\"Затверджую\" icon

"Затверджую"
Скачати 41.19 Kb.
Назва"Затверджую"
Дата04.06.2012
Розмір41.19 Kb.
ТипДокументи“Затверджую”

Ректор університету


_______________________О.М.Пшінько

“____”_________________2006 р.


ПОЛОЖЕННЯ

про відділ держбюджетних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт і студентської науки науково-дослідної частини Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В.Лазаряна.


1.Загальні положення.


1.1. Відділ держбюджетних науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт (НДДКР) і студентської науки науково-дослідної частини університету створений з метою забезпечення виконання НДДКР, що стосуються фундаментальних та пошукових досліджень і фінансуються з коштів Державного бюджету України, та з метою пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання, а також раціональної організації науково-дослідної роботи студентів на протязі всього періоду навчання.


1.2. Відділ держбюджетних НДДКР і студентської науки є структурним підрозділом науково-дослідної частини і підпорядковується проректору з наукової роботи та начальнику науково-дослідної частини.


1.3. Відділ держбюджетних НДДКР і студентської науки очолюється завідуючим відділом, який призначається та звільняється з посади наказом ректора в установленому порядку за поданням проректора з наукової роботи. На посаду зав. відділом призначаються особи, які мають відповідну вищу освіту і стаж роботи у науковій сфері не менше 5-ти років.


1.4. У своїй діяльності відділ держбюджетних НДДКР і студентської науки науково-дослідної частини керується Конституцією України, законами і постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Міністерства вищої освіти, Міністерства транспорту України, національними, державними, галузевими і регіональними науковими та науково-технічними програмами у сфері транспорту, законами України “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про вищу освіту”, “Про охорону праці”, Статутом університету, КЗОТ, наказами ректора та цим положенням.


^ 2.Основні задачі та функції відділу держбюджетних НДДКР і студентської науки.


2.1. Організація науково-дослідної роботи у галузевих науково-дослідних лабораторіях та кафедрах університету.


2.2. Організовує в університеті проведення конкурсів, щодо формування планів НДДКР з фундаментальних та пошукових досліджень, які фінансуються з коштів держбюджету.


2.3. Здійснює методичне керівництво, щодо відповідності технічного завдання на кожну НДДКР, яка бере участь у конкурсі, діючим нормативним документам і стандартам.


2.4. Відповідно до критеріїв визначення пріоритетних НДДКР, готує пакет документів, включаючи закінчені та перехідні, на розгляд Експертної ради університету, а затверджені НДДКР – на конкурс Науково-технічної ради Міністерства транспорту та зв’язку України.


2.5. Згідно протоколів засідання Науково-технічної ради Міністерства транспорту та зв’язку України, забезпечує формування тематичного плану держбюджетних НДДКР.


2.6. Здійснює контроль за ходом наукових досліджень і поточними витратами коштів. Надає до Міністерства транспорту та зв’язку загальний звіт за кожне півріччя про стан виконання наукових досліджень і фактичні витрати коштів у звітний період.

2.7. Здійснює методичне керівництво організацією та проведенням загально університетських студентських конкурсів, конференцій та олімпіад, забезпечує участь студентів університету в заходах, що проводяться Міністерством освіти і науки України з наукової діяльності.


2.8. Готує звітну документацію до Міністерства освіти і науки України щодо результатів переможців I і II етапів Всеукраїнських студентських олімпіад, складає звіт про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, та готує пакет звітної документації (згідно “Положенню про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт”), якщо університет є базовим з проведення конкурсу.

Надає інформацію до УКРНТІ та науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України про проведення студентських наукових конференцій.


2.9. Залучає студентів до складу наукових колективів, починаючи з молодших курсів, організовує їх участь у держбюджетних та госпдоговірних науково-дослідних роботах.


2.10. Приймає участь у підведенні підсумків результатів наукової діяльності в університеті за рік та готує звітні матеріали до відповідних розділів статистичного звіту.


^ 3.Права відділу держбюджетних НДДКР і студентської науки


Для забезпечення виконання задач і функцій, які на нього покладені, відділ держбюджетних НДДКР і студентської науки має право:


3.1 Вимагати від керівника теми анотований звіт та звіт фактичних витрат за звітний період.


3.2 По кожній завершеній НДДКР вимагати від керівника теми надати заключні звіти виконані згідно ДСТУ 3008-95 “Документація. Звіти у сфері науки і техніки”.


3.3 Вимагати від відповідальних з НДРС по факультетах, кафедрах інформацію про проведення вузівських турів Олімпіад та Конкурсів, а також інформацію щодо підготовки та участі студентів у другому етапі Всеукраїнських олімпіад і Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.


3.4 Від керівників секцій і підсекцій студентських конференцій вимагати програми роботи, тези доповідей, а по закінченню конференцій – протоколи засідань.


3.5 Від Ради молодих вчених та студентського наукового товариства вимагати протоколи засідань та робочі плани.


3.6 Співробітники відділу можуть преміюватись за високий рівень роботи у встановленому порядку.


Проректор з наукової роботи,

д.т.н., професор С.В.Мямлін


Начальник НДЧ А.В.Краснюк


Зав. відділом держбюджетних

НДДКР і студентської науки Л.Я.Зіненко


НЮ Н.П.Костюк

Схожі:

\"Затверджую\" icon«затверджую» «затверджую» Проректор з наукової роботи Національного університету «Львівська політехніка»

\"Затверджую\" icon«затверджую» «затверджую» Проректор з наукової роботи Національного університету «Львівська політехніка»

\"Затверджую\" iconФорма навчання навч
Дисципліна Загальна гідрологія „затверджую” „затверджую”
\"Затверджую\" iconФорма навчання навч
Дисципліна Меліорація птк „затверджую” „затверджую”
\"Затверджую\" iconЗатверджую затверджую
Примітка: послідовність занять залежать від наявності тематичних хворих в клініці
\"Затверджую\" iconЗатверджую затверджую
Примітка: послідовність занять залежать від наявності тематичних хворих в клініці
\"Затверджую\" iconЗатверджую затверджую
Примітка: послідовність занять залежать від наявності тематичних хворих в клініці
\"Затверджую\" iconЗатверджую затверджую
Примітка: послідовність занять залежать від наявності тематичних хворих в клініці
\"Затверджую\" iconЗатверджую» Декан медичного ф-ту №1 Проф. Івнєв Б. Б. «Затверджую»
Графік консультацій викладачами кафедри дерматовенерології у (8) семестрі 2011-2012 н р
\"Затверджую\" iconЗатверджую Директор Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області Г.І. Білянін Затверджую
Розробка методичних рекомендацій щодо підготовки до І-ІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
\"Затверджую\" iconЗатверджую затверджую
Б. Б. Івнєв проф. А. Г. Джоджуа 2011 р. 2011 р
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи