Запрошенн я та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю icon

Запрошенн я та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю
Скачати 56.71 Kb.
НазваЗапрошенн я та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю
Дата16.07.2012
Розмір56.71 Kb.
ТипДокументи


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД

ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА”

ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ

З А П Р О Ш Е Н Н Я

та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю

Фізичне виховання”


Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 02. 12. 2010 р. № 1190 „Щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2010-2011 навчального року” ДЗ „ЛНУ імені Тараса Шевченка” запрошує до участі у II турі Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю „Фізичне виховання” студентів Вашого навчального закладу – переможців І туру олімпіади.

Олімпіада відбудеться ^ 27 - 29 квітня 2011 року у ДЗ „ЛНУ імені Тараса Шевченка” (м. Луганськ).


Інформація для учасників:


Просимо повідомити про участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади та надіслати анкети переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади до 1 березня 2011 року (анкета додається).

До участі в олімпіаді запрошуються по два студенти старших курсів вищих навчальних закладів, у яких здійснюється підготовка фахівців за спеціальністю „Фізичне виховання”, за освітньо-кваліфікаційними рівнями „бакалавр”, „спеціаліст”, „магістр”.

Заїзд та реєстрація учасників відбудеться 27 квітня 2011 року з 8.00. до 13.00. у навчальному корпусі № 3 ДЗ „ЛНУ імені Тараса Шевченка”. Для реєстрації студенти повинні мати при собі паспорт, студентський квиток і посвідчення про відрядження. Квитки на зворотній проїзд просимо придбати заздалегідь.

Витрати на відрядження згідно з Положенням про Всеукраїнську студентську олімпіаду здійснюються за рахунок вищих навчальних закладів, що відряджають. Учасники олімпіади розміщуються в профілакторії ЛНУ імені Тараса Шевченка за рахунок коштів організації, що відряджає. Ціна однієї доби проживання для студентів 43 грн, для членів журі: одномісний номер 200 грн, місце у 2-місному номері – 130 грн; місце у 4-місному номері – 105 грн.

Для представників: готель „Луганськ”: однокімнатний номер І категорії – 190 грн; місце у 2-місному І категорії – 120 грн; місце у двомісному „люкс” – 165 грн, у тримісному – 115 грн.

Місця у готелі „Луганськ” бронюються індивідуально за три тижні (телефон: (0642) 34 – 35 – 29).

У вартості проживання можливі зміни.

Проїзд із залізничного вокзалу: автобусами №№ 113, 165; маршрутними таксі №№ 111, 152; трамваєм № 13 до зупинки „Педуніверситет”.

Від автовокзалу: маршрутними таксі №№ 101, 111, 151, 152, 187, 197; трамваями №№ 6, 13 до зупинки „Педуніверситет”.

Адреса Державного закладу „Луганський національний університет Тараса Шевченка:

91011, м. Луганськ, вул. Оборонна, 2.

Інститут фізичного виховання і спорту, кафедра теорії і методики фізичного виховання.

Тел. ( 0642) 53 – 55 – 15.

e-mail: tmfv@lnpu.edu.ua; bogdanova_a@bk.ru

Оргкомітет Олімпіади:

Ротерс Тетяна Тихонівна, Богданова Ганна Степанівна.


^ Ректор

ЛНУ імені Тараса Шевченка С. В. Савченко


Завдання олімпіади

І. Фахове завдання за темою: „Вирішення професійних ситуацій, що виникають на уроці фізичної культури” (з елементами випадковості).

^ Зміст фахового завдання.

Кожному конкурсанту надається професійна ситуація, що може виникнути на уроці фізичної культури між учителем та учнем.

Вимоги до проведення фахового завдання.

Фахове завдання проводиться в аудиторії з використанням мультимедійних засобів.

На вирішення професійної ситуації відводиться 2 хвилини. Спочатку конкурсант попередньо ознайомлюється з ситуацією, потім після перегляду відеофрагменту дає власне вирішення конкретної професійної ситуації.

^ Критерії оцінювання

Визначаються комунікативні здібності, вміння аргументовано висловлюватися, оригінальність судження.

Максимальна кількість балів – 12.

ІІ. Практичне конкурсне завдання „Фрагмент підготовчої частини уроку фізичної культури для учнів старшого шкільного віку”.

1. Зміст практичного конкурсного завдання.

  1. Провести комплекс загальнорозвиваючих вправ з предметами зі спрямованістю на розвиток окремих рухових якостей (силові якості, координаційні здібності, гнучкість – за вибором конкурсанта).

  2. Зміст і побудова комплексу ЗРВ з предметами – вправи для всіх частин тіла з урахуванням методики складання комплексів ЗРВ.

  3. Кількість – 8-12 загальнорозвиваючих вправ з предметами.

  4. Дозування – 4-6 повторень.

  5. Час виконання конкурсного завдання – до 8 хвилин.

^ 2. Вимоги до проведення практичного завдання.

  1. Спосіб організації учнів – фронтальний (у розімкненому чотиришеренговому строю).

  2. Спосіб інформування – за показом (визначається тільки вихідне положення першої вправи комплексу, усі наступні вправи окремо не пояснюються).

  3. Спосіб проведення – потоковий (поточный – рус.) (вправи проводяться одна за одною без пауз для показу і пояснення).

  4. У процесі проведення комплексу ЗРВ з предметами необхідно чітко дотримуватися загальноприйнятої методики, з використанням творчого підходу студентів.

  5. Організатори забезпечують проведення комплексу ЗРВ з такими предметами: 1) палиці гімнастичні дерев’яні (100 см); 2) палиці гімнастичні гнучкі (пласка фітнес-палиця – 120 см); 3) скакалки звичайні; 4) обручі металеві; 5) гантелі (різної ваги для хлопців і дівчат); 6) м’ячі набивні (вага – 2 кг; діаметр – 16 см). Предмети для проведення комплексів ЗРВ повинні обиратися конкурсантами тільки з переліку, запропонованого організаторами.

^ 3. Умови проведення конкурсного завдання.

  1. Місце проведення – зала спортивної гімнастики (килим для вільних вправ).

  2. Склад учнівського колективу (студенти-демонстратори) – 12 осіб (6 хлопців, 6 дівчат).

  3. Музичне супроводження – фортепіано (присутність акомпаніатора забезпечується організаторами).

  4. Організатори у повному обсязі забезпечують наявність необхідного інвентарю (кожному демонстратору й конкурсанту).

^ 4. Критерії оцінювання (максимальна кількість балів – 12):

 1. Рівень володіння гімнастичною термінологією при поясненні та проведенні вправ (0 – 2 бали).

 2. Відповідність фізіологічного навантаження особливостям контингенту; уміння регулювати навантаження і здійснювати контроль за диханням (0 – 2 бали).

 3. Рівень володіння (репродуктивний, творчій) методикою підбору ЗРВ; урахування їхньої специфічної спрямованості; відповідність загальноприйнятій методиці проведення, наявність авторського доробку (0 – 2 бали).

 4. Уміння якісно показати вправи й реалізовувати завдання естетичного виховання (0 – 2 бали).

 5. Рівень володіння методикою виправлення помилок (уміння помічати помилки, надавати методичні вказівки та зауваження під час виконання вправ) (0 – 2 бали).

 6. Відповідність темпу й ритму проведення вправ музичному супроводженню; володіння командним голосом (0 – 2 бали).

Увага! За всіма питаннями, стосовно практичного конкурсу, можна звертатися за тел: 095-204-13-90 (Чорноштан Артур Григорійович).


ІІІ. Теоретичне завдання для учасників фінального туру у формі студентських наукових дебатів за темою: „Шляхи вдосконалення уроку фізичної культури в загальноосвітній школі”.

^ Зміст теоретичного завдання.

Кожному учаснику фінального туру надається можливість висловити свою думку та надати практичні рекомендації щодо поставленої проблеми у формі доповіді до 5 хвилини. Для дебатів надається 5 хвилин і перевіряються вміння відстояти свою точку зору.

^ Критерії оцінювання

Визначається рівень знань теорії та методики проведення уроку фізичної культури в загальноосвітні школі, а також умінь надавати практичні рекомендації щодо поставленої проблеми, відстоювати свою точку зору.

Максимальна кількість балів – 12.

Для подальшого видання збірника студентських доповідей просимо надати їх у текстовому та електронному варіантах (редактор MS Office WORD 2003) при реєстрації.


Додаткова інформація: за телефонами (0642) 53 – 55 – 15; або з 14.00 до 16.00 (066) 008 40 05 Богданова Ганна Степанівна

Голова журі олімпіади

доктор педагогічних наук, професор Т.Т. Ротерс

Схожі:

Запрошенн я та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю icon4-6 квітня 2012 року. Програма Олімпіади
Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році” Вищий навчальний заклад Укоопспілки “Полтавський...
Запрошенн я та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю iconПро проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Харчові технології та інженерія»
«Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012 – 2013 навчальному році» Національний університет харчових технологій...
Запрошенн я та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю iconПро проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальностями напряму підготовки «Харчові технології та інженерія» окр «бакалавр»
«Щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2010/2011 навчального року» Харківський державний університет харчування та...
Запрошенн я та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю icon3-5 квітня 2013 року. Програма Олімпіади
Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012/2013 навчальному році” Вищий навчальний заклад Укоопспілки “Полтавський університет...
Запрошенн я та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю iconШановні друзі! Ми раді вітати вас
України №1190 від 02. 12. 2010 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2010-2011 навчального року» Ніжинський державний...
Запрошенн я та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю iconМетодичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2012-2013 навчального року
Методичні рекомендації щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012-2013 навчальному році з галузі знань...
Запрошенн я та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю iconІнформаційний лист – запрошення відповідно до наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012/2013 навчальному році»
Харківський національний економічний університет обрано базовим вищим навчальним закладом для проведення ІІ етапу Всеукраїнської...
Запрошенн я та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю iconІмені юрія кондратюка
України від 18 листопада 2011 року №1324 "Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році" базовим...
Запрошенн я та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю iconУкраїна міністерство освіти І науки, молоді та спорту україни полтавський національний технічний університет імені юрія кондратюка
України від 18. 11. 2011 року №1324 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році» Полтавський...
Запрошенн я та умови проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади у 2010 – 2011 навчальному році за спеціальністю iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни тернопільський національний економічний університет
Ни «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2011/2012 навчальному році» №1324 від 18 листопада 2011 року на базі Тернопільського...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи