Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем» icon

Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем»
Скачати 12.38 Kb.
НазваМетодичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем»
Дата23.06.2012
Розмір12.38 Kb.
ТипДокументи

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Кафедра інженерної екології міст


Ю. І. ВергелесМетодичні вказівки до практичних занять


з дисципліни

«ЕКОЛОГІЯ МІСЬКИХ СИСТЕМ»

(для студентів 1 і 2 курсів денної форми навчання за напрямом підготовки бакалаврів 6.040106 - „Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування”)


Харків – ХНАМГ – 2010

Методичні вказівки до практичних занять з диципліни «Екологія міських систем» (для студентів 1 і 2 курсів денної форми навчання за напрямом підготовки бакалаврів 6.040106 - „Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування”). / Укл.: Вергелес Ю. І. – Харків: ХНАМГ, 2010. –  с.


Укладач: Ю. І. Вергелес


Рецензент: ст. наук. співробітник лабораторії лісівництва Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького УААН Банік М. В.


Рекомендовано кафедрою інженерної екології міст, протокол № 2 від 25 вересня 2009 р.


© Вергелес Ю. І., ХНАМГ, 2010

Схожі:

Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем» iconДо виконання практичних занять з дисципліни «розвиток міських бізнес систем»
Методичні вказівки до виконання практичних занять з дисципліни «Розвиток міських бізнес систем» (для студентів 5 курсу денної І 6...
Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем» iconМетодичні вказівки до практичних занять 3 дисципліни „екологія”
Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни „Екологія” (для студентів 1 курсу денної форми навчання за напрямом підготовки...
Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем» iconБобух А. О., Малєєв О.І. Методичні вказівки до самостійної роботи І практичних занять з дисципліни «Автоматизація вк систем»
Методичні вказівки до самостійної роботи І практичних занять з дисципліни «Автоматизація вк систем» для студентів 5 курсу денної...
Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем» iconМетодичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем»
Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування”
Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем» iconМетодичні вказівки до самостійної роботи та практичних занять
Методичні вказівки до самостійної роботи та практичних занять з дисципліни «Екологія» / укладач О. Ю. Мараховська. – Суми : Сумський...
Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем» iconМетодичні вказівки до практичних занять 3 дисципліни „соціальна екологія”
Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування”
Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем» iconМетодичні вказівки до практичних занять з дисципліни „системний аналіз” для студентів заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 «Екологія»
«Екологія» спеціальність 070800 – «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем» iconМетодичні вказівки до практичних занять із навчальної дисципліни «біологія І екологія людини»
«Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»
Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем» iconМетодичні вказівки до практичних занять з дисципліни „прикладна механіка рідин І газу” для студентів заочної форми навчання за напрямом підготовки 0708 «Екологія»
«Екологія» спеціальність 070800 – «Екологія та охорона навколишнього середовища»
Методичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем» iconХарківська національна академія міського господарства с. П. Цигичко методичні вказівки до практичних занять І самостійної роботи з дисципліни
Методичні вказівки до практичних занять І самостійної роботи з дисципліни «Архітектурна екологія» (для студентів 5 курсу напряму...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи