Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем» icon

Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем»
Скачати 12.77 Kb.
НазваМетодичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем»
Дата23.06.2012
Розмір12.77 Kb.
ТипМетодичні рекомендації

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Кафедра інженерної екології міст


Ю. І. Вергелес


Методичні рекомендації до самостійної роботи

з дисципліни

«ЕКОЛОГІЯ МІСЬКИХ СИСТЕМ»

(для студентів 1 та 2 курсів денної форми навчання за напрямом підготовки бакалаврів 6.040106 - „Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування”)


Харків – ХНАМГ – 2010

Методичні рекомендації до самостійної роботи з диципліни «Екологія міських систем» (для студентів 1 та 2 курсів денної форми навчання за напрямом підготовки бакалаврів 6.040106 - „Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування”). / Укл.: Вергелес Ю. І. – Харків: ХНАМГ, 2010. –  с.


Укладач: Ю. І. Вергелес


Рецензент: ст. наук. співробітник лабораторії лісівництва Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького УААН Банік М. В.


Рекомендовано кафедрою інженерної екології міст, протокол № 2 від 25 вересня 2009 р.


© Вергелес Ю. І., ХНАМГ, 2010

Схожі:

Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем» iconМетодичні вказівки до практичних занять з дисципліни «екологія міських систем»
Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування”
Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем» iconХарківська національна академія міського господарства методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни „екологія”
Методичні вказівки до виконання самостійної роботи з дисципліни „Екологія” (для студентів 1 курсу денної та заочної форми навчання...
Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем» iconМетодичні рекомендації щодо самостійної роботи
Методичні рекомендації щодо самостійної роботи з дисципліни „Кредитна система” для студентів денної та заочної форми навчання спеціальності...
Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем» iconМетодичні вказівки до разрахунково-графічної роботи та самостійної роботи з дисципліни „проектування природоохоронних споруд І заходів ”
«Екологія» спеціальності 070801 „Екологія та охорона навколишнього середовища”
Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем» iconБобух А. О., Малєєв О.І. Методичні вказівки до самостійної роботи І практичних занять з дисципліни «Автоматизація вк систем»
Методичні вказівки до самостійної роботи І практичних занять з дисципліни «Автоматизація вк систем» для студентів 5 курсу денної...
Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем» iconЛ. П. Свіренко, Д. В. Дядін методичні вказівки до прАктичних занять, самостійної роботи І контрольної роботи з навчальної дисципліни «Прикладна літоекологія»
«Екологія», 040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища І збалансоване природокористування»
Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем» iconМетодичні вказівки до самостійної роботи 3 дисципліни „соціальна екологія”
Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування”
Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем» iconКомунікативне спілкування в екології: Методичні рекомендації до практичних занять І самостійної роботи для студентів 1 курсу денної форми навчання за напрямом підготовки бакалаврів 040106 „Екологія,
Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування”
Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем» iconМетодичні вказівки до самостійної роботи з навчальної дисципліни «біологія І екологія людини»
«Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»
Методичні рекомендації до самостійної роботи з дисципліни «екологія міських систем» iconМетодичні рекомендації щодо самостійної роботи (для студентів денної форми навчання спеціальності „Психологія ) Львів 2010
Програма, плани семінарських занять та методичні рекомендації щодо самостійної роботи
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи