В. Ю. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова (професійного спрямування)» (англійська мова) icon

В. Ю. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова (професійного спрямування)» (англійська мова)
Скачати 13.57 Kb.
НазваВ. Ю. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова (професійного спрямування)» (англійська мова)
Дата09.06.2012
Розмір13.57 Kb.
ТипДокументи

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ


ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА


Бугаєва В.Ю.


ЗБІРНИК ТЕКСТІВ І ЗАВДАНЬ З ДИСЦИПЛІНИ «ІНОЗЕМНА МОВА (ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ)» (АНГЛІЙСЬКА МОВА)


(для організації практичної роботи студентів 3 курсу денної форми навчання напряму 6.030601 “Менеджмент організацій” спеціальності “Менеджмент готельного, курортного і туристського сервісу”)


ХАРКІВ – ХНАМГ – 2011

ЗБІРНИК ТЕКСТІВ І ЗАВДАНЬ З ДИСЦИПЛІНИ «ІНОЗЕМНА МОВА (ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ» (АНГЛІЙСЬКА МОВА) для організації практичної роботи студентів 3 курсу денної форми навчання напряму 6.030601 “Менеджмент організацій” спеціальності “Менеджмент готельного, курортного і туристського сервісу”.

/ Авт. Бугаєва В.Ю. – Харків: ХНАМГ, 2011.- 72 с.


Автор: Бугаєва В.Ю.


Збірник текстів і завдань побудовано за вимогами кредитно-модульної системи організації навчального процесу (КМСОНП).


Рецензент: доцент кафедри іноземних мов, к. філол. наук Ільєнко О.Л.


Затверджено на засіданні кафедри іноземних мов,

Протокол № 1 від 30.08.2010 року.

Схожі:

В. Ю. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова (професійного спрямування)» (англійська мова) iconО. Л. Ільєнко збірник текстів І завдань для організації самостійної роботи з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування)» (англійська мова)
Збірник текстів І завдань для організації самостійної роботи з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування» (англійська мова)...
В. Ю. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова (професійного спрямування)» (англійська мова) iconКобяков С. В., Міщенко К. О. Збірник текстів І завдань для організації практичної роботи з дисципліни «Іноземна мова професійного спрямування)» (англійська мова)
«Іноземна мова професійного спрямування)» (англійська мова) (для студентів 1-2 курсу денної форми навчання напряму підготовки 030601...
В. Ю. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова (професійного спрямування)» (англійська мова) icon«іноземна мова професійного спрямування» (англійська мова)
Збірник контрольних завдань з дисципліни «іноземна мова професійного спрямування» (англійська мова) (для студентів 2 курсу заочної...
В. Ю. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова (професійного спрямування)» (англійська мова) iconТ. А. Гур'єва збірник текстів І завдань для організації самостійної роботи з дисципліни “іноземна мова професійного спрямування” (німецька мова)
Збірник текстів І завдань для організації самостійної роботи з дисципліни ‘Іноземна мова професійного спрямування’ (німецька мова)...
В. Ю. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова (професійного спрямування)» (англійська мова) iconВ. Б. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова»
Збірник текстів І завдань з дисципліни «Іноземна мова» (англійська мова) (для практичної роботи студентів 1 курсу денної форми навчання...
В. Ю. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова (професійного спрямування)» (англійська мова) iconА. М. Крохмаль збірник текстів І завдань для організації самостійної роботи з дисципліни “іноземна мова професійного спрямування” (англійська мова)
Для студентів 1-2 курсів заочної форми навчання напряму підготовки 080101 – «Геодезія, картографія та землеустрій»
В. Ю. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова (професійного спрямування)» (англійська мова) iconІльєнко О. Л. Збірник текстів І завдань для організації практичної роботи з дисципліни “іноземна мова професійного спрямування” (англійська мова)
...
В. Ю. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова (професійного спрямування)» (англійська мова) iconС. А. Бучковська збірник текстів І завдань для організації самостійної роботи з дисципліни “іноземна мова професійного спрямування” (англійська мова)
...
В. Ю. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова (професійного спрямування)» (англійська мова) iconМіністерство освіти І науки україни харківська національна академія міського господарства c. М. Потапенко, В. С. Шелухіна збірник текстів та завдань з дисципліни Іноземна мова професійного спрямування
«Іноземна мова професійного спрямування «(німецька мова)(для організації практичної роботи студентів 3 курсу денної форми навчання...
В. Ю. Збірник текстів І завдань з дисципліни «іноземна мова (професійного спрямування)» (англійська мова) iconІноземна мова” (англійська мова)
Збірник текстів І завдань для організації самостійної роботи з дисципліни “іноземна мова”
Додайте кнопку на своєму сайті:
Документи


База даних захищена авторським правом ©zavantag.com 2000-2013
При копіюванні матеріалу обов'язкове зазначення активного посилання відкритою для індексації.
звернутися до адміністрації
Документи