Прикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій icon

Прикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій
Скачати 12.65 Kb.
НазваПрикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій
Дата09.06.2012
Розмір12.65 Kb.
ТипКонспект

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Кафедра інженерної екології міст


Ю. І. Вергелес


ПРИКЛАДНА НАУКА ПРО РОСЛИННІСТЬ (ФІТОЕКОЛОГІЯ),

ПРИКЛАДНА ФІТОЕКОЛОГІЯ:
Конспект лекцій(для студентів 4, 5 курсів денної і заочної форм навчання напряму 0708 – «Екологія» (6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»)


Харків – ХНАМГ – 2011

Прикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій (для студентів 4, 5 курсів денної і заочної форм навчання напряму 0708 – «Екологія» (6.040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»). / Укл.: Вергелес Ю. І. – Харків: ХНАМГ, 2011. –  с.


Укладач: Ю. І. Вергелес


Рецензент: ст. викл. кафедри ботаніки Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна, канд. біол. наук Гамуля Ю. Г.


Затверджено на засіданні кафедри інженерної екології міст,
протокол № _ від ДД.ММ.2011.


© Вергелес Ю. І., ХНАМГ, 2011

Схожі:

Прикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій iconМетодичні вказівки до виконання розрахунково-графічної роботи з навчальної дисципліни «прикладна фітоекологія»
Екологія” І 040106 „Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування”
Прикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій iconПрикладна фітоекологія: Методичні рекомендації до практичних занять І самостійної роботи Для студентів 4, 5 курсів денної І заочної форм навчання за напрямами підготовки 0708 „Екологія”
Для студентів 4, 5 курсів денної І заочної форм навчання за напрямами підготовки 0708 „Екологія” І 040106 „Екологія, охорона навколишнього...
Прикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій iconМіського господарства конспект лекцій з дисципліни
Конспект лекцій з дисципліни „Прикладна аероекологія” (для студентів 5 курсу заочної форми навчання спеціальності 070800” Екологія...
Прикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій iconКонспект лекцій з дисципліни «прикладна аероекологія»(модуль 1)
«Екология, охорона навколишнього середовища та сбалансоване природокористування»
Прикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій iconХарківська національна академія міського господарства конспект лекцій по курсу „прикладна механіка рідин І газів”
Екологія, охорона навколишнього природного середовища та збалансоване природокористування”
Прикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій iconМіністерство освіти І науки україни харківська національна академія міського господарства н. О. Телюра конспект лекцій з дисципліни «прикладна літоекологія І радіоекологія»
«Основи ґрунтознавства та охорона ґрунтів»: Конспект лекцій (для студентів 3 курсу заочної форми навчання напряму підготовки 040106...
Прикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій iconЛ. П. Свіренко, Д. В. Дядін конспект лекцій з навчальної дисципліни «Прикладна літоекологія»
«Екологія», 040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища І збалансоване природокористування»
Прикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій iconКонспект лекцій з дисципліни «прикладна літоекологія» Модуль 1 «Основи ґрунтознавства та охорона ґрунтів»
«Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»
Прикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій iconЛ. П. Свіренко, Д. В. Дядін конспект лекцій з навчальної дисципліни «Прикладна літоекологія»
«Екологія», 040106 «Екологія, охорона навколишнього середовища І збалансоване природокористування»
Прикладна наука про рослинність (фітоекологія), прикладна фітоекологія: Конспект лекцій iconСвіренко Л. П., Дядін Д. В. конспект лекцій з навчальної дисципліни «Прикладна літоекологія»
«Розробка корисних копалин, порушення довкілля під час гірничо-видобувних робіт та його відновлення»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи