Тимчасовий порядок icon

Тимчасовий порядок
Скачати 43.24 Kb.
НазваТимчасовий порядок
Дата01.06.2012
Розмір43.24 Kb.
ТипДиплом

ТИМЧАСОВИЙ ПОРЯДОК

обліку, зберігання та списання контрольних, розрахунково-графічних робіт, курсових і дипломних проектів (робіт)


1. Завідувач кафедри розпорядженням по кафедрі призначає відповідальну особу зі складу навчально-допоміжного персоналу, яка здійснює облік контрольних, розрахунково-графічних, курсових проектів (робіт) студентів у спеціальному журналі реєстрації.

2. Відповідальна особа заносить до журналу реєстрації відомості про студента та роботу, яку він виконав. Після реєстрації робота в той самий день передається викладачеві на перевірку.

3. Викладач, який отримав студентську роботу на перевірку, забезпечує її збереження, несе персональну відповідальність за втрату або передачу (хоча б тимчасову) особі, яка не виконувала зазначену роботу.

Якщо подана на перевірку робота потребує виправлень і не може бути допущена до захисту, її повертають безпосередньо студентові на доопрацювання (про що робиться відповідна відмітка в реєстраційному журналі).

4. Після перевірки, захисту та оцінювання студентські роботи:

а) контрольні, розрахунково-графічні роботи:

залишаються у викладача до складання студентом відповідного екзамену (заліку), після чого викладач та відповідальна особа по кафедрі власноруч знищують роботу відразу після екзамену (заліку); опис знищених робіт підшивається до журналу реєстрацій;

б) курсові проекти (роботи):

після їхнього захисту зберігаються на кафедрі у спеціально обладнаних з цією метою металевих шафах як документи суворої звітності протягом року;

в) дипломні проекти (роботи):

передаються випускаючими кафедрами до архіву відразу після захисту у той самий день і зберігаються в архіві протягом п’яти років.

5. За поданням завідувача кафедри викладач може отримати дипломний проект (роботу) з архіву виключно з дозволу ректора або проректора з НПМР. Видавати роботи з архіву студентам заборонено.

6. Для списання курсових проектів (робіт) наказом по університету призначаються відповідні комісії на факультетах. Запроваджується такий порядок знищення курсових проектів (робіт):

6.1 У прийнятих після захисту пояснювальних записках мають бути відрізаними половинки всіх аркушів уздовж сторінки, крім обкладинки, титульної сторінки та завдання на курсовий проект (роботу). Відрізані половинки аркушів мають бути знищені.

6.2 Половинки, які залишилися від даних робіт, зберігаються на кафедрі до їх списання комісією факультету. Відповідальність за їх збереження покладається на викладачів, які прийняли ці студентські роботи.

6.3 Креслення курсових проектів (робіт) перекреслюються ручкою, складаються і зберігаються до їх списання разом із тими частинами пояснювальних записок, які залишилися.

7. Підготовлені до списання частини пояснювальних записок, які залишилися, та креслення курсових проектів (робіт) зберігаються на кафедрі протягом року і подаються на списання факультетській комісії не пізніше двох тижнів після початку наступного року.

8. Декан факультету затверджує графік списання курсових проектів (робіт) і доводить його до відома відповідних кафедр і факультетської комісії на списання.

9. В установлений графіком термін факультетська комісія за заліковими відомостями робить перевірку поданих кафедрою на списання курсових проектів (робіт) і актом на списання (форма акта додається) підтверджує їх знищення.

10. У випадку невідповідності поданих кафедрою на списання курсових проектів (робіт) із заліковими відомостями завідувач кафедри проводить службове розслідування. Висновки та пропозиції з цього питання у письмовому вигляді з додаванням пояснювальних записок співробітників завідувач кафедри передає до факультетської комісії.

11. Декан факультету за підсумками проведеного розслідування робить висновки про причини нестачі курсових проектів (робіт) та інформує проректора з НПМР для прийняття остаточного рішення.

12. Усі списані курсові проекти (роботи) здаються кафедрою за участю комісії на склад як макулатура.

13. Акти на списання курсових проектів (робіт) складаються в двох примірниках і зберігаються на кафедрі та в деканаті.

14. Відповідає за встановлений порядок зберігання, знищення та списання курсових проектів (робіт) персонально завідувач кафедри.

15. Навчальний, навчально-методичний відділи, деканати здійснюють постійний контроль за виконанням вимог цього Порядку шляхом вибіркових перевірок обліку, зберігання та знищення студентських робіт. На вимогу перевіряючого викладач повинен представити всі наявні у нього роботи.


Зразок

“ЗАТВЕРДЖУЮ”

Декан________факультету

_____________________

“ ”_____________ 2009 р.

АКТ №

від ”____” _______________2009 р.

Комісія у складі голови – заступника декана машинобудівного факультету ______________ та членів: завідувача лабораторією кафедри технології машинобудування _________________, інженера кафедри теоретичної механіки ______________ зробила перевірку наявності курсових проектів (робіт) на списання за період з____________ по ____________на кафедрі верстатів та верстатних комплексів.

№№

назва дисципліни, абревіатура групи,

№ відомості

кількість проектів

примітка

належать до списання

списано

1

2
всього

Додано: опис 1,2,3,4 на двох аркушах.

Голова комісії __________________

Члени комісії __________________

Схожі:

Тимчасовий порядок iconМетодичні рекомендації щодо структури, змісту та обсягів підручників І навчальних посібників для вищих навчальних закладів та тимчасовий Порядок надання навчальній літературі грифів Міністерства освіти І науки України (додатки 1, 2)
Розробити та запровадити порядок попереднього розгляду навчальної літератури, яку пропонується видати з відповідним грифом міністерства,...
Тимчасовий порядок iconМетодичні рекомендації щодо структури, змісту та обсягів підручників і навчальних посібників для вищих навчальних закладів та тимчасовий Порядок надання навчальній літературі грифів Міністерства освіти і науки України (додатки 1, 2)
Розробити та запровадити порядок попереднього розгляду навчальної літератури, яку пропонується видати з відповідним грифом міністерства,...
Тимчасовий порядок iconOverview тимчасовий план 2010 річний план закупівель Sheet 1: тимчасовий план 2010

Тимчасовий порядок iconТимчасовий Річний план державних закупівель на 2011 рік

Тимчасовий порядок iconТимчасовий річний план державних закупівель, який підлягає оприлюденню на 2009 рік

Тимчасовий порядок iconВ.І. Голіков аудит опорний конспект
Аудиторські фірми та порядок їх створення. Порядок сертифікації та реєстрації аудиторів І аудиторських фірм
Тимчасовий порядок iconТимчасовий план закупівель на І квартал 2014 року (для оприлюднення) комунальний заклад сумський обласний інститут
Підрозділ(и) (особа(и)), яких планується залучити до підготовки документації конкурсних торгів (запиту цінових пропозицій, кваліфікаційної...
Тимчасовий порядок iconДмитро Мазоха, Юрій Богдан
Дитячий оздоровчий заклад – унікальна позашкільна установа, що водночас здійснює оздоровлення, виховує та сприяє розвитку дитини....
Тимчасовий порядок iconПорядок організації прийому іноземних гостей в Одеському Національному Університеті ім. І.І. Мечникова Загальні положення Цей документ (далі Порядок) виданий на виконання наказу мон україни №681 від 22.
move to 0-16282086
Тимчасовий порядок iconТема поняття трудового договору І порядок прийому на роботу основні питання
Порядок укладення трудового договору. Попереднє випробування. Фактичний допуск до роботи
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи