонту і відновлення (кафедри - автомобілів та транспортного менеджменту, технології підвищення зносостійкості, опору матеріалів та прикладної механіки);

 • навчальний комплекс “ВДТУ-ФЕСТО”;

 • науково-навчальний виробничий центр інженерії металів та транспорту;

 • комп’ютерний центр.

1.6. Інститут радіотехніки, зв'язку та приладобудування (ІнРТЗП), до складу якого входять:

 • факультет радіотехніки та телекомунікацій (кафедри - радіотехніки, телекомунікаційних систем та телебачення, філософії);

 • факультет медико-біологічного та електронного приладобудування (кафедри - проектування комп'ютерної та телекомунікаційної апаратури, проектування медико-біологічної апаратури, інтеграції навчання з виробництвом);

 • комп’ютерний центр.

1.7. Інститут менеджменту (ІнМ), до складу якого входять:

 • факультет фінансового та зовнішньоекономічного менеджменту (кафедри - менеджменту та моделювання в економіці, фінансів і кредиту, технічного перекладу);

 • факультет інформаційного, промислового та енергетичного менеджменту (кафедри - економіки промисловості та організації виробництва, інформаційного менеджменту, політології і права);

 • комп’ютерний центр.

1.8. Навчально-науковий інститут економіки та другої вищої освіти (ІнЕДВО), до складу якого входить:

 • факультет перепідготовки з економіки та компютерізації.

2. Профільно-об’єднуючі навчально-наукові та науково-виробничі інститути:

2.1. Навчально-науковий Інститут гуманітарно-педагогічних проблем та виховання (ІнГППВ), до складу якого входять:

 • кафедра культурології, мистецтва та дизайну;

 • кафедра педагогіки, психології та соціології;

 • кафедра фізичного виховання;

 • спортклуб;

 • Центр культурології та виховання студентів (художні музеї, меморіал Ф. Коновалюка, клуб, лабораторія дизайну, лабораторія психологічних досліджень, лабораторія соціологічних досліджень);

 • комп’ютерний центр;

 • спортивно-оздоровчий табір “Супутник”.

2.2. Навчально-науковий Інститут магістратури, аспірантури та докторантури (ІнМАД), до складу якого входять:

 • відділ магістратури;

 • відділ аспірантури і докторантури;

 • спеціалізовані ради;

 • комп’ютерний центр.

2.3. Навчально-науковий Інститут міжнародних зв'язків (ІнМЗ), до складу якого входять:

 • відділ міжнародних зв’язків;

 • деканат по роботі з іноземними студентами;

 • кафедра мовознавства;

 • підготовче відділення для іноземців;

 • відділ координацій міжнародних програм;

 • комп’ютерний центр.

2.4. Навчально-науковий Інститут довузівскої підготовки (ІнДП), до складу якого входять:

 • підготовче відділення для громадян України;

 • відділення кафедри прикладної математики;

 • відділення кафедри фізики;

 • підготовчі курси;

 • комп’ютерний центр;

2.5. Навчально-науковий Інститут інтеграції навчання з виробництвом (ІнІНВ), до складу якого входять:

 • кафедра інтеграції навчання з виробництвом (подвійного підпорядкування);

 • інформаційно-аналітичний центр;

 • організаційний відділ;

 • факультет підвищення кваліфікації з сучасних комп’ютерних технологій;

 • факультет підвищення кваліфікації керівників організацій та підприємств;

 • факультет підвищення кваліфікації в галузі енергетики;

 • факультет перепідготовки економічних кадрів;

 • відділ цільової підготовки та працевлаштування студентів;

 • комп’ютерний центр;

 • відділ професійної підготовки;

2.6. Науково-виробничий Інститут організаційного та методичного забезпечення навчання (ІнОМЗН), до складу якого входять:

 • навчальний відділ;

 • навчально-методичний відділ;

 • науково-технічна бібліотека з комп’ютерним центром обслуговування абонентів;

 • інститутські методико-диспетчерські центри (подвійного підпорядкування);

 • наукова лабораторія організації та аналізу навчального процесу;

3. До складу Університету також входять:

3.1. Науково-дослідна частина;

3.2. Науково-дослідний інститут проблем моделювання багатозв’язних систем;

3.3. Центри: “Інженерна екологія”; “Аналого-цифрові системи”; “Мікрокомп’ютерні і медичні системи”; Регіональний центр Академії педагогічних наук України;

3.4. Науково-дослідні лабораторії: “Борекс-Гідравліка”, “Гідроагрегат”; автоматизованих систем управління енергоресурсами; гендерних досліджень; математичного та імітаційного моделювання електричних мереж; нових інформаційних технологій; гідродинаміки; діагностування електронної апаратури; ефективних будівельних конструкцій; автоматизації наукових досліджень; відмовостійких інформаційно-обчислювальних і керуючих систем; екологічних досліджень та екологічного моніторингу; проблем вищої школи;

3.5. Комп’ютерний інформаційно-видавничий центр “Універсум-Вінниця”.

В структуру університету входить Центр дистанційної освіти. Центр займається розробкою та впровадженням усіх видів дистанційної освіти у всіх підрозділах університету. Завдяки широкому залученню докторантів, аспірантів, здобувачів, магістрантів та студентів бакалаврату, тобто суміщенню наукової, науково-методичної та навчальної роботи фахівців різного профілю університет за деякими напрямками отримав вже значних результатів, які відомі не тільки в Україні, а й за кордоном. Переймати наш досвід приїжджають із Швеції, Німеччини, Румунії тощо.

Також, у структуру університету входить Рада молодих вчених університету, яка складається з найбільш талановитих та активних молодих вчених, що сприяють збільшенню досягнень та покращенню умов роботи вчених університету, вік яких не перевищив 35. Рада займається формуванням банку даних про досягнення молодих вчених та пошуком можливостей, як їм ці досягнення покращити та втілити у життя.


^ Професорсько-викладацький склад


Університет укомплектовано кваліфікованим професорсько-викладацьким складом, який здатний забезпечити підготовку фахівців на рівні державних вимог. Підготовку спеціалістів в університеті забезпечують 47 кафедр та 28 їх філій на підприємствах та організаціях м. Вінниці та області. 35 кафедр очолюють доктори наук, професори, що становить 75%.

Загальна чисельність професорсько-викладацького складу - 587 осіб, з них штатних, зайнятих на постійній основі та на засадах внутрішнього сумісництва 560 осіб, що складає 95,4%, а працюючих на засадах зовнішнього сумісництва 27 осіб (4,6%). В тому числі 57 докторів наук, професорів, що становить 10,1 %, 334 кандидатів наук, доцентів – 59,6 %. Середній вік педагогічно-викладацького складу складає 47 років. Загальна кількість посад педагогічно-викладацького складу – 502. З них займають: доктори наук, професори - 57, що становить 11,3 %, кандидати наук, доценти – 334, що становить 66,5%.


^ Наукові дослідження і науково-технічна діяльність


Основні наукові напрями досліджень університету відповідають пріоритетним напрямам розвитку науки і техніки, визначеними в Законі України “Про приоритетні напрямки розвитку науки і техніки”, а саме:

 • фундаментальні дослідження в галузі фізики твердого тіла, фізики плазми, фізико-хімії;

 • розробка теоретичних основ створення нових речовин і матеріалів;

 • наукові основи створення перспективних інформаційних технологій, приладів комплексної автоматизації, систем зв’язку, ресурсозберігаючих технологій, медичних засобів;

 • наукові проблеми розбудови державності України;

 • філософія прав людини, проблеми наукової раціональності та гендерної справедливості в сучасній філософії;

 • розробка наукових основ проблем наукового змісту освіти та методики навчання й виховання, проблем гуманізації та інтеграції у технічній освіті;

 • дослідження екологічного стану довкілля та встановлення закономірностей багатофакторних впливів та синергетичних ефектів в екологічних системах;

 • створення високоефективних автоматизованих систем управління й контролю енергоспоживання, систем діагностики високовольтного устаткування електроенергетичних мереж;

 • створення нових процесів та обладнання для віброударних технологій, розробка гідроапаратів та гідросистем із підвищеними техніко-економічними показниками;

 • розвиток феноменологічної теорії руйнування суцільних, пористих та композиційних матеріалів із великими пластичними деформаціями та удосконалення технології обробки матеріалів тиском;

 • розробка й упровадження ефективних будівельних конструкцій, нових будівельних матеріалів, елементів та технологій будівництва;

 • розробка пристроїв та систем інформаційно-вимірювальної техніки, радіоелектронної та біомедичної апаратури, комп’ютерної та оптоелектронної техніки;

 • розробка ефективних моделей управління регіональним економічним розвитком та сучасного підприємництва.

У ВНТУ зосереджені визнані наукові школи, які створюють основний науковий потенціал університету, з напрямків:

 • розробки математичних моделей процесів, що протікають в енергетичних та екологічних системах, інформаційно-вимірювальних систем та систем автоматичного і автоматизованого керування цими процесами (наук. кер. д.т.н., проф., акад. АПНУ, заслужений діяч науки і техніки України Мокін Борис Іванович);

 • теплообміну та гідродинаміки полікомпонентних, поліфазних потоків і середовищ в елементах тепло- і біотехнологічного устаткування; аналізу та синтезу тепло- і біотехнологічних систем, устаткування (наук. кер. д.т.н., проф., акад. АКНУ Ткаченко Станіслав Йосипович);

 • розробки теорії руйнування, ущільнення, армування та формування матеріалів основ та масивів (наук. кер. д.т.н., проф. Друкований М.Ф.);

 • дослідження фізичних процесів в газових та напівпровідникових середовищах і розробка пристроїв мікроелектроніки на цій основі (наук. кер. д.т.н., проф. Осадчук Володимир Степанович);

 • створення теорії, математичних моделей і методів синтезу складних систем контролю, діагностики і управління в промисловості, аерокосмічній і оборонній сферах (наук. кер. д.т.н., проф., заслужений діяч науки і техніки УРСР Кузьмін Іван Васильович);

 • автоматизації оптимального керування режимами електроенергетичних систем на основі критеріального методу (наук. кер. д.т.н., проф. Лежнюк Петро Дем’янович);

 • оптико-електронних інформаційно-енергетичних технологій (наук. кер. д.т.н., проф., акад. АІНУ, заслужений діяч науки і техніки України Кожем’яко Володимир Прокопович);

 • феноменологічних критеріїв руйнування суцільних, пористих та композиційних матеріалів в межах великих пластичних деформацій та застосування їх до вирішення технологічних задач механіки (наук. кер. д.т.н., проф. Огородніков В.А.).  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   16

Схожі:

Язку та приладобудування факультет радіотехніки та телекомунікацій iconФакультет радіотехніки та телекомунікацій
Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 95. Тел.: 38-0432- 32-57-18. Факс: 38-0432-46-57-72. Ел пошта: vstu@vstu vinnica...
Язку та приладобудування факультет радіотехніки та телекомунікацій iconФакультет радіотехніки та телекомунікацій
Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 95. Тел.: 38-0432- 32-57-18. Факс: 38-0432-46-57-72. Ел пошта: vstu@vstu vinnica...
Язку та приладобудування факультет радіотехніки та телекомунікацій iconКоротка довідка про во «азтелеком» Виробниче об'єднання «азтелеком»
Виробниче об'єднання «азтелеком» є найбільшим національним оператором телекомунікацій в Азербайджані, здійснюючи свою діяльність...
Язку та приладобудування факультет радіотехніки та телекомунікацій iconПаспорт cекції за фаховим напрямом 12 «Приладобудування» Наукової ради мон
...
Язку та приладобудування факультет радіотехніки та телекомунікацій iconПаспорт cекції за фаховим напрямом 12 «Приладобудування» Наукової ради мон
...
Язку та приладобудування факультет радіотехніки та телекомунікацій iconПрограма предмет Захист інформації (Пм-5)
Розглянуто практичне застосування алгоритмів асиметричної криптографії в сучасних системах телекомунікацій – стільниковій телефонії,...
Язку та приладобудування факультет радіотехніки та телекомунікацій iconПравила авіаційного електрозв’язку в цивільній авіації України (пз ца 2003) Київ 2003 Розробники: Новиков В. С., Маленький І. К., Камінський Є. О
Рецензенти: кафедра радіотехніки Державного університету інфoрмаційних та комунікаційних технологій (завідувач кафедри д-р техн наук,...
Язку та приладобудування факультет радіотехніки та телекомунікацій iconЗастосування системи заочного дистанційного навчання
В останній час у зв’язку з інтенсивним розвитком комп’ютерних мереж І телекомунікацій та втіленням їх у життя сучасної людини неможливо...
Язку та приладобудування факультет радіотехніки та телекомунікацій iconРеферат до декл пат на корисну модель № Автори: співробітники кафедри „Радіотехніки, доцент Щєкотихін О. В., професор Піза Д. М., старший викладач Мисленков В.І. Мпк н04К 1/10
Автори: співробітники кафедри „Радіотехніки”, доцент Щєкотихін О. В., професор Піза Д. М., старший викладач Мисленков В.І
Язку та приладобудування факультет радіотехніки та телекомунікацій iconПрограма фахового вступного випробування Необхідний обсяг знань вступника, що має освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра з напряму підготовки «Приладобудування»
Необхідний обсяг знань вступника, що має освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра з напряму підготовки «Приладобудування» або спеціаліста...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи